ДИДИ 94 Диан Димитров ЕТ /img/frontend/nomap.png"

ДИДИ 94 Диан Димитров ЕТ

Rabotodatelqt nikoga ne e dovolen ot slujtelite si. Obeshtavat edni pari a drugo stava.Rabotnata sreda e otvratitelna.Lipsva vsqkakuv vid kolegilanost. Pri napuskane estestveno te oshtetqvat i nishto nemojesh da napravish. SELSKA PRU4KA E UPRAVITELQ. NE SE LUJETE HORA .VINAGI TURSETE MNENIQ ZA RABOTODATELITE.Sujalqvam za latainicata no ot tel. nemoga da prevklucha. Zagubih si vremeto v tazi firmata i nikakva polza nqmashe.

Някой може ли да даде актуална информация за фирмата? Търсят търговски представител. Как стоят нещата с тази позиция, благодаря?

Кандидатствах за работа и ме поканиха на интервю , следователно поразпитах тук - там ....отрицателни Мнения НЕ срещнах , но ще видим утре какво е всъщност..Всички в гр.Плевен ги хвалят и са доволни от работата им , но ще видим за какво иде реч.

Диди 94 ни наеха да им намерим помещение в Пловдив.Подписаха договор с нас,намерихме им и не платиха фактурата 6 месеца.Разговаряхме с тях доста пъти,веднъж и със самият Даин Димитров,отказваха да плащат с думите-ще платим,сега сме затруднени.Наехме си адвокат и ги осъдихме.Платиха си.НЕКОРЕКТНИ СА!ВНИМАВАЙТЕ!

Zapoznati li ste che toi kara malkata mechka

ЛАКОМ ТАРИКАТ НА ДРЕБНО

Заплащане-на интервюто ти обещеват едно,а в действителност идва ....-сервитьорката и тя ти разказва играта.А ма така е,дай власт на човек,който през живота си не е допринесъл с нищо за себе си и за близките си и гледай какво става.Уважение,няма такова нещо.Там се вика повече от колкото и в лудницата.Всеки крещи по другите,а шефа най-много.Привилегий Няма.Грешка има-блузки,якенца,е това ако са привилегии.Фирмената сигурност в тази фирма е най-не сигурното нещо.За някой свободното врене е работното време,а за други-през свободното време бъркат бетон!!!Развитието е огромно,я до Карлуково,я до някоя по-близка лудница.Местоположение-далеч от цивилизацията.Колегите са СУПЕР:могат да викат,могат да се оправдават един с друг,могат и да си седят и чакат друг да им свърши работата.А ма при такъв шев,който първо ти възлага работа и после те пита защо си я извършил,какви да са колегите?Клюкари?Ако не си такъв не те взимат на работа.Всички си плюят в устите,а като се видят се прегръщат и целуват.По-добра работна среда НЯМА,всеки е шеф или поне за такъв се мисли и всеки казва:Незнам,питай .....А той на свой ред ти отговаря със звучното:Не ме занимавай с глупости.
Така изглежда тази ПРЕКРАСНА и ЗГОВОРНА ФИРМА,където ви посрещат с отворени обятия.

!!!

Мъка,мъка