Инфотехника ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Инфотехника ЕООД

Няма такова нещо като работа без заплащане в Инфотехника. Има недорасли тийнейджъри, които нямат никакъв трудов опит и не знаят, че дължат на държавата осигуровки, които не познават законодателството и нямат грам понятие, че дължат на държавата данък върху заплатите, които получават.
Всеки един служител на фирмата е получил и последния си лев!!!
Дори тези недорасли тийнейджъри, които започват работа на 11.01., на 18.01. решават, че няма за какво да ходят повече, а на 24.01. вече плюят по форумите, дори и те си получават парите за 2-та дни, в които почти само им е обяснявано, а нищо не са свършили, в което можеш да се увериш, като си видиш сметката след няколко дни. След което ако не те е срам, се върни тук да се 'извиниш'.
Ами това е, хората са коректни, казват си още на интервюто какво предлагат ясно и директно, средата е приятелска, колегите са млади, работата не е натоварваща и не изисква кой знае какво, но за сметка на това, ако се напрегнеш, може да се научиш на бая неща, слушаш си музика, докато работиш, не знам какво повече може да се иска.
Моля ви, не се връзвайте на 2-3-мата души, които умствено не са навършили пълнолетие, обърнете внимание, че по всички форуми има едни и същи мнения, пускани от едни и същи хора...
Във фирмата се работи по отделни проекти, идеален вариант за допълнителен доход, човек да събере малко парички; аз съм работила и преди, тази година започнах отново, освен мен тази година по единия проект започнаха още поне 5-6 от старите хора, които явно има защо да се върнат, вие как мислите?

Е то точно там е проблемът, че скатавките и некадърниците вземат същите пари като хората които могат и се натягат до край. Само дето най-добрият за деня получава пчеличка и надпис браво срещу името си в списъка, а бавните попадат в "черния" списък (боли ги на оная работа за което). Попадат във фирмата всички хора които дойдат понеже на такива условия ръководството няма богат избор и взема всеки който говори дори завален английски, други изисквания няма. На нехаресалите се на шефа не се подписва трудов договор и след 2-3 седмици те биват изгонени без да бъде платена стотинка за труда им, колкото и некачествен да е той, но все пак се ползват плодовете му. Всички на непълен работен ден нямат трудови договори, което си е брутално нарушение на кодекса на труда. То и шефът- французин от арабски произход не уважава осбенно нашия народ- от 2004 година управлява фирма, ползва плодовете на труда на българи без да си прави труда да учи български!!! Аиде спирам с коментарите до тук с цел да си спестя някоя и друга нецензурна дума!!!

Абе хайде стига лъгали. Рутинна е работата, но пък те половината, че и повече или работят супер бавно или скатават яко. Можеш да си слушаш музичка, никой не ти пили на главата, няма напрежение, колегите са каквито дойдат а и зависи къде седиш. Заплатите се привеждат навреме, ако стане грешка с тях, на следващия месец се коригират. И тук видях толкова изписани лъжи, че не мога да повярвам!

Фирмата е подходяща най-вече за ученици, които искат да изкарат допълнително средства. Работата е удивително елементарна. Критериите за качество или количество не съществуват. Няма диференцирано заплащане. Самото такова е унизително ниско, но в интерес на истината отговаря на това, което се изисква от служителя.
Персоналът като възраст варира от 18 до ... години. Работата не би трябвало да представлява какъвто и да е интерес за студенти, вишисти или който и да е с образование над средното.
Местоположението е удобно само за живущите в източна София.
Работната среда не е на необходимото ниво. Техниката е неподходяща. Интернет не е предоставен на служителите въпреки претенциите на фирмата да е от ИТ бранша.

Не е място за хора с потенциал и знания или хора работещи за да се издържат със заплата!

А какъв е шефът? Интересува ме, защото се колебая дали да започна работа там. Заплащането е минимално. Дават ли се бонуси?

Здравейте,ще се прецакате ако започнете работа в "Инфотехника"ЕООД-ниско заплащане,лошо отношение,липса на тр.договори и калпава техника Ви очакват.На всичкото отгоре Ви принуждават да си откриете сметка в SG-Експрес банк за да плащате комисионни и такси на банката.Местоположението на фимата е доста неудобно за пътуващите с градския транспорт служители.

Ако ви се работи с надути "манекенки-колежки", ако ви се работи на монитор, чиито екран буквално танцува пред очите ви, ако ви се работи на място, на което не ви обръщат никакво внимание, ако ви се работи 5 дни, по 8 часа за 450 лв - това е вашето място!

В момента пак търсят хора. Имам интервю другата седмица. Моля пишете, има ли смисъл да се ходи там. За 20 часа седмично колко плащат?

Koi e novia adres na firmata?

Firmata e edno 4udesno mqsto za profesionalno razvitie v tazi oblast, shefut vinagi se otnasq dobre i s razbirane s vsi4ki svoi slujiteli. Pri dobra rabota i jelanie e vuzmojno byrzo da se dokaje 4ovek i da postigne dobri pozicii. Vqrno e 4e v momenta ima nqkoi malki problemi, zaradi premestvaneto v nov ofis, no kato cqlo tova e edinstvenoto v momenta. Oplakvat se samo hora deto gi mirzi i 4akat da im se dade na gotovo. Horata kato cqlo sa mladi i energi4ni i samo nqkoi individi, kato supervisorkata i gadjeto i deto cql den se 4udqt na kyde da polegnat i kak da si pravqt masaji mogat da bydat opredeleni kato drazne6ti s otno6enieto si kum 4ast ot rabote6tite tam