ЕКОТОП /img/frontend/nomap.png"

Явно всички положителни мнения са си ги писали сами и сами си ги лайкват :) Дължат пари на доста бивши служители, които няма как да си ги искат, защото са "под масата" . Жалко за хората, които съвестно са си вършели работата.

За съжаление Екотоп е потънал кораб. Във фирмата работеха страхотни хора и професионалисти, повечето от които напуснаха. Текучеството е факт! Причината е липсата на адекватно управление и неплащането на месечните възнаграждения на работещите там, понякога със закъснение 3-4 месеца. Хората са под непрекъснато видеонаблюдение и се следят... има един човек, който само с това се занимава. Фирмата отдавна не трябваше да съществува.

Аз лошо за фирмата не мога да кажа.
Напуснах поради семейни причини преди няколко месеца.
Мога да кажа само хубави неща за колегите като цяло.
Най-разбраните хора са Иво Атанасов и красивото момиче - личната асистенка на професора - Рени Крумова.
Иво е чудесен човек, разбира си от работата. Всички го търсят за помощ.
А Рени е още по-чудесна и от него. Момичето за всичко, както казва професора.
Това момиче незнам как смогва с работата и с проблемите на всеки, а в същото време е винаги с усмивка и работи с лекота.
Един ден поседях в офиса за 10 минути, нейния телефон звънеше птърсеха я фирми, тя бързаше защото шефа я чакаше, а в същото време правеше един чертеж на монтажните групи.
Други колеги.. и те искат нещо... Иво Атанасов и той я чакаше за нещо.
Шапка и свалям тя е прекрасна.
Няма да забравя и деня, кгато ми звънна и ме извика на интервю-беше изключително любезна.
Толкова...само хубави думи.

Висок професионализъм и перфектни условия за работа - това е ЕКОТОП. Половината от персонала работят тук повече от 20 години. Самият аз тук научих професията, благодарение на Професора.
Достойно заплащане, фирмен транспорт, кафе, чай, вода, храна - на европейско ниво.
Имахме трудни периоди, но ги преодоляхме заедно като коректни и честни хора, защото сме отличен екип.
Тези простотии, които прочетох в "работодател" са писани от некадърници и хейтъри, които мразят и себе си. "Работили" по 3-6 или 10 месеца, нищо не изработили и нищо не научили - но имат претенции.
Свърши това време Дами и Господа!!!

Мога да дам личното си мнение по въпроса и да споделя с всички, че коректното отношение, добрата взаимна работа, вниманието към всеки служител в обучението и развитието и заплащането са на първо място във фирма "ЕКОТОП" !!!

Първо искам да поздравя всички, които са изказали някакъв вид мнение относно фирма ЕКОТОП.
Разгледах внимателно всички коментари написани от всякакъв тип хора. Четейки бавно редовете на всички негативни коментари аз се отчайвам все повече и повече от простотията на хората, от неблагодарността и некомпетентността им.
Професор Киров е човек готов да подаде ръка на човек в неравностойно положение, да финансира и да помага на хора проявяващи желание за работа и да подкрепя смело всички служители във фирмата, които със своята организационна дейност допринасят за благото на фирмата.
Какво всеки шеф, така и Димитър Киров иска служителите и работниците във фирмата да изпълняват своите задължения.
Всички, които са изказали негативно мнение са именно тези мързеливи хора, които се крият и не работят, мислейки си, че Професорът няма от къде да разбере какво правят те през деня. След това се представят като неразбрани и неоценени правилно.

ЕКОТОП е водеща фирма в топлотехниката, която смело може да застане като фирма Лидер!

В отговор на вашето запитване,считам че фирмата може да ви осигури професионално развитие и квалификация.Да има командировки в цялата страна,но ако сте млад и амбициозен имате възможност да станете добър специалист.

