ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS /img/frontend/nomap.png"

ЕТАП-АДРЕСС АД / ETAP-ADRESS

Госпожо, няма значение от къде сте. Хората не се делят на селяни и граждани. Всички имаме достойнство. А честно да Ви кажа работодателите от Ком и да видят какво се пише по разни форуми не им пука особено. Няма да се замислят. Ако имаше такава опция щяха да са в друга секция на този сайт. Поздравления за решението Ви и успех!

Радвам се че предизвиках поне някакъв дебат добър или лош.Дано го видят и тия за които е предназначен и се замислят. Аз вече за себе си взех решение и напускам.Може да съм от село но и ние не ядем доматите с колците.

Ти ми правиш забележка за И и Й, но прочети си писанията, нещо нямат смисъл, защото си поизпуснала някоя и друга дума.

И още нещо. Командировките се плащат на ръка по преценка на кой колкото решат, без командировъчно и т.н. Отпуските са мираж, а като напуснеш не ти ги изплащат. Осигуровка на минимална заплата за длъжноста. Абе по добре да не си губя времето с писане за тези. Те не заслужават и да си помисля че ги има.

Мария, става въпрос за работата на търговски представители, шофьори, компютърни оператори работещи в Софийския клон - в гаража на Етап. Извинявай, явно не съм те разбрал добре, но там заплатите наистина са такива. Те затова не си дават и много зор. Нада ли има някой на когото са предложили 1000 лв. и той е отказал. За там е и мнението ми за хора без амбиций, а що се отнася за завода може би е така - да намериш работа в едно село си е проблем. Но въпреки всичко не може някакви си селски велможи да ти се катерят по главата и човек имащ достойнство да ги търпи. Но тази фирма е още в средновековието, както по технология така и по отношение.

Г-н преживял не знам какво имате предвид под хора без претенциИ и амбициИ. По- специално дадох съвет на дамата от фабриката за бутилиране, защото към която и фирма да работи по малките градове и селата феодализма не си е отишъл. Но ми е много чудно как така има хора, които получават вашата фирма 500-600 лева заплата и отказват работа са по същата специалност за 1000 лв. след облагане допълнително се заплащат командировките и извънредния труд и на официалните празници се почива съботата и неделята също да ако няма къде да отидеш ок седиш и мълчиш но да ти предложат златна работа и ти да окажеш малко ми се струва ХАХА

Какво ще рече "Хора има" - да има такива които нямат особени претенций и амбиций за развитие. Там развитие не може да има, нити личностно нито професионално. Просто си робот и затъпяваш от царящата лутаща се простотия. Днес ти нареждат едно, но утре е съвсем друго. 80% от работещите там се оглеждат за по-добро място за реализация, но в момента е трудно и затова си седят кротко. По-добре да получиш 500-600 лева, отколкото да не получаваш нищо. Но хора които нямат робска нагласа не могад да издържат. Поработете малко и ще се убедите сами.

Добре де хора има Инспекция по труда. Аз лично си изпатих в личен план от тази фирма. Оплачете се. Какъв ви проблема?

Места ще има, ама няма луди които да започнат работа там. Работила съм в София. Това е най-нещастната и измислена фирма. Права си че е семейна, невежеството е голямо, образовани и можещи хора там не могат да виреят. Там се ценят хора които могат да я крадат и да и се усмихват. За да работиш там трябва да паднеш на ниво собственик , сестра, рода. Парите не правят маймуната - човек, но така е като си отраснал в лишения и като те огрее слънцето почваш да цъфтиш, ама само за един сезон и прецъфтяваш. Та така ще е и с тях. Трябва да се отбележи че са и крайно нелоялни и некоректни към хората които работят за тях. Там работих една година и това беше най-лошия период от кариерата ми, съжалявам че си пропилях времето и нервите. На тази вода пожелавам неуспех на пазара и като гледам май ще стане. Това може само да ме радва.

Работя въвфабриката за бутилиране на минералнавода -КОМ от основаването и. От начало беше добре 2-3 месеца и докато беше бащата на ГАЛЯ ТОПАЛОВА бай БОРЕ имаше някакъв ред и дисциплина. От тогава вече 3-та година никой не стъпва да види какво става. Започваме от заплащането -МИЗЕРНО-350лв.при пълен месец работа което е рядкост за работника освен за приближените на изпълнителния директор които не са пряко заети в производството.За уважение и дума не може да става защото те третират като човек втора ръка. Привилегии -НИКАКВИ. Даваха купони по 40 лева и тех спряха.Работно облекло-НЯМА .Няма оторизиран човек да прави инструктаж по техника на безопасност а само преди месец стана трудова злополука с една колежка която откара цял месец болничен като битова злополука от страх и още не може да и се оправи ръката.Съотношение работа -свободно време -просто забрави.Трябва да си на разположение едва ли не денонощно защото не знаеш утре дали си на работа и каква смена си.За останалото като колеги и работна среда -съдете сами. УПРАВИТЕЛЯ е бивш данъчен инспектор който върти освен далаверите на фабриката и своите собствени. НАЧАЛНИК смените са 3-ма. Едната е бивша колежка от данъчното на шефа която ако не е тая фабрика и шефа просто няма къде да отиде още повече че дъщеря и от работничка в производството стана секретарка на шефа .Другият началник смена пък се бои защото мъжът и от дюлгерин взели че го направили техник на машините и то само за зимния период за заплатата а лятото когато е работата във фабриката той си ходи на дюлгерлък. А третия началник смена пък е вече кажи -речи пенсия и се ползва с покровителство от СОФИЯ от управата .А на негово място пък подготвят една работничка която е пък кума нашефа. Другия кандидат е пък "ЛЮБИМАТА"на най приближения на шефа-мотокариста СТЕФАН .Ще стане интересно със сигурност.Въпроси много решение -никакво.Фирмата все повече заприличва на семейна.Едни пазачи вземат по 220 лева други по 350. Най гадното е че не спират да се хвалят с близоста си със шефа и армаганите които му носят от ГЪРЦИЯ при всяко отиване там .Една служебна бележка за доходи няма кой да издаде а се чака от управата в СОФИЯ.Работи се без заповеди за назначения а като речеш да напуснеш -трудовите книжки са в СОФИЯ в управлението без наше съгласие и ела гледай мотаене.Но така ще е докато или ГАЛЯ ТОПАЛОВА не се поинтересува какво става с нейните или чужди вложения във тая фабрика или не се намери човек уважаващ законите в тая държава да направи проверка.ПРИвсички случай до тогава шефа ще си вее байрака приближените ще си вземат заплати двойни.фабриката все повече ще се превръща в семейна роднинска и приятелска докато накрая не остане кой да работи.Само дето си харчат парите за реклами по телевизии.Работниците да са доволни -от това по голяма реклама няма.Така че заповядайте на работа във фабриката за бутилиране на минерална вода"КОМ"-с. Бързия неразделна част от "ЕТАП-АДРЕС"гр.СОФИЯ със собственик ГАЛЯ ТОПАЛОВА -изпълнителен директор -НАТАЛИЯ ТОПАЛОВА и управител на фабриката в с.БЪРЗИЯ-ЕМИЛ ТОДОРОВ.Места има и все повече ще има.