Венцислва Дорелов ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Венцислва Дорелов ЕООД

Хора бягайте от този човек и неговата фирма. Няма човек, който да е работил за него и да не е съжалявал за това. Охраната както и всякакви други длъжности в комплексите му се сменя много често, защото не дава заплати и това е всеизвестна информация.

Бягайте колкото се  може  по-надалеч
Никакво уважение, постоянно унижение от  страна Дорелов за заплащането изобщо няма да коментирам

Толкова пари имам да вземам от него, но нада ли ще си ги получа, поне не и доброволно да ми ги даде. Доколкото чух Дорелов вече е много вътре, дължи много на банки, на държавата. То не само аз, но и други бивши работници имат да вземат много от него. Ако до месец не си получа парите смятам да ида в Инспекцията по труда или да го съдя.

Вярно е да! Прави сделки за милиони, а няма заплати.. Този арогантен господин не го интересува нищо друго освен неговата работа да е свършена, но ако може да мине метър.. Добре дошло! От половин година не само, че няма заплати, а и дори са плащатани осигуровки! Арогантността там е на почит сред така наречените BOSS-ове! Никакво уважение, единствено обиди, залъгват работниците си с празни обещания. Всеки който е работил там съжалява.. и то не защото е напуснал красивите офиси, а защото си е губил времето и труда си за хора, които не го оценяват, а най-важното - НЕ ГО ПЛАЩАТ!!! Но искрено се надявам скоро всичко да си дойде на мястото и такива долни и нагли мошеници да си получат заслуженото!
Никога не захващайте там! Ако в началото сте щастливи, то още на първия месец ще съжалявате!

плащай заработените честно заплати на служителите си негоднико, не ги залъгвай с по 100 - 200 лева на две-три седмици!иде ли ти на ума, че и те имат семейства и плащат сметки, гледат деца и искат да ядат, поне по един път на ден, а не като теб да се чудиш къде да ходиш от скука!
в тази фирма не се плащат заплати от поне половин година!
напрежението и атмосферата са неописуемо тежки, ама на дорела хич не му е на дорелчето.пробва кой ще оцелее без заплата и даже ще му плаща затова, че ими удоволствието да вижда неговия богоподобен образ!

Аз пък работя сега там. Няма заплати. На фона на лъскавия офис мизерията във всяко едно отношение е пълна. Тая фирма здраво затъва!

Напишете името на фирмата правилно.

Фирмата разполага с отличен екип от майстори които работят сплотено и качествено,но за съжаление не са оценени достойно от своя шеф.
Често пъти се налага да помат вината за неговите грешки.
Г-н Дорелов е човек с променливо мнение,мислещ себе си за безгрешен.

НЯМА БЕЗГРЕШНИ ХОРА!-истината боли.

Съвет:допитвайте се по често до мнението и съветите на майсторите.

Липсва уважение и добро отношение от страна на въпросният "бос" и въпросната "мениджърка". На никого не пожелавам да работи там. Интригите и всички проблеми на офиса идват именно от знаменитата "мениджърка".

Работила съм във фирмата и имам точна представа какво представлява тя и работодателя и.Действително ежедневието на всички служители протича доста напрегнато,защото там се работи истински. Условията за работа са отлични, заплащането също.Ползват се отпуски, плащат се осигуровки.Собственикът на фирмата е роден за "бос" - строг, но справедлив, щедър човек, със сърце изпълнено с доброта и любов към екипа му. Поздравявам мениджърката на офиса му, която според мен е допринесла доста за приоритета на фирмата и пожелавам и на двама им дълги години да се радват на постигнатото от целия екип.