Авенди ООД / Avendi /img/frontend/nomap.png"

Авенди ООД / Avendi

Не си заслужава, не си губете времето!
Не вярвайте и на дума по време на интервютата, реалността
е мноого различна!
Даваш толкова много и получаваш едно голямо нищо!

чувам ,че във фирмата вече не може се краде ... жалко . навремето к'ви кражби имаше .. апартаменти , коли , вили, любовници... нет праблем тавариш ...

Кандидатствам за Бранд Мениджър. Можете ли да ми кажете като заплащане какво мога да очаквам?

Пълен хаос с новите "правила" , особено финансовите касаещи бонусирането , очертаващи ниски крайни заплати за служителите. Лошо управление и тотално неразбиране на реалния пазар , непостижими таргети. Спускат се активации
и практики , които на терен са в повечето случаи неприложими ,нехаресвани от клиентите и следователно неработещи . Демотивацията сред служителите е вече огромна и скоро ще има ежедневно напускащи СРП и ТП , "успех" с намирането на нови кадри при тия смешни към 2018-та финансови условия . Почти никакви социални придобивки . Предстои тотална катастрофа от новите ви "полицейски" практики, ограничаващи гъвкавостта в работата на терен. Унищожават се добре сработени екипи градени с години. Много жалко. Авенди вече не е това ,което бе преди 8-10 години като среда за работа. За сметка на това "оцелелите" и търпящите на "болка" ,ще имат реален шанс да израстнат позиция нагоре.... ако не ги изгонят преди това или не викнат поредния изгонен от кока-кола кадър . То и затова Драгиев напусна , понеже предвиди накъде отиват нещата и не искаше да се асоциира с тези "промени" . Новия Стойчев обаче си е дърт коладжия и е свикнал на казармено-дървено ръководене.

За съжаление, Авенди беше доста добро място за работа - преди 9-10 години. Към момента има толкова много неща, които куцат.. Не е случаен факта, че нон стоп се търсят хора, защото масово напускаме. Не е заради хубавата обстановка, нито хубавото заплащане, нито хубавото отношение. Макс 1-2 год за нови хора, от които половината прекарват, търсейки нова работа. Един съвет - ако имате работа и я напускате заради Авенди - НЕДЕЙТЕ! Ако се нуждаете от някакви пари и сигурност, че ще ги взимате на 10-то число или ви е все тая какво бачкате - заповядайте, но не очаквайте опции за израстване, за учене, за лидерско отношение от пряк р-л.
Искат от вас да им 'носите' пари, а се гледа на служителят като на отрепка. Единствената цел е да те изтискат до краен предел, ако може да вложат в теб 1лв и 0 отношение, а възвращаемостта да е 100лв и 100% отношение. Няма как да стане - докато не го разберете, хората ще напускат (ако някой от т.нар. Ръководство чете:) )
За кандидатите - обучение - никакво, очаквания - всякакви, заплата - не очаквайте след 6те месеца да има промяна:)(за 5год ни ги повишиха с 50лв, без бонуси и др придобивки), задължения - това, което са ви обещали на интервюто НЕ е това, което ви очаква! Шуробаджанащината е на най-високото си ниво, ако не ви е вкарал познат (а това е кофти услуга за вас..), то ще сте низвергнати.
Но пък, ако сте фен на пиянски изпълнения, фрий колегиален с*кс, мишкуване, интриги и "просто да си взема заплатката" - това е вашето място :)

Be happy

До Пешо тракториста.
Като чета негативни мнения за компании като твоя коментар се радвам, че очаквате промени. Не че не е хубаво да има добра работна атмосфера, но май на някой му е харесвала свободията и лешперството до мента. В останалите компании се работи наистина и човек няма време, което да си губи и клюкарства.

Авенди е новата "Кока Кола" , през 2018-та предстоят орязани бюджети в "Напитки", назначаване на ръководни позиции изгонени и "недооценени" кадри от Кока кола , както и очаквано повишаване градуса на напрежение по стълбичката надолу. През изминалата 2017та е рекордна по напуснали 'началници" от висшият мениджмънт.Защо ли ? Корабът потъва или поне не върви вече с исканите темпове , но пазарът и конкурентите дърпат в друга посока. Ние режем бюджети ,конкуренцията ги повишава ,клиентите вече започват да не ни гледат като "стратегически партньор" . Уж градим марки и мъчим "волюм" , но не става с трици маймуни да се ловят. Гърцията ясна , няма да е това ,което беше . И по зле ще става . Вътрешният пазар при тая емиграция на население и конкуренция мисля е ясен в коя посока пътува. Тавана на тоя етап е стигнат. Една от последните компании в която работната атмосфера беше по приятна от свободното време и почивните дни е напът да си отиде .

в момента работя в Авенди и съм много доволен. Заплащането добро, натоварването е малко в повече, но в крайна сметка лесно няма. Регионът в който съм е супер, колегите сме невероятно сплотени и си помагаме много, като в това число включвам и мениджърите на регионално ниво. Един от основните принципи на компанията е да създава усещане за семейна среда базирана на взаимодовериеето, каквато смятам че в нашият офис имаме. Разбира се има и някои неща, които може да се променят, но затова сме ние, за да не оставяме нещатата така и да се борим за оптимизация на процеси и практики, с цел улеснение на работният процес и ефективност. Авенди ни дава много, като знания, опит и емоция, затова трябва да се опитаме и ние да дадем малко повече от нас. Хората които пишат срещу компаниите си, всъщност пишат срещу самите себе си защото това е бил или е техният избор.
Ако нещо не си харесва, променете го, ако не можете да го промените, създайте свое!

Колко е заплатата на дивизионен менижър в компанията?

Тази фирма беше хубава преди 5 - 6 години.От тогава насам запада все повече....
Има много дразнещи неща - от невероятната некомпетентност на доста от служителите на по - високо ниво /взимат ги нищо незнаещи и не ги обучават/ до шуробаджанащината която вече е като отворена страница, отвратително е! И не на последно място - някои жени просперират, въпреки липсата на особени качества... Защо ли!? Има доста текучество пред последните години, а новоназначенията са кое от кое по брутални, цари голяма неграмотност...това е абсурдно за хора, които пишат по десетки имейли на ден. Има и свестни, работливи хора, но те обират всички негативи, просто защото работят най - много и съответно правят и грешки...
Жалко за фирмата!