ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS /img/frontend/nomap.png"

ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS

При това толкова пари за здраво мъкнене и обикаляне от обект на обект с едни потрошени Газели. Успех!

чух. и гледам, че не ги предлагат на многа места в софия минералната вода та за това те разпитвам. а и моят човек нещо потъна та не знам за това те разпитвам оки. значи преко сили 600 за шофьор това е жалко

Принципно договореноста е винаги на основна и процент от оборота. Както искаш така направи. Казах ти че вечно ще си отрязан, ще влачиш като вол защото нямат хора т.е. бягат от тях защото са некоректи. А колкото до оправяне на нещата това просто не може да стане. Работила съм в търговски фирми от 15 години и по специално в 3, при това много извести и голями и на високи позиций знам за каква некомпетентност иде реч. Та Господ пардон Аллах да слезе не може да ги оправи.
Това е фирма която няма да се задържи на пазара. Конкуренцията ще ги смачка в най-скоро време. Нямат пари за нищо, а не си ли чел че дори и заплатите на Локото не е платила? Помисли си.

не знам колко е техен човек май не е щото и той все вика ще се оправят нещата ще се оправят та за това питам само 600 лв ли се получават или има и нещо отгоре в момента работя в една фирма за моторни масла ама няма много работа и заплатите паднаха. и това ми е най - първото, на което искат да ме вземат на работа

Ако ти е препоръчано от твой човек койте е техен човек добре, ама те сега имат голям зор за шофьори, защото не техните хора напуснаха. Защото ги лъжеха. А има само един техен човек В---и, на когото дават допълнително пари по около 200 - 300 лв. плюс ако свърши някоя работа на бай Боре- бащата на Топалова и той седи и ще си седи там, защото му е добре пък и не би могъл да отиде другаде защото потенциала му е малък и въпреки това постоянно ги плюе. Лицемерието в нашата държава няма граници.

еми една жена беше не и поня името но това което ми казаха е заплата плюс процент като мога да си докарвам 1000 и повече през лятото. Ама пак чрез познат отидох само където този човек си трае за тези проблеми. И той работ като шофьор но не искам да му споменавам името щото това е публичен форум и мога да навредя.

Ако съм на твое място и 2 000 да ми обещаят, пак няма да се вържа, защото съм го изпитала на гърба си. Не зная къде са те интервюирали, защото офиса им е хубав. Опаковката на бонбона е лъскава, ама вътре не мирише ами смърди. Извинявай за речника. Напиши името което те интервюира. Сега са започнали работа във фирмата някъкви трима приятели на собственичката, изживяващи се като борци от време оно. Просташко държание. Моето мнение е Б Я Г А Й. Само ще ти кажа че на мен ми дължат още пари. Вложих там много труд, при това успешен, на некоректноста там е на почит.

Щастливката, аз си подадо документите по интернет от сайта на страницата. И като бях на среща с вашите хора в нещо като гараж ми казаха, че шофьорите си докарват от заплата и процент до 1000 лв. на месец. Ти ми казваш 600 ако тия дадат. З Осигуровките е малко дървено щото кредити и тн. Но те доста добре умеят да убедят човек че са добри платци. Питам те сериозно дали да рискува да почна работа там или да си остана на старата работа.

Не е трудно да се повярва че има фирми които дават такива заплати, по важното е че има хора които се принизяват въпреки професионализма си да работят за такива измислени фирми. Крайно време е да спрем да работим за такива измекяри! Дано да им се види края на тези бездарни фирми, лежащи на партийна основа. А в отговор на предходния участник във форума - процент ли??, надали тези неуки бездърници знаят какво точно е това и аджаба как се изчислява дори с калкулатор. При тях не се звае нищо. За търговските се блаща на "база оборот" - При 10 000 лв. месечно 400 лв. единя месец, но следващия при 12 000 оборот - 200 лв. бонус ???? Ама толкова пари са ни останали за раздаване. Казвам ви пълен идиотизъм и смях.

И аз мисля че са за линч, ама не става. Собственичката е публично лице и ще се засегне някоя партия. Назначаване и плащане е както при шофьорите, така и при търговските и при всички служители във фирмата. Една колежка, която се водеше Мениджър продажби и им създаде системата на работа, структура и им постави едно добро начало да се развиват / ама те и това немогат да направят/ напусна, а те не и изплатиха отпуската. Ама тя е фин човек и не й се занимаваше, иначе ако ги съди ще и платят и други обезщетения, който и дължат по закон. БЯГАЙ далече, правилно си решил и чао!