СТИЛПЛАСТ 2002 ООД /img/frontend/nomap.png"

СТИЛПЛАСТ 2002 ООД

Това е най-измислената фирма на пазара за дограма.Цените към дистрибуторите са по-високи от тези на конкуренцията - Елидис,Валда,Илиев Корект и др.Качеството на изработка е ТРАГИЧНО.Няма договор по който всичко да е наред и когато се констатира нередност от клиента , фирмата вдига ръце и казва съжелявам.И проблема си остава за сметка на клиента , защото си е платил предварително.Няма друга фирма която да ти иска на 100% авансово плащане. Доставките се бавят поне с 15 дни след датата на която трябва да се получат от клиента.Който има възможност да бяга далече от Стилпласт.МОШЕННИЦИ,МОШЕННИЦИ И ПАК МОШЕННИЦИ!

пълна пародия , лицемерие и простащина от страна на единя управител , няма да визирам кой точно , всеки бивш служител ще се сети сам. До момента в който изнася , работиш и си траеш въпреки всички глоби ,грозни епитети когано сбъркаш и се наложи да ти се направи забележка тя е публична пред всички и те унизява все едно си парцал , в момента в който решиш да напуснеш и защото ти е писнало , имаш достойнство и просто не ди женен за тази фирма , ставаш персона нонграта , най-лошия и черен човек , почват се номера от селски вечеринки и задължително те прецакват с обещетения и пари които имаш да получаваш.Решиш ли да напускаш те цакат задължително.А пък ако решат че не си им нужен те освобождават естествено както им е най-удобно на тях и да те минат тиб , случвало се е да освободят служител от който са недоволни по опраделени причини съответно се принуждава служителя да си напише молба за напускане по взаимно съгласие от веднага и в същото време да държат служителя още 1 седмица на работа. Да не говорим, че според уплавителя най-често единя от тях повечето служители са безполезни , идиоти , малумници , прости хора и ред други подобни етикети. Клюките и одумването за личния живот , външния вид, семейното положение и интимния животса много важни да се клюкарстват от тяхна стлана.. Сами преценявайте , но моя съвет е не си го причиняваите и стоите колкото се може по-далеч от тях.

Стойте колкото може по-далече от Стилпласт 2002.

Аз съм един от многото прекарани клиенти на ф-ма Стилпласт. Ужасът който прекарах с "майсторите"  просто беше неописуем. Но ето и моите несгоди: При появяването на представител на фирмата за снемане размерите на дограмата останах много доволен. Представи детайли от дограмата и обяснението му бе много добро. Но само с това си останах. Денят в който се извърши демонтажа и монтажа на дограмата бих го заличил от паметта си ако имах възможност. Времето уговорено за започване на работа - за фирмата е табу. При уговорка - 9:00 - господа монтажниците пристигат в 11:30. От тук нататък започва вандалщината. За демонтажа "майсторите" изполваха инструменти от преди 2 века (кози крак). При направена забележка да работят по-внимателно те просто не обърнаха внимание. След демонтажа къщата представляваше руини след бомбардировка. При молба от моя страна да се използват по-нормални инструменти "майсторите" ме гледаха като "извънземни". При по-здрави нерви човек може и да се примири, ако не следваше операция МОНТАЖ. Първи, втори прозорец - добре, но третия беше центрован с разлика 5 см от средата на отвора. На направената от мен забележка отговора беше - цитирам: "Туй да не ти е Бъкингамския дворец, че искаш по-добро качество?!" Моля управителите на фирма Стилпласт да забранят такива сравнения, защото хората монтирали дограмата в Бъкингамсия дворец преди 5 века ще се обърнат в гробовете си ако присъстват на демонтаж и монтаж на "майсторите" на фирма Стилпласт. Въпросния "Бъкингамски" прозорец е от лицевата страна на фасадата не бе коригиран така или иначе. И това да преглътне човек някак, но накрая взеха да използват личните ми мебели с антична стойност вместо стълби беше върха на айсберга!!! При направената забележка от моя страна да не стъпват по тях ми отговориха, че в договора пишело, че аз като клиент съм ДЛЪЖЕН да им осигуря стълби за монтажа. При въпрос дали в договора пише, че съм ДЛЪЖЕН да осигуря бира и обяд за "монтажниците" отговора беше повече от положителен. УВАЖАЕМИ БЪДЕЩИ КЛИЕНТИ НА ФИРМА СИЛПЛАСТ, МНОГО, АМА МНОГО ВНИМАВАЙТЕ КОГАТО ПОДПИСВАТЕ ДОГОВОР С ТАЗИ ПРОСЛОВУТА ФИРМА КАКВО СТЕ ДЛЪЖНИ ДА ОСИГУРИТЕ И КАКВО НЕ!!!

