Темма ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас, Квартал ИЗГРЕВ, бл. 3A, вх. 1, ет. 5, ап. 22&markers=Бургас, Квартал ИЗГРЕВ, бл. 3A, вх. 1, ет. 5, ап. 22

Темма ООД

Некоректен работодател. Обещават обучение, а те пращат на екскурзии без да знаеш за какво става въпрос. Съответно, ако има проблеми, познайте кой е виновен? Лъжат и с парите. Работата при тях е под постоянно напрежение. Нервни шефове и работници в офиса. Повечето от колегите екскурзоводи са ок, но има и лицемери (като навсякъде). Пазете се от тях!

Това, което искам да Ви кажа е, че сам очуден от някои негативни мнения. Работих в ТЕММА 2008 и останах изключително доволен. Това за мен е фирма на подходящо място със страхотен екип. наистина работата е доста, но това е нормално. все пак сме на работа и трябва да се работи - това е. колегите ми бяха страхотни, а атмосферата чудесна. Винаги има какво още да се желае, но на фона на българските компании и фирми, според мен ТЕММА води една западно устроена политика и при това доста модерна със много свестни работодатели, така че е чудесно да се работи там. Съжелявам за тези които са останали недоволни - немога да си обясня защо. За тези които искат да започнат работа в ТЕММА им пожелавам успех и да не се колебаят много - ще останете доволни и от заплащане и отношение - само че трябва да знаете, че там се РАБОТИ.

Dovolna sum ot sezona v TEMMA! V na4aloto si pomislih, 4e nqma da izkarame celiqt sezon zaedno, za6toto bqha zabravili da ni kajat, 4e zaplata se polu4ava na kraq na vtoriq mesec a ot purvoto interviu be6e minal o6te edin mesec. Sled iz4istvane na tova nedorazumenie sezona mina pove4e ot dobre!!! Otnasqt se s uvajenie i pro6tavat gre6kite na na4inae6tite. Ako izdurjate na rabota, nqma da vi e probel, 6te prekarate interesno lqto :)

Ne iskam da preuveli4avam,no Temma se nalaga s wsiaka edna izminala godina na turisti4eskija pazar kato edna ot naj NE korektnite turisti4eski agencij!!!za poreden pyt bulgarina ostava veren na pogoworkata "Kolkoto powe4e lapa,tolkowa po nenasiten stawa....."I naj loshoto e, 4e naistina se zabravja ,gubi razsydyk i unishtozawa wsi4ko po pytja si samo i samo da byde weren na egoisti4nite si i egocentri4ni porivi!Jalko i sramno e!Obidno i nedostojno!Otblyskvashto i budeshto 4uwstwo na sazalenie!.......naj-loshoto e 4e ziweem v dyrzava ,kojato zashtitava pravata na svoite paraziti!

minaloto lqto rabotih v tazi agenciq. Umolqvam vi ne pravete moqta gre6ka. Kato zapo4nem ot tova 4e v samoto na4alo, kogato zapo4vah rabota mi predstaviha agenciqta v tolkova hubava svetlina, 4e si kazah " boje, cqlo 4udo e 4e sa se sprqli na men". az rabotih kato ekskurzovodka v varna, koeto na tqh izob6to ne im pre4e6e da me pra6tat v slan4ev brqg. rabrahme se za zaplata 350lv s tendenciq da se uveli4ava, no nali se se6tate vsi4ko si ostana samo na dumi, daje i po- malko pari polu4ih. a za dogovor da ne stava duma! za mesec i polovina, koito sam rabotila pri tqh, az dogovor ne vidqh i mai nikoi i nqma6e predstava da mi dade da podpi6a. a na vsi4koto otgore rabotih pri tqh za6toto obu4enieto mi go iziskva, vsqko lqto trqbva da pravq lqtna proizvodstvena praktika- vie mi kajete kak da dokaja 4e lqtoto az sam rabotila v sferata na turizma p[ri polojenie 4e nqmam podpisan dogovor i v trudovata mi knijka nqma ni6to otbelqzano. za mesec i polovina prekarah pove4e vreme po patq varna- slan4ev brqg patuvaiki s nai ujasnite avtobusi na sveta- 18 mestni. iskam da vi kaja 4e dvigatelite im bqha tolkova 6umni, 4e az 4ak ne se 4uvah kakvo kazvam na mikrofona, a kolko bqha razo4arovani turistite....6te zamal4a. i za vsi4ki tezi neuredici stradat horata kato nas- koito rabotim kato ekskurzovodi v tazi agenciq, za6toto nedovolniq turist nikoga nqma da se opla4e na rabotodatelite ni, a 6te smaje na6eto samo4uvstvie.ako darjite na sebe si i dostoinstvoto si, ako ne iskate da badete izlagani, mameni prenebregnati, iskam da pod4ertaq 4e i v tazi agenciq nqma mqsto za realizaciq- NE ZAPO4VAITE RABOTA TAM!

nikoga i po nikakyv na4in ne vi prepory4wame da rabotite za tazi firma!te sa mo6ennici!towa e turisti4eska agencija ,kojato manipulira rabotnicite si i gi podlaga na na4oweshki natowarvanija kakto fizi4eski taka i psihi4eski!niama rabota w ekip!wsi4ko winagi za wseki e tajna!obeshtanijata v na4aloto na rabotnija sezon sa prekrasni,v posledstvie rabotnika se 4uwstwa 4e e popadnal v ada! rabotnata atmosfera v tazi agencija e izpylnena s izkustwenost i bezdushie,tesnogrydie i opit za manipulacija!ako si slab 4owek niama da mozesh da izdyrzish na tezi iztezania!ka4estwoto na uslugite koito predlaga tazi turisti4eska agencija e zameneno s koli4estwo!towa e neshto kato principa na obshtestwenite stolovi kadeto nikoi ne se interesuwa kakwo jade ,vaznoto e 4e e evtino!tazi firma nikoga prez funkcionirashtija si period ne e kompensirala nito edin swoj klient,za predostaweni neka4estweni uslugi!moze bi i s prawo ne izplashtat reklamacij zashtoto v protiwen slu4aj biha bankrutirali!syshtoto wazi i za zaplatite na sluzitelite im!te vinagi sa s tendencija za uweli4enie!samo 4e naj werojatnoto uweli4enie shte nastypi prez zimnija sezon kogato niamat nito edin rabotnik koito da e ostanal zashtoto osnownata dejnost na firmata e prez letnija sezon po 4ernomorieto!zelaja uspeh na wsi4ki koito obwyrzwat bydeshteto si s tazi firma:)