СТИЛПЛАСТ 2002 ООД /img/frontend/nomap.png"

СТИЛПЛАСТ 2002 ООД

Преди няколко години работех във фирмата за кратко време, началството бе ок, но голяма част от колегите бяха боклуци, никакво човешко отношение, като си нов никой нищо не иска да ти обяснява нарочно, защото като ти се бавиш, те бездействат, все гледат да те прецакат. В цехът, в който работех бе студено и пълна мизерия, тоалетните и вратите им бяха разбити, а почивната стая кочина. Единственият плюс бе, че не ме занимаваха да върша всевъзможни други простотии, като във конкурентната "Валда".
Заплатата бе 1400лв плащат я на 2 пъти по 700лв, но ако не се явиш в събота, който също е работен ден ти режат сериозно от надницата. Когато няма работа режат и от основната заплата, ей така, просто защото са им по-ниски приходите. Редовна практика в подобни фирми.

Това е най-измислената фирма на пазара за дограма.Цените към дистрибуторите са по-високи от тези на конкуренцията - Елидис,Валда,Илиев Корект и др.Качеството на изработка е ТРАГИЧНО.Няма договор по който всичко да е наред и когато се констатира нередност от клиента , фирмата вдига ръце и казва съжелявам.И проблема си остава за сметка на клиента , защото си е платил предварително.Няма друга фирма която да ти иска на 100% авансово плащане. Доставките се бавят поне с 15 дни след датата на която трябва да се получат от клиента.Който има възможност да бяга далече от Стилпласт.МОШЕННИЦИ,МОШЕННИЦИ И ПАК МОШЕННИЦИ!

пълна пародия , лицемерие и простащина от страна на единя управител , няма да визирам кой точно , всеки бивш служител ще се сети сам. До момента в който изнася , работиш и си траеш въпреки всички глоби ,грозни епитети когано сбъркаш и се наложи да ти се направи забележка тя е публична пред всички и те унизява все едно си парцал , в момента в който решиш да напуснеш и защото ти е писнало , имаш достойнство и просто не ди женен за тази фирма , ставаш персона нонграта , най-лошия и черен човек , почват се номера от селски вечеринки и задължително те прецакват с обещетения и пари които имаш да получаваш.Решиш ли да напускаш те цакат задължително.А пък ако решат че не си им нужен те освобождават естествено както им е най-удобно на тях и да те минат тиб , случвало се е да освободят служител от който са недоволни по опраделени причини съответно се принуждава служителя да си напише молба за напускане по взаимно съгласие от веднага и в същото време да държат служителя още 1 седмица на работа. Да не говорим, че според уплавителя най-често единя от тях повечето служители са безполезни , идиоти , малумници , прости хора и ред други подобни етикети. Клюките и одумването за личния живот , външния вид, семейното положение и интимния животса много важни да се клюкарстват от тяхна стлана.. Сами преценявайте , но моя съвет е не си го причиняваите и стоите колкото се може по-далеч от тях.

Стойте колкото може по-далече от Стилпласт 2002.

Аз съм един от многото прекарани клиенти на ф-ма Стилпласт. Ужасът който прекарах с "майсторите"  просто беше неописуем. Но ето и моите несгоди: При появяването на представител на фирмата за снемане размерите на дограмата останах много доволен. Представи детайли от дограмата и обяснението му бе много добро. Но само с това си останах. Денят в който се извърши демонтажа и монтажа на дограмата бих го заличил от паметта си ако имах възможност. Времето уговорено за започване на работа - за фирмата е табу. При уговорка - 9:00 - господа монтажниците пристигат в 11:30. От тук нататък започва вандалщината. За демонтажа "майсторите" изполваха инструменти от преди 2 века (кози крак). При направена забележка да работят по-внимателно те просто не обърнаха внимание. След демонтажа къщата представляваше руини след бомбардировка. При молба от моя страна да се използват по-нормални инструменти "майсторите" ме гледаха като "извънземни". При по-здрави нерви човек може и да се примири, ако не следваше операция МОНТАЖ. Първи, втори прозорец - добре, но третия беше центрован с разлика 5 см от средата на отвора. На направената от мен забележка отговора беше - цитирам: "Туй да не ти е Бъкингамския дворец, че искаш по-добро качество?!" Моля управителите на фирма Стилпласт да забранят такива сравнения, защото хората монтирали дограмата в Бъкингамсия дворец преди 5 века ще се обърнат в гробовете си ако присъстват на демонтаж и монтаж на "майсторите" на фирма Стилпласт. Въпросния "Бъкингамски" прозорец е от лицевата страна на фасадата не бе коригиран така или иначе. И това да преглътне човек някак, но накрая взеха да използват личните ми мебели с антична стойност вместо стълби беше върха на айсберга!!! При направената забележка от моя страна да не стъпват по тях ми отговориха, че в договора пишело, че аз като клиент съм ДЛЪЖЕН да им осигуря стълби за монтажа. При въпрос дали в договора пише, че съм ДЛЪЖЕН да осигуря бира и обяд за "монтажниците" отговора беше повече от положителен. УВАЖАЕМИ БЪДЕЩИ КЛИЕНТИ НА ФИРМА СИЛПЛАСТ, МНОГО, АМА МНОГО ВНИМАВАЙТЕ КОГАТО ПОДПИСВАТЕ ДОГОВОР С ТАЗИ ПРОСЛОВУТА ФИРМА КАКВО СТЕ ДЛЪЖНИ ДА ОСИГУРИТЕ И КАКВО НЕ!!!

