Соф Ко /img/frontend/nomap.png"

Цялата фирма е една голяма измислица и подигравка с вече хваналите се на " въдицата " клиенти.Всичко е под всякаква критика, особенно пък сервиза им.Нямат части, оборудване , нищо. Отношението към клиентите е потресаващо.Някакви недоносени тъпанари оставени да ' въртят ' сервиза прогонват и оплюват всичко живо престрашило се да прекрачи прага на сервиза им.Абе общо взето само излагат марката.
P.S. Забравих , недай си боже да потърсиш гаранция за покупката си - направо гориш !!!!!

Няма шанс да се развиваш, защото самата фирма не се развива. Само старчета, шефът им е лъжец-идеалист-измамник. Вдига заплатите само на подмазвачите и приятелите си. Естествено назначил е и жена си, която взима поне 800лв, а не работи(защото не може) нищо!Добре, че се махнах-щях да съм още със 400 лв, при заплати на останалите над 800лв!