Интерсервиз Узунови АД ИНТЕРМАРКЕТ /img/frontend/nomap.png"

Интерсервиз Узунови АД ИНТЕРМАРКЕТ

В отговор на анонимния отворко от 26.01.20г, който се представя за бивш служител искам да кажа следното: ЕМИЛЕ, всеки който се скатава, лъже и създава интриги бива набеден. Що се касае до договора ти, може да си провериш осигуровките в НОИ на какви пари си бил осигуряван докато си бил на работа в Интерсервиз Узунови АД.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Много смешна фирма, ама много. Договорите са на минимална заплата, а всеки, който напуска е набеден с нищожна заплата. Не се набутвайте да работите в магазин Интермаркет.

Скоро видях една обява за сервизен специалист, в която беше упоменато , че познанията по електроника се доказвали с тест! Много добре, но и аз бих искал да видя заплатите на служителите, както и договорите, които са подписали, за да видя , че всичко е коректно с онези, които работят там към момента. Иначе как работодателя ще ми докаже, че всичко, което ми е обещал ще бъде както е казал? Освен това в обявата пишеше - монтаж и демонтаж на техниката.... Та значи една пералня е около 60 кг, и от вас се очаква да бъдете и ХАМАЛИН, освен сервизен специалист.

Ще кажа само едно - БГ РАБОТОДАТЕЛ не лъже. Отзивите на всички бивши служители са повече от показателни. В началото, когато започнах там, мислех, че тук пишат само огорчени, незнаещи какво точно искат хора. Не е така. Всичко е вярно! ДАЛЕЧЕЕЕЕЕ!

Здравейте дано повече хора прочетат това!
Кандидатствах и ме удобриха за следната позиция там: електроинженер по поддръжка на соларен парк Моля не повтаряйте грешката ми и не кандидатствайте понеже пак са си пуснали обявата в сайтове за работа.
Цялата работа започна след като бях извикана на интервю(което се проведе в магазин подпрени на перални) при което ми обясниха за позицията и се оказа супер отговорна работа обучение в чужбина и тн..
Второто интервю беше с Узунов който ми обясни че имал още един кандидат и в крайна сметка реши да ни вземе и двамата.
При идването ми във Варна ми се дадоха документацйи на немски(при положение че не го знам) и ми искаха да им разяснявам...
После дойде официалното им предложение за пари и условия- 1500 лева стартово плюс обучение в Германия за тяхна сметка...Как да кажеш не, то си беше направо невероятно при положение че тъкмо съм се дипломирал...
И после стана интересно...След като си извадих документите за работа се свика оперативка на която ни се обясни(на мен и другия колега), че било станало грешка, че заплатата нямало как да бъде 1500 а 1000 и никакво обучение поне засега.
Аз поисках да си видя договора който щях да подписвам, но ми беше отказано и още тогава напуснах!
Колегата който остана ми разказа- първия месец 200 лева намаление после още 100 и така се оказал с 500 лева заплата и напуснал след което те пак са пуснали обявата!
НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО! ИСУ са мошенници!!!

Здравейте на всички. По принцип никога не си позволявам да пиша мнения за работодатели, но този път след 4 години опит в HR съм принуден да предупредя бъдещи кандидати за лъжливата позиция Маркетинг Мениджър. Дори няма да си направя труда да коментирам колко е измислена тази позиция, предвид че говоримм позиция "продавач" на Event-и за новия увеселителен център в Хермес Бизнес Парк естествено без твърдо заплащане а процент. No comment! Най-притеснителният факт, е че след първото интервю без никакво предварително предупреждение лъсна истинския замисъл на г-н Узунов. Чрез мейл кандидатите бяхме подкакнени да разработим МАРКЕТИНГОВ СТРАТЕГИЧЕСКИ ПЛАН за същия обект при конкретни параметри. Съжалявам, но си има BTL агенции, които срещу съответната сума ще го създадат, но смятам че е жалко просто да се използват така младите хора.

Аз съм клиентка на Интермаркат гр.Шумен.Имам климатик Sharp и исках да закупя втори.Но когато влязох в магазина Ви бях потресена.Някаква служителка крещеше по телефона и блъскаше някакви листи.След няколко дни пак отидохме със съпруга ми /на  08.10.2009 год.да разгледаме и да решими. Един служител ни изкара на вън заключи магазина-ТРЯБВАЛО ДА ОТИДЕ ДО СКЛАДА.Почуствахме се като изгонени и отидохме в Технополис и от там си купихме климатик въпрки че сме много доволни от първия ни климатик Sharp.

da verno e tova che vzimat takiva nishtojni pari tam i za tova moje bi i kachestvoto na obslujvane e pod vsyakakva kritika.Ami i az da vzemam takava zaplata i na men niama da mi puka i shte se shmatkam.Kato vleznesh v magazina nikoi ne ti obrashta vnimanie ama sega razbiram zashto i gi opravdavam

Moga da kaja 4e tova e mn.smotana firma,znaete li kolko pari vzimat tam samo 350 bg.lv.stra6no mnogo nali.Kak mislite za tova 4e bilo kriza yanuari im namalixa zaplatite s po 2oolv i ot togava prez mesec s po 100lv.Poneje bilo kriza za smetka na tova pravyat tlasti oboroti.Ako Uzunov misli 4e 6te mu sedi nekoi jestoko se zablujdava ili ako si ima probl.da si gi re6ava a ne da eksploatir rabotnicite si kato robi.Ami da si sakrati 4ast ot servityorkite i sekretarkite ili te sa po vajni nakraya te 6te mu rabotat