345 ООД /img/frontend/nomap.png"

Аз бях касиеркв 345-Надежда.Съгласна съм с описаното от останлите разочаровани служиели.В този магазин имаше голямо текучество поради кофти упрителки, нямащи никаква идея от естетвото на работата си.Упраителите пстоянно измилят някаки глоби и ти начиляват липси на касата като в същото веме си прбират по някой лев за сметка на магазина и тези пари трябва да се избиват от ресто!!Освен всичкта друга чернаработа която вършиш извън задъженията си!

Заплащане:Според моето мнение с което никои не е длъжен да се съобразява заплащенето е слабо до поносимо зависи в кой одел работиш.
Хората който седят в централният офис в Х.Димитър ул.Иван Йончев №10
Получават доста над нормалното ( нормално в предвит 5-7 пъти повече от персонала по скъпите им магазини )макар по цял ден да търкат столовете да си играят игрички и пушат цигари.Тези хора който са постигнали това което са в момента са го постигнали на чужд гръб.
Чрес подмазване ( виждалилисте как охлюва оставя слуз след себеси )
е това сравнение даже е слабо.Бихаме разбрали хора с собствено мнение защитаващи интересите си и своето достоинство.Такива който не се подават на интриги ( доста елементарни ).
Мога да напиша цял роман но претпочитам да премина нататък към Колеги:И отново навсякъде цари пълно недоверие доносничество лицемерие и т.н. и т.н.!!! Хората с който може да се работи са едва 99% а за такава голяма фирма ште си помислите че това са близо 50 човека но нееее нормалните хора се сабират едва на пръстите на вете ми ръце.Както всички знаем ( или ако незнаете то аз ще ви го кажа )хората прииждащи в София са мноооо и те идват с намерението да спечелят барзо много ( за техните стандарти ) на всякяква цена без значенеи на кой гръб стъпват и кого нараняват да не говорим че е подбил цената на работната ръка с поне 30% ,но ,НО!!!След време самият този чоек "колега" започва да ламти за пари да гледа в чинията ня другарчето си и в краина сметка става доносник червей и куче на началниците.Имам чуство че нарочно се опитват да настроиват хората един срещу друг защото еденици се оправляват по лесно.Но най лошото е че оспяват.Хора искайте пари зада ви се дадат.Искайте минимална заплата ( кадето и да започвате работа ) не по малко от 700лв.
Това е една нормална заплата за млад човек,още повече че вие идвате от село и имате да плащате наем ( макар и да сте 3-ма ).Ако започвате работа в 345-ООД то моля неставайте поредния задник местата се пепълнени.Но има и колеги с който поне може да седнеш да поговорите да се посмеете защото в противен случай ще откачите ( някой да ги пази ги от зли очи и началници ).
Уважение:Тази дума е табу дори измежду началниците("богопомазаните")
няма просто начин да те уважават винаги си виновен винаги точно ТИ дърпаш фирмата назат ( като ли че е тръгнала все едно ).За уважение и дума неможе да СТАВА!!!
Привилегии: НЯМА ( ако привилегия е това че дават купони за пазаруване ОК , но незабравяите че те са за ползване само в веригата магазини а там е доста солено ) единственото успокоение че и другите фирми го практикуват.
Фирмена сигурност: НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА!!!
Съотношение работа / свободно време: Ми може и да си починеш но не когато има работа ха ха ха!!!
Потенциал за развитие: Ще се повторя трябва да си гадина за да прокопсаш Клеветник , подлизурко , натегач или на човека - човек.
Местоположение: В град София е ( разбирайте както си искате )
Колеги:Уписах ги някяде по горе.Благодарен за на онзи 1% който го има.
Работна среда:????????????

ас сам бивш служител в345 банишора там работих ношни смени като касиер шефа беше разбран зна4и там работиш първиа месец за 105 лв аванс и 30 лв заплата толкожа полу4их другите били се изплаштали на следваштиа месец ако не напуснеш ас по4нах на 4 септември 2006 год и напуснав на 15 ноември 2006 год мога да жи кажа 4е ж тази верига целиа персонал е от ромски происход и те ма4кат както си искат ниама коледни пари по празниците така 4ух от колеги хем си касиер хем те праштат да зареждаш като луд не стига 4е не давват пари като хората а ми ти зимат и за ревизиа по 20 лв тожае наи противната верига за хр стоки ж балгариа така4е моиа савет кам вси4ки балгари не кандидатстваите за работа ж циганската верига 345 заштото ште сажалавате сега работиа в кварталното магазин4е на 5 минути от нас и полу4авам 600 лв за такива пари 4овек си струва да се труди заштото това не са малко пари е тожа беше от мен послушаите ме да не преживеете това което и ас 4ао

Работила съм там,много е тежко,а заплатата нищожна.Някои управители са нищожества и големи мързеливци(особенно един от тях).А иначе собствениците може и да са печени хора,но тези в магазините,псевдо управителите не струват.Това е,внимавайте като започвате работа там...

az sam biv6 slujitel na 345 bani6ora moiata zaplata za no6ten trut be6e 288 tazi veriga e palno s pomski personal az rabotix tam 1m 26 dni

за тази фирма няма достатачно думи

345 sux.Higienata v magazina e pod vsqkakva kritika, slujitelite v magazinite sa neob6titelni, zlobni, klukari. Zapla6taneto e pod vsqkakva kritika no ponqkoga e dostata4no sredata koqto te zaobikalq da e dobra i da otiva6 s kef na rabota za da preglatne6 zapla6taneto za6toto to v cqla balgariq si e pod vsqkakva kritika. E uvi tova go nqma ne kazvam 4e nqma stabilni hora v 345 ima gi no te sa rqdkost i obiknovenno napuskat sled 1 2 maximum 3 meseca.Nikoi ne go interesuva dali dnes 6te se skape6 ot rabota nakraq na denq 6te ti kajat 4e ni6to ne si rabotil 4e edi kvo si ne si svar6il i t.n. Ne prepora4vam na nikogo da raboti v 345.

nai yjasnata firma v tsqla sofia. nikakvo obslyjvane. otvratitelno otnoshenie na personala.nevejestvo.niski zaplati. nqmam pove4e dumi za da izrazq vuzmyshtenieto si ot tazi veriga.

Tova e nai ujasniq magazin i firma koqto sam vijdala.Otno6enieto na ypravitelq e prosto ne upisuemo neznam kak sa q vzeli na rabota (govora za magazina v mladost 4).AZ SAM KLIENT redoven tam i postoqno kato vleza v magazina tq na nqkoi vika KRE6TI i t.n.Bqh vzela edna salata s istekal srok na godnost i iskah da q varna i tq mi se razkre6tq za6to ne gledam.Ne e li tqhna rabota da gledat tova ne6to?Az imah kasova bele6ka a tq taka da mi vika.Pak da ne govora za zapla6taneto.Imam edna poznata koqto raboti tam i napusna ve4e.Trqbva6e da ima 100 lv uveli4enie a tq pak si vzima6e sa6tite pari za tova napusna.Kolko hora napusnaha ot tam nqmam dumi za 4 meseca nqkade 10 4oveka tova ne e normalno i vse vzimat nqkakvi deto no6to ne razbirat.

един от най-гадните хранителни магазини със супер интелектуално изостанал персонал.Пазарувам от гаражчета защото поне може да няма голямо разнообразие но като излизам ще ми се усмихнат и ще ми кажат приятен ден - а то какво се изисква повече от един прост продавач (и аз съм бил така че да няма обидени)