Елта Консулт ООД /img/frontend/nomap.png"

Елта Консулт ООД

Всички негативни мнения, посочени по-долу за фирмата са напълно верни!!!

Имам опит в фирмата, и мнението ми е добро. Въпреки че не съм там от година (работих повече от три годинин в Елта) и нещо поддържам професионални контакти и работя с тях. Както навсякъде и там има добри и лиши страни, но за разлика от много фирми са точни с плащането - заплати и други. Практика там е да се работи интинзивно и с много данни за пазара и клиентите. Търговската работа не е за всеки и за да печелиш- което е напълно реално се искат усилия, и то по определен начин. По рано всеки можеше да прави сделки, но сега не. Пък никой никого не е постъпил там насила, нали така.

Kolegite sa strahotni /po goliama 4ast/ no v momenta v koito si nameria dryga rabota a to ste e mnogo skoro si izlitam s 200, netarpima e rabotnata sreda.Napravete si izvodite dali si zaslujava da si gubite vremeto.zaplashtaneto da ne govorim izlishno e, ako pone to kompensirashe otnoshenieto i sas strahotnite kolegi, mojeshe da e po tarpimo!Shefa....?Kakvo da kaja .............................

Работя в Елта консулт от повече от 12 години и мога сериозно да заявя, че и предишните и последното мнения са опит за очерняне. Не мога да си представя напуснали колеги да пишат това. Наистина се работи по мног висок стандарт и клиентите го разбират много добре. Тук имаш възможност за сериозно обучение и работа с корпоративни клиенти.

Мога да потвъдя писаното от другите относно голямото текчество. Рядко се задържат хора за повече от 3 месеца. Най-старите служители са от година и половина (сами си правете изводите за отношението и работната среда). Фирмата наистина имаше репутация заради парньорството си със световната компания CBRE. За съжаление партньоството беше им беше прекратено от страна на CBRE и сега Елта Консулт е фирма живееща на стара слава. Иначе колегите стават и няма много интриги. Проблемът е в управителят г-н Л***в, който го познава знае какво имам впредвид.

Работя в Елта консулт CBRE от година и половина и мога сериозно да заявя, че предишните мнения са нищо повече от злобни нападки. Вярно е, че има промени в състава, но не мога да си представя напуснали колеги да пишат това. Те са хора, които продължават своето развитие и в момента са едни от водещите специалисти в бранша.
Работи се по стандартите на най-голямата компания за недвижими имоти в света CB Richard Ellis и имаш възможност за сериозно обучение и опит с корпоративни клиенти.

Rabotih tam 3 meseca i vsichko na vsichko mi platiha 128 leva....komentara e izlishen. Ne zapochvaite rabota tam!