Преди 3-4 години си поръчах дограма за целия апартамент от тази фирма и останах доволна от качество, монтаж и цена. Поради тази причина сега пак прибягнах до техните услуги, като си поръчах дограма за балкона.Посетих техен офис, дадоха ми оферта, която ме устройваше идеално и зачаках да дойдат да вземат размерите.
До тук свършва доброто ми мнение за фирма СТИЛПЛАСТ.
Първо се оказа, че служителката в офиса забравила да включи в офертата перваза и козирката, което автоматично вдига цената с 130 лв. / при положение, че други фирми ми даваха по-изгодна цена, от новополучената/. Примирихме се, все пак имаме опит, че дограмата е хубава и сме доволни.
Второ разочарование - преди монтажа от фирмата ни се обадиха, за да кажат, че в склада нямат перваз и козирка с размерите уточнени в договора и трябва да ги заменят с други, срещу доплащане. Не само, че ни налагат нещо което не искаме, но трябва и да си доплатим допълнително.
Трето - дойдоха момчетата да монтират дограмата. Като им казахме, че сме уточнили с представителя на тяхната фирма, долния перваз да е по изнесен навън, а от вътре да е по-къс, те най-грубо отвърнаха да си го направим сами, като искаме така да бъде.
Що за некомпетентно, некоректно и грубо отношение от служителите на тази фирма.
От тук нататък, на всичките си познати ще препоръчам нигога да не използват услугита на фирма СТИЛПЛАСТ.

За мене е изключително некоректна, съвета ми към всички е да внимават с поръчките при нея.Последният прозорец който ми монтераха на 29.09.2010 е с няколко дефекта и на стъклопакетите и на самото крило.Сезирах ги на 8.10.2010 год. веднага след свалянето на предпазните лепенки.Изпратиха човек на 12.10.2010 год. който състави протокол и ми каза,че вината си е тяхна и е от транспорта.Какво беше учудването ми днеска когато ми се обади някаква служителка от фирмата която ми казва,че приемат само рекламацията на стъклопакетите но не и на одраното по дограмата,тъй като съм се подписал на приемно - предавателният протокол, а и било минало един месец от монтажа,изглежда момичето трудно смята.Съвета ми е отбягвайте поръчки при тази фирма, аз отделно ще заведа иск срущу нея и сезиране на Комисията за защита на потребителите.

Мога много да говоря за тази фирма...Шефовете (Мишо и Ани) са готини,докато и ти си готин за тях,иначе-секира.Плаща се редовно,но за някъкви довършителни работи и ремонти кинти няма.Заплатите са нормални за БГ.Има много хора,които не знам за какво са в тая фирма.Иначе проблемите са адски много,но няма как да е по друг начин-все пак фирмата е една от най-големите в БГ.Проблеми има навсякаде,стараем се да ги отстраним :) Желая успех на всички...БЪДИ ГОЛЯМ!!!

Изключително непрофеионално , несериозно отношение към работата, клиентите, рекламациите от офис служителите!! Офис служителите са много по-безотговорни от монтажниците на дограмата (поне в моя случай, независимо от това , че става въпрос за рекламация. Винаги може нещо да не се получи съвсем добре).
Не разчитайте на тази фирма. Принципът на работа й е "Взимай парите и бягай"
Възмутена съм

Аз съм дистрибутор на СТИЛПЛАСТ и до сега не съм имал проблеми с тяхната дограма работят с профили РЕХАУ ВАИС ПРОФИЛ алуминия им е на ЕТЕМ обкова е на фирма МАКО не съм имал рекламация от мои клиенти от което наи много се опасъвах вече една година работя с тях и с доставките не съм имал закъснения .ПОЖЕЛАВАМ ИМ УСПЕХИ В РАБОТАТА