Стоилов И Ко ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Овча купел, бул.ОВЧА КУПЕЛ, 72, ет. 1&markers=София, Овча купел, бул.ОВЧА КУПЕЛ, 72, ет. 1

Стоилов И Ко ЕООД

1 точка от 4 мнения

Фирмата е с доста обяви в jobs.bg. Някой може ли да даде информация дали си заслужава кандидатстването или не ? Явно има доста голямо текучество на служители.

Absolyutna amatiorshtina e v tazi firma ! Naricatelno za firma v sivata ikonomika i nelegalno proizvodstvo na produkti,za koito sigurno ne e plateno i stotinka danak!Tia sa za zatvora napravo !

Напълно подържам казаното. Онзи ден се сблъсках с некоректното им отношение и повече не искам и да чувам за тия.Причината е неспазването на срока за изработка на щори и съответно последвалият скандал и всичко това при положение че имах уверението на служителката ,че всичко ще е в срок. Много съжалявам, че не прочетох по-рано какво пише тук за тази фирма преди да си поръчам щори от тях.

Реших да си поръчам щори за прозореца. Обещаха да ми ги направят за седем дни, но чаках повече от две седмици.Служителите дори не се обаждат да те информират или да се извинят за забавянето.Ще се постарая и други да научат колко коректна фирма са !