СКГТ София ЕАД /img/frontend/nomap.png"

СКГТ София ЕАД

Коректно,актуално,индивидуално,и справедливо!

Днес 06 01 2011г. 10;30 часа, по линия на автобус 111 бяхме проверени  с майка ми от контрольори , 4 на брой , на спирка НИМ . Бяхме напълно редовни - аз с билет , майка ми с карта. Но единия контрольор реши че моя билет е нередовен, колегата му установи редовността му и ние тръгнахме да слизаме. Но първия,видимо в нетрезво състояние, започна с обидни думи да нарича майка ми / кукувица, снлероза и други /. Полицая който бе с тях не взе никакво отношение . Няма ли толкова други , нормални хора за тази работа - ами някакви назначени селяндури и алкохолици ?

Отвратително положение.И като условия на труд и като отношение от страна на началници и граждани. На всички ние сме криви. И да се опиташ да направиш нещо добро за професията дебилните началници веднага ти подрязват крилата.

От всичко като цяло съм много ужасен. Над теб има едни "главни" диспечери, които уж трябва да наставляват останалите, ама друг път, по-често просто следят да ти резнат заплатата за някаква измислена грешка в работата - най-често нередовен курс по вина на диспечера, а за да не те глобят пък трява да режеш масово шофьорите, дори да знаеш, че заради задръстванията се движат назад от разсписанието и не са виновни. Цял ден киснеш на едни стари компютри и после те боят доста очите докато свикнеш. Почивката е една половинчасова на обяд. Често се случва от втора смяна направо да те сложат дежуен на нощните, защото някой твой "колега" е забравил да дойде на работа или когато си почивка те викат да заместиш някой друг който уж погрешно е разбрал, че е почивка, а ако не можеш да отидеш те глобяват теб, а не него. А тези хора са само 5-6 човека, които са достатъчно да разстроят работата на целия екип. Заплатите не са много голями, но поне те усигуряват на реална заплата, а и също така че пътуваш в градския само срещу служебна карта.

Добри условия, добро заплащане. Без забележки.

Заплащането е според мен е малко може и още малко да я увеличит.Уважението е според мен никакво така мисла.Привилегии мисла че нямат затова не съм дала оценка.Сободно време затова пък дане коментирам с една дума ще напиша, никакво.Потенциал за развитие също никакво.Местоположение според мен горе долу добре.Колеги:според мен се мразад,злобеят еден на друг и много други думи мога да изреда.Работна среда ужасна мръсна и няма хубави условия за работа. Това е мойто мнение засега.

NIAMAM DUMI

само колегите са печени директорите да си ходят

АРЕ - ВИЕ СТЕ - КОНТРОЛИ И ТРАНЦПОРТ ЧИ ГИ РЕТАМЕ ЯКО У .............