Дайте мнения за тази фирма мисля да почвам там обещаха да ме обучат добре и бъдещо развитие и за тези постоянни командировки защото то повечето коментари са отдавна можеби сега нещата са се променили моля ви спешно е

Аз съм бивш служител на Екотоп, работих там преди 3-4 години и искам да изкажа и аз мнение за тази фирма. Изкарах няколко месеца там и като видях за какво става въпрос си тръгнах, естествено без да ми се плати дори малка част от обещаното. В тази фирма служителите нямат права, те имат само задължения, начело седи един "ганьовец", Димитър Киров, който си мисли, че хората в офиса са му роби, отношението му е отвратително. Използва това, че е преподавател в ТУ за да прилъгва студенти, както ме прилъга и мен, с едни сладки приказки за бляскаво бъдеще, развитие и достойно заплащане. Естествено нищо от това не се случи, а след като напуснах този човек ми създаваше всевъзможни спънки при завършване на образованието ми. Затова съветвам всички негови студенти, на които предлага работа да не се хващат с него, ще се подиграва с вас докато сте му в ръцете. Във фирмата няма никакви условия за работа, ще трябва да си купувате химикалки и молива от вън, защото там няма такива неща, държи се сметка за всеки лист хартия, а екстри като вода и кафе за служите, за сметка на фирмата са направо абсурдни. Ще ви се звъни по телефона и ще получавате нареждения от рода на: Донеси ми една чаша вода, ходи да ми купиш вестник, ходи да ми купиш ядене и т.н. Ако България беше нормална държава този човек отдавна щеше да е в затвора, или най-малкото изхвърлен дисциплинарно от ТУ, а не да се нарича "професор", длъжност която според мен е обидно да се заема от такъв човек. Това е най-мръсния, подъл и долен тип с който съм се сблъсквал, в този човек няма нищо човешко. Излъгал е безброй хора, било то служители или клиенти. Крие се в мизерния си офис, а служителите му ходят да се карат по обектите с клиенти, за мизерии направени по негово нареждане, само и само да изкара някой лев повече. Всички обекти на който фирмата работи завършват със скандали, но той не се натоварва с това "робите" ходят да се обясняват, "робите" които с месеци не взимат заплати, докато той и синчето му си карат джиповете и си ходят по почивки. Мога да пиша доста за тази фирма и този човек, на ако трябва да обобщя нещата те звучат така: НЕ ВЛИЗАЙТЕ ВЪВ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ С ЕКОТОП /ДИМИТЪР КИРОВ/ НИТО КАТО СЛУЖИТЕЛИ НИТО КАТО КЛИЕНТИ.

Това е една от най-долнопробните фирми. Никога колкото и да сте закъсали не се захващайте с този тъй наречен професор, всъщност - нагъл хитрец. Инструментариума е под всякаква критика, сякаш както пише  в сайта му на 22 години. Начина на работа също е кошмарен и аматьорски. Започваш за монтажник на ОВиК инсталации, а шлайфаш и боядисваш огради, разковаваш и после градиш беседки, мъкнеш камъни и какво ли още не, тук-там може и да монтираш някой радиатор. Колегите ше те гледат, че се мъчиш, но няма да ти съдействат, ше те гледат и ше се смеят, но наистина от алкохолици и всякви проблемни индивиди какво да се очаква. Най-работещи май излиза че са няколко човека от турците. Отиваш командировка спиш в няква мизерна дупка, оплакваш се, че е нелепо, изкарват те много капризен, иначе професори от единия цех до другия го карат с джипа - егати смешника. Командировъчните ги взимаш следобед или вечерта все едно трябва да си ги заработиш, щото видиш ли ако им се дадат предварително, щели да ги изпият и незнам си кво да ги направят и да не работят. Има някви смешни технически ръководители, които си нямат елементарна представа как се ръководи обект.Крайната сметка е че работиш за нагъл работодател и сие, алкохолици, пенсионери, някой друг наркоман и евентуално малко за себе си. Започнах на друго място, за една седмица взех толкова колкото в екоПотопа за три и то по-рано  и без толкова гърбене. Мсецът в тази фирма беше най-идиотското нещо в живота ми. Бягайте далеч от мизерния екотоп!!!