Обитех ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Лозенец, бул. Симеоновско шосе, 110Б, офис 1-2&markers=София, Лозенец, бул. Симеоновско шосе, 110Б, офис 1-2

Обитех ЕООД

Много добра фирма с ясни правила и отговорности.
Добър екип , на който може да се разчита .
Отличен мениджмънт на управителя и ръководството.

Много добра фирма. Работното време се спазва , а когато се работи извънредно трудът се заплаща. Управителите са много коректни. Работата е доста , но пък заплащането е на ниво.

НЕ ХОДЕТЕ ДА РАБОТИТЕ В "ОБИТЕХ"ЕООД КАТО СЕКРЕТАРКА. УПРАВИТЕЛКАТА ЗВЕЗДЕЛИНА АНАСТАСОВА Е ЛУДА !ИНТЕРВЮТАТА ЗА РАБОТА СЕ ПРОВЕЖДАТ ОТ СЪПРУГА,СВЕТОСЛАВ АНАСТАСОВ,КОЙТО НА ПРЪВ ПОГЛЕД Е "НАРОДЕН ЧОВЕК" И НАЙ-КРОТКО ЩЕ ВИ ОБЯСНИ, ЧЕ В РАБОТАТА НЯМА НИЩО СЛОЖНО.ДА,АМА НЕ!!!
ВЪПРОСНАТА ЗВЕЗДЕЛИНА КОМАНДВА ВЪВ ФИРМАТА И УВОЛНЯВА ПОГОЛОВНО ВСЯКА СЕКРЕТАРКА,КОЛКОТО И ДОБРЕ ДА СИ ВЪРШИ РАБОТАТА. А САМАТА Г-ЖА АНАКТАСОВА Е КРАЙНО НЕКОМПЕТЕНТНА И НЕГРАМОТНА.