dWare Ltd. / ДиУеър ЕООД /img/frontend/nomap.png"

dWare Ltd. / ДиУеър ЕООД

1 точка от 12 мнения

Много ама много е зле, самата система прави колегите груби и нагли. Идват нормални учтиви хора да работят, а излизат изнервени и груби хора.
Заплащането е толкова, че да нямаш да си платиш и обещетението което искат ако напуснеш(за така нареченото им обучение).
Работата е много и е безмислена в много отношения заради лошата организация.
24/7 дежурства за отдела по бензиностанциите цяла нощ е имало случаи не спиш и на другия ден пак си на работа - все едно си им роб. Това дежурство уж се плаща по 10лв.
Има голям отлив на клиенти последно време(споделят бивши колеги) което не е хич добре.
Текучество ГОЛЯМО особенно в София.
Управлението е двулично и неуважително - преди време не беше толкова зле, но напуснаха ключови хора и оттогава само надолу.
НЕ се лъжете изобщо да почвате, работа по добра ще намерите гарантирам ви - тази е доволно гадна.
Много съм доволен че вече не съм там.

Зверска експлоатация. В София вече не могат да си намерят кади и назначават по филиалити в провинцията, като ги юркат нон стоп в комадировки да им работят в София и къде ли не. С тези мижави заплати, скоро и от там никой няма да им се вързва. Един човек изпълява работа като за петима, до пълно изтощение. Големи претенции, а насреща няма нищо, абсолютно нищо. Началници много, ред никакъв, елементарна отганизация на работния процес няма. Условията в офисите са примитивни.

Заплатите са колкото една пенсия, командировки по няколко пъти в месеца, работата е твърде много, много.

Това е най - лошата фирма в , в която може да започнете. Робовладелци и лицемери. Ако сте избирате м/у това да бъркате по кофите и да работите там само тогава приемете работата :)

Ако търсите фирма, в която да минава времето - не започвайте там. (това е мнението ми за всички коментари, написани по-долу).
Ако обаче, търсите работа с възможност за развитие и изява, ако обичате динамиката, ако искате да научите много за бизнеса във всичките му аспекти и непрекъснато да научавате нови и нови неща, ако искате да създадете многобройни контакти със сериозни партньори - То това е Вашата работа.
Фирмата има наистина големи клиенти. Работи се по сериозни проекти.
Хубавото е, че работа винаги има. И нито едно забавяне на заплатите, всеки месец, точно на 01-во число...

Не започвайте там.
Трудовият Ви договор е прецакващ. Имаш три месечно предизвестие. В случай, че напускаш трябва да заплатиш за направените ти обучения, освен ако не са минали 3г. от обучението или не си тръгваш по взаимно съгласие (последното няма как да стане). Още с постъпването си преминаваш през обучение от колегите (каква ти е програмата и т.н.) и това запознаване с нешата ти струва 200-300 лева. С още няколко такива обучения, които трябва да заплатиш и си вътре с хилядарка. При напускане може и да не получиш нищо. Имат 3месеца да си правят удръжки.
Ако пристигнеш след 9.00 ти се пише закъснение, но ако останеш след 18.00 или идваш в събота и неделя, не ти се пише извънреден труд.
Шефа е голям комплексар и само критикува и тормози всички. Добра дума на никого не казва. Постоянно разправя вицове и им се смее сам и чака и другите да се засмеят. Има някакъв комплекс да и иска всички да се усмихват и да го харесват. Постоянно се хвали колко се грижи за хората, как боядисвал стените на 4-5 години, колко са скъпи бюрата (обикновено правоъгълно бюро, сиво на цвят). Няма диспенсър за вода и затова на всяко бюро има бутилка. Постоянно сочи няколкото служители, които са с него от 10-25 години. Но това са само няколко човека. Има голямо текучество на персонал. От 30 човека, само за 2 месеца един напусна и пет други си подадоха молбите.
Затова не почвайте работа там. Или ако се излъжете, гледайте по-бързо да се махнете, преди да сте затънали.

С уважение,
Отървал се служител

Заплащане: Ниско  (и сам не знаеш колко ще получиш), зависи от настроението на шефа :)!
Уважение: Друго е по документ, друго се прави. Не се спазват законите кодекса на труда.
Привилегии: Че то има ли? :)
Съотношение работа / свободно време: Никакво свободно среме, много често се работи и в почивни дни без да се доплаща.
Потенциал за развитие: Няма, даже ще забравиш и това което си знаел.
Местоположение: Добро, но само с градски транспорт.
Колеги: Има и добри, колкото по-малко общуваш с тях, толкова по-добре :)
Работна среда: Напрежение.....все не успяваш да приключиш с една задача, вече те карат да правиш друга и т.н.т.
Съвет: Ако искате развитие и нормална работа, това не е мястото. Ако искате да откачите и да забравите за личния живот - заповядайте!

Заплащане: Ниско заплащане. По принципа на мулето, колкото повече го товариш толкова повече носи. Много работа и отговорности малко пари!
Уважение: Сложно е да се опише с думи. Еснафщина! Не се зачитат законите написани в кодекса на труда.
Привилегии: Никави.
Фирмена сигурност: При такова авторитарно управление без делегиране на права, трудно може да се говори за сигурност.
Съотношение работа / свободно време: Никакво свободно среме.
Потенциал за развитие: Няма.
Местоположение: Единственото положително нещо.
Колеги: Лоша атмосфера, нормално е какъвто шефа такива и подчинените.
Работна среда: Евтина мебелировка в евтин апартамент с още по-евтини компютри от преди 10 години, вече може и да са ги ъпгрейднали :)

С две думи - не започвайте в тази "фирма", а ако случайно сте попаднали там, гледайте бързо да напуснете!!!!!!!

ujasno sa neseriozni!