ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS /img/frontend/nomap.png"

ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS

Работя въвфабриката за бутилиране на минералнавода -КОМ от основаването и. От начало беше добре 2-3 месеца и докато беше бащата на ГАЛЯ ТОПАЛОВА бай БОРЕ имаше някакъв ред и дисциплина. От тогава вече 3-та година никой не стъпва да види какво става. Започваме от заплащането -МИЗЕРНО-350лв.при пълен месец работа което е рядкост за работника освен за приближените на изпълнителния директор които не са пряко заети в производството.За уважение и дума не може да става защото те третират като човек втора ръка. Привилегии -НИКАКВИ. Даваха купони по 40 лева и тех спряха.Работно облекло-НЯМА .Няма оторизиран човек да прави инструктаж по техника на безопасност а само преди месец стана трудова злополука с една колежка която откара цял месец болничен като битова злополука от страх и още не може да и се оправи ръката.Съотношение работа -свободно време -просто забрави.Трябва да си на разположение едва ли не денонощно защото не знаеш утре дали си на работа и каква смена си.За останалото като колеги и работна среда -съдете сами. УПРАВИТЕЛЯ е бивш данъчен инспектор който върти освен далаверите на фабриката и своите собствени. НАЧАЛНИК смените са 3-ма. Едната е бивша колежка от данъчното на шефа която ако не е тая фабрика и шефа просто няма къде да отиде още повече че дъщеря и от работничка в производството стана секретарка на шефа .Другият началник смена пък се бои защото мъжът и от дюлгерин взели че го направили техник на машините и то само за зимния период за заплатата а лятото когато е работата във фабриката той си ходи на дюлгерлък. А третия началник смена пък е вече кажи -речи пенсия и се ползва с покровителство от СОФИЯ от управата .А на негово място пък подготвят една работничка която е пък кума нашефа. Другия кандидат е пък "ЛЮБИМАТА"на най приближения на шефа-мотокариста СТЕФАН .Ще стане интересно със сигурност.Въпроси много решение -никакво.Фирмата все повече заприличва на семейна.Едни пазачи вземат по 220 лева други по 350. Най гадното е че не спират да се хвалят с близоста си със шефа и армаганите които му носят от ГЪРЦИЯ при всяко отиване там .Една служебна бележка за доходи няма кой да издаде а се чака от управата в СОФИЯ.Работи се без заповеди за назначения а като речеш да напуснеш -трудовите книжки са в СОФИЯ в управлението без наше съгласие и ела гледай мотаене.Но така ще е докато или ГАЛЯ ТОПАЛОВА не се поинтересува какво става с нейните или чужди вложения във тая фабрика или не се намери човек уважаващ законите в тая държава да направи проверка.ПРИвсички случай до тогава шефа ще си вее байрака приближените ще си вземат заплати двойни.фабриката все повече ще се превръща в семейна роднинска и приятелска докато накрая не остане кой да работи.Само дето си харчат парите за реклами по телевизии.Работниците да са доволни -от това по голяма реклама няма.Така че заповядайте на работа във фабриката за бутилиране на минерална вода"КОМ"-с. Бързия неразделна част от "ЕТАП-АДРЕС"гр.СОФИЯ със собственик ГАЛЯ ТОПАЛОВА -изпълнителен директор -НАТАЛИЯ ТОПАЛОВА и управител на фабриката в с.БЪРЗИЯ-ЕМИЛ ТОДОРОВ.Места има и все повече ще има.

При това толкова пари за здраво мъкнене и обикаляне от обект на обект с едни потрошени Газели. Успех!

чух. и гледам, че не ги предлагат на многа места в софия минералната вода та за това те разпитвам. а и моят човек нещо потъна та не знам за това те разпитвам оки. значи преко сили 600 за шофьор това е жалко

Принципно договореноста е винаги на основна и процент от оборота. Както искаш така направи. Казах ти че вечно ще си отрязан, ще влачиш като вол защото нямат хора т.е. бягат от тях защото са некоректи. А колкото до оправяне на нещата това просто не може да стане. Работила съм в търговски фирми от 15 години и по специално в 3, при това много извести и голями и на високи позиций знам за каква некомпетентност иде реч. Та Господ пардон Аллах да слезе не може да ги оправи.
Това е фирма която няма да се задържи на пазара. Конкуренцията ще ги смачка в най-скоро време. Нямат пари за нищо, а не си ли чел че дори и заплатите на Локото не е платила? Помисли си.

не знам колко е техен човек май не е щото и той все вика ще се оправят нещата ще се оправят та за това питам само 600 лв ли се получават или има и нещо отгоре в момента работя в една фирма за моторни масла ама няма много работа и заплатите паднаха. и това ми е най - първото, на което искат да ме вземат на работа

Ако ти е препоръчано от твой човек койте е техен човек добре, ама те сега имат голям зор за шофьори, защото не техните хора напуснаха. Защото ги лъжеха. А има само един техен човек В---и, на когото дават допълнително пари по около 200 - 300 лв. плюс ако свърши някоя работа на бай Боре- бащата на Топалова и той седи и ще си седи там, защото му е добре пък и не би могъл да отиде другаде защото потенциала му е малък и въпреки това постоянно ги плюе. Лицемерието в нашата държава няма граници.

еми една жена беше не и поня името но това което ми казаха е заплата плюс процент като мога да си докарвам 1000 и повече през лятото. Ама пак чрез познат отидох само където този човек си трае за тези проблеми. И той работ като шофьор но не искам да му споменавам името щото това е публичен форум и мога да навредя.

Ако съм на твое място и 2 000 да ми обещаят, пак няма да се вържа, защото съм го изпитала на гърба си. Не зная къде са те интервюирали, защото офиса им е хубав. Опаковката на бонбона е лъскава, ама вътре не мирише ами смърди. Извинявай за речника. Напиши името което те интервюира. Сега са започнали работа във фирмата някъкви трима приятели на собственичката, изживяващи се като борци от време оно. Просташко държание. Моето мнение е Б Я Г А Й. Само ще ти кажа че на мен ми дължат още пари. Вложих там много труд, при това успешен, на некоректноста там е на почит.

Щастливката, аз си подадо документите по интернет от сайта на страницата. И като бях на среща с вашите хора в нещо като гараж ми казаха, че шофьорите си докарват от заплата и процент до 1000 лв. на месец. Ти ми казваш 600 ако тия дадат. З Осигуровките е малко дървено щото кредити и тн. Но те доста добре умеят да убедят човек че са добри платци. Питам те сериозно дали да рискува да почна работа там или да си остана на старата работа.

Не е трудно да се повярва че има фирми които дават такива заплати, по важното е че има хора които се принизяват въпреки професионализма си да работят за такива измислени фирми. Крайно време е да спрем да работим за такива измекяри! Дано да им се види края на тези бездарни фирми, лежащи на партийна основа. А в отговор на предходния участник във форума - процент ли??, надали тези неуки бездърници знаят какво точно е това и аджаба как се изчислява дори с калкулатор. При тях не се звае нищо. За търговските се блаща на "база оборот" - При 10 000 лв. месечно 400 лв. единя месец, но следващия при 12 000 оборот - 200 лв. бонус ???? Ама толкова пари са ни останали за раздаване. Казвам ви пълен идиотизъм и смях.