Преди 3-4 години си поръчах дограма за целия апартамент от тази фирма и останах доволна от качество, монтаж и цена. Поради тази причина сега пак прибягнах до техните услуги, като си поръчах дограма за балкона.Посетих техен офис, дадоха ми оферта, която ме устройваше идеално и зачаках да дойдат да вземат размерите.
До тук свършва доброто ми мнение за фирма СТИЛПЛАСТ.
Първо се оказа, че служителката в офиса забравила да включи в офертата перваза и козирката, което автоматично вдига цената с 130 лв. / при положение, че други фирми ми даваха по-изгодна цена, от новополучената/. Примирихме се, все пак имаме опит, че дограмата е хубава и сме доволни.
Второ разочарование - преди монтажа от фирмата ни се обадиха, за да кажат, че в склада нямат перваз и козирка с размерите уточнени в договора и трябва да ги заменят с други, срещу доплащане. Не само, че ни налагат нещо което не искаме, но трябва и да си доплатим допълнително.
Трето - дойдоха момчетата да монтират дограмата. Като им казахме, че сме уточнили с представителя на тяхната фирма, долния перваз да е по изнесен навън, а от вътре да е по-къс, те най-грубо отвърнаха да си го направим сами, като искаме така да бъде.
Що за некомпетентно, некоректно и грубо отношение от служителите на тази фирма.
От тук нататък, на всичките си познати ще препоръчам нигога да не използват услугита на фирма СТИЛПЛАСТ.

За мене е изключително некоректна, съвета ми към всички е да внимават с поръчките при нея.Последният прозорец който ми монтераха на 29.09.2010 е с няколко дефекта и на стъклопакетите и на самото крило.Сезирах ги на 8.10.2010 год. веднага след свалянето на предпазните лепенки.Изпратиха човек на 12.10.2010 год. който състави протокол и ми каза,че вината си е тяхна и е от транспорта.Какво беше учудването ми днеска когато ми се обади някаква служителка от фирмата която ми казва,че приемат само рекламацията на стъклопакетите но не и на одраното по дограмата,тъй като съм се подписал на приемно - предавателният протокол, а и било минало един месец от монтажа,изглежда момичето трудно смята.Съвета ми е отбягвайте поръчки при тази фирма, аз отделно ще заведа иск срущу нея и сезиране на Комисията за защита на потребителите.

Мога много да говоря за тази фирма...Шефовете (Мишо и Ани) са готини,докато и ти си готин за тях,иначе-секира.Плаща се редовно,но за някъкви довършителни работи и ремонти кинти няма.Заплатите са нормални за БГ.Има много хора,които не знам за какво са в тая фирма.Иначе проблемите са адски много,но няма как да е по друг начин-все пак фирмата е една от най-големите в БГ.Проблеми има навсякаде,стараем се да ги отстраним :) Желая успех на всички...БЪДИ ГОЛЯМ!!!

Изключително непрофеионално , несериозно отношение към работата, клиентите, рекламациите от офис служителите!! Офис служителите са много по-безотговорни от монтажниците на дограмата (поне в моя случай, независимо от това , че става въпрос за рекламация. Винаги може нещо да не се получи съвсем добре).
Не разчитайте на тази фирма. Принципът на работа й е "Взимай парите и бягай"
Възмутена съм

Аз съм дистрибутор на СТИЛПЛАСТ и до сега не съм имал проблеми с тяхната дограма работят с профили РЕХАУ ВАИС ПРОФИЛ алуминия им е на ЕТЕМ обкова е на фирма МАКО не съм имал рекламация от мои клиенти от което наи много се опасъвах вече една година работя с тях и с доставките не съм имал закъснения .ПОЖЕЛАВАМ ИМ УСПЕХИ В РАБОТАТА

аз съм много доволна...не съм от много време тук но колегите, заплащането, шефовете всички са готини и млади хора,аз работя в производствената база и съм близо до всичко...