Спиди АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2&markers=София,ул.САМОКОВСКО ШОСЕ №2

Ne stavat

Аз съм клиент и днеска направо ме изненадаха със обслужване
Повече никога няма да ползвам тяхните услуги
Чакам пратка и пренасочвам пратката в овис на Спиди зада я взема когато имам възможност
после в офиса ми казват че, трябва да изчакам още два дена зада я взема защото е пренасочена

Говориме за логистиката на Божурище
Отвратително отношение от колеги,ти си вършиш работата,но все някой от така наречените колеги ще дойде да ти дава акъл да ти казва как не ставаш и нищо не правиш,един от двамата шефове И.Н постоянно докато си на работа ти звъни,новите шофьори винаги са на мушка и за всичко те са виновни,има камьони без климатици с един отварящ се прозорец и лятото е много приятно да умираш вътре в камьона,изгърбват те от работа,за първа смяна 5ч трябва да си на склада,ако искате да сте просто хамалин който го мачкат това е работата,но моя съвет е по добре не се захващайте на работа там!

Здравейте причината за която пиша че бях бивш служител в началото ми харесваше но след това и аз нз какво там няма ти какво отношение колектив никакъв никакво отношение и не винаги ти дават това което си изработил отношение от началници никакво получавахме само унижение и обиди докато някой от ожанживите жилетки (началниците) не ги интересува какво става в склада с пратките предпочитаха да вартят гуми пред слада с моторите си опитахме да бъдем чути отсреща пак никой какво ли не правихме накрая получавахме отново затворена врата накрая се пренудих да напусна издържах на тяхните унижения 3г работните смени са ужасени всяка седница без почивка това за мен беше абсурдно но нямаше какво да направим единствено само един ми чуваше и ни съдействаше но уви накрая го изгониха нз защо дано някой да се на вдигне и да се променят нещата защото нещата там са много зле нямаме никакви условия и хигиена нямаме дори и таолетна като влезнеш ти идва да повърнеш също така нз и каде го има това да имаш 12-почивни съботи в година което не се казва на новодошлите работници който е напуснал от там го режат яко в кръста от финансова гледна точка от януай 2020г ни беше казано да си запазим отпуските за цялата година да си използваме цялата отпуска и имахме срок който ако не го спазим ни пускат те когото решат и накрая разбрах защо е било така за да може като напуснеш в средата на годината за да могат да ти одрежа заплатата понеже нямаш отпуска защото си я изразходил с последни думи не искам да чуя повече за спиди изгубиха е като клиент и като служител в рамките на месец напуснахме около 10ч причината са нацалниците (ОДС ).

Здравейте,тук говорим за клона в СТАРА ЗАГОРА !! СЛЕД 5 ПУСНАТИ CV И ЧАКАНЕ 5 МЕСЕЦА МИ СЕ ОБАДИХА,НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ В СПИДИ СТАРА ЗАГОРА тук нещата са много зле л*йняни !! ТАКА ЗАВИСИ НА КАКВА ПОЗИЦИЯ СИ !! 1400 ЛЕВА ДО 1800 ЛЕВА АКО КАРАШ МЕРЦЕДЕС АТЕГО 7,5 ТОНА!! РАБОТИШ ПО 10 часа или когато свършиш !! събота също се работи няма извънреден,няма бонус, няма добавка нищо.!!! ГОВЕДА ОТ ВСЯКЪДЕ,ВИКАНЕ КРЯКАНЕ объркани пратки има и хора които не знаят защо са там но взимат много пари !! никога там

Като настоящ служител на фирмата, съм изключително доволна. Заплатата е висока, осигуровките са реални, колегите са страхотни. Никой, дори и ръководителят ни, никога не ми е отказвал помощ. Директна връзка с всички отдели. От страна на заплащане са изключително точни. Тук ще коментирам, че във фирмата има много длъжности в различните отдели и мойте наблюдения се отнасят, само за служителите в активните офиси.
Обучението ми се заплати, от деня в който го започнах, подписах и ТД. Работата е динамична и изисква високо ниво на комуникация, т.е. не е за всеки.
Също да добавя, това кой ти е пряк ръководител е от изключително значение.

Когато започнах, работната атмосфера беше приятна. Докато не се сблъсках със селското поведение на един от меринджеите - И. Б. Този индивид обижда и унижава подчинените си. Когато имаме проблем и трябва да се обърнем към него, получаваме "конско", но не и съдействие. В общи линии - никакъв стимул да работиш съвестно и качествено. Не съм съгласен с това работодател да изреждат роднините ти до 9то коляно, докато ти прави "забележка", нито да ме обижда на "прост", "неграмотен", "некомпетентен", но в същото време аз да съм един от хората, които повече от година му изкарват заплатата.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Зависи кой ще ви се падне ръководител когато бях куриер нещата не бяха ок,в последствие когато смених позицията на междуградска логистика всичко беше на високо професионална ниво въпреки че началника не беше в нашия град и ни водеше дистанционно;но в спиди бригади много ръководни кадри много,аз останах много доволен.

Какво да ви кажа.Не започвайте, надявам се правилните институции да я подкарат тая фирма. Работиш като роб, уважение 0, социални придобивки никакви. Мизерно и скрито заплащане на рака.