ЕКОТОП /img/frontend/nomap.png"

Ооо Гледам, че са писали и други колеги за Ренката тя е много готина и добра. Ама фирмата не струва
Не се хващайте там да бачкате за нищо на света!!!

Виждам, че пишат доста хора като бивши служители на ЕКОТОП. За съжаление наистина ЕКОТОП е потънал кораб...
Повече няма да коментирам!
Пиша с молба за помощ трябват ми кординатите на асистентката на професора Рени. Разбрах, че след като се е махнала от ЕКОТОП е започнала работа в друга подобна фирма, а след това е заела пост като директор в престижна компания.
Видях я скоро случайно в Техническия университет, носеше огромни чертежи.
Можете ли да ми кажете дали и тя не работи както професора в Техническия университет, защото искам да кандидатствам там и ми трябва съдействие?

Явно всички положителни мнения са си ги писали сами и сами си ги лайкват :) Дължат пари на доста бивши служители, които няма как да си ги искат, защото са "под масата" . Жалко за хората, които съвестно са си вършели работата.

За съжаление Екотоп е потънал кораб. Във фирмата работеха страхотни хора и професионалисти, повечето от които напуснаха. Текучеството е факт! Причината е липсата на адекватно управление и неплащането на месечните възнаграждения на работещите там, понякога със закъснение 3-4 месеца. Хората са под непрекъснато видеонаблюдение и се следят... има един човек, който само с това се занимава. Фирмата отдавна не трябваше да съществува.

Аз лошо за фирмата не мога да кажа.
Напуснах поради семейни причини преди няколко месеца.
Мога да кажа само хубави неща за колегите като цяло.
Най-разбраните хора са Иво Атанасов и красивото момиче - личната асистенка на професора - Рени Крумова.
Иво е чудесен човек, разбира си от работата. Всички го търсят за помощ.
А Рени е още по-чудесна и от него. Момичето за всичко, както казва професора.
Това момиче незнам как смогва с работата и с проблемите на всеки, а в същото време е винаги с усмивка и работи с лекота.
Един ден поседях в офиса за 10 минути, нейния телефон звънеше птърсеха я фирми, тя бързаше защото шефа я чакаше, а в същото време правеше един чертеж на монтажните групи.
Други колеги.. и те искат нещо... Иво Атанасов и той я чакаше за нещо.
Шапка и свалям тя е прекрасна.
Няма да забравя и деня, кгато ми звънна и ме извика на интервю-беше изключително любезна.
Толкова...само хубави думи.

Висок професионализъм и перфектни условия за работа - това е ЕКОТОП. Половината от персонала работят тук повече от 20 години. Самият аз тук научих професията, благодарение на Професора.
Достойно заплащане, фирмен транспорт, кафе, чай, вода, храна - на европейско ниво.
Имахме трудни периоди, но ги преодоляхме заедно като коректни и честни хора, защото сме отличен екип.
Тези простотии, които прочетох в "работодател" са писани от некадърници и хейтъри, които мразят и себе си. "Работили" по 3-6 или 10 месеца, нищо не изработили и нищо не научили - но имат претенции.
Свърши това време Дами и Господа!!!

Мога да дам личното си мнение по въпроса и да споделя с всички, че коректното отношение, добрата взаимна работа, вниманието към всеки служител в обучението и развитието и заплащането са на първо място във фирма "ЕКОТОП" !!!

Първо искам да поздравя всички, които са изказали някакъв вид мнение относно фирма ЕКОТОП.
Разгледах внимателно всички коментари написани от всякакъв тип хора. Четейки бавно редовете на всички негативни коментари аз се отчайвам все повече и повече от простотията на хората, от неблагодарността и некомпетентността им.
Професор Киров е човек готов да подаде ръка на човек в неравностойно положение, да финансира и да помага на хора проявяващи желание за работа и да подкрепя смело всички служители във фирмата, които със своята организационна дейност допринасят за благото на фирмата.
Какво всеки шеф, така и Димитър Киров иска служителите и работниците във фирмата да изпълняват своите задължения.
Всички, които са изказали негативно мнение са именно тези мързеливи хора, които се крият и не работят, мислейки си, че Професорът няма от къде да разбере какво правят те през деня. След това се представят като неразбрани и неоценени правилно.

ЕКОТОП е водеща фирма в топлотехниката, която смело може да застане като фирма Лидер!

В отговор на вашето запитване,считам че фирмата може да ви осигури професионално развитие и квалификация.Да има командировки в цялата страна,но ако сте млад и амбициозен имате възможност да станете добър специалист.

Дайте мнения за тази фирма мисля да почвам там обещаха да ме обучат добре и бъдещо развитие и за тези постоянни командировки защото то повечето коментари са отдавна можеби сега нещата са се променили моля ви спешно е