Интерсервиз Узунови АД ИНТЕРМАРКЕТ /img/frontend/nomap.png"

Интерсервиз Узунови АД ИНТЕРМАРКЕТ

Интерсервиз Узунови АД ИНТЕРМАРКЕТ хаха- смешна фирма ,особено шефчетата които са във Варна,добре че се махнах,и както винаги накрая не ти се изплаща нищо,не само при мен и много други бивши колеги

Едно ти обещават като заплата ,а друго ти дават.Никой не те уважава.Изискват много и всеотдайна работа,а когато дойде време за заплащане,то винаги е с закъснение и никога не получаваш това за което имаш уговорка.Работиш от сутрин до късна вечер/22часа/,а няма никакви компенсации за това.Когато работиш на празник/всеки/ пак няма компенсация.Никакава коректност от никого.Жалко ,че ми се налага да работя и затова още не съм се махнал оттам.Но в момента в който си намеря работа и работодател,които си заслужават се махам на секундата.Все още вярвям,че има такива работодатели които да ценят кадрите си.

НАЙ изсипаната фирма в която съм работил. Пострена е на принципа на казармата,едно ти обещават пък савсем друго ти дават.наЙ голямата КОМУНИСТИЧЕСКА ФИРМА В БЪЛГАРИЯ. УЖАСНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ПОДУПЕЧНИТЕ.ПЪРВО ТИ СВАЛЯТ ВСИЧКИ ЗВЕЗДИ,АПЪК ПОСЛЕ ДУХАШ СУПАТА.БЯГАИТЕ ПО ДАЛЕЧЕ ОТ ТАМ.ИНАЧЕ СМЕШНИ УНИФОРМИ НИКАКВО УВАЖЕНИЕ,А ЗА КОРЕКТНОСТ НЯМАМ ДУМИ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!