Ню Вижън Бутик ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, Околовръстен път, хипермаркет Технополис""&markers=София,Район р-н Младост, Околовръстен път, хипермаркет Технополис""

Ню Вижън Бутик ЕООД

Много си прав ГОТИН, всичко което си написал тук е съвсем вярно, аз съм от 3.5 години във фирмата и не съм видял нищо лошо от когото и да било, верно е че от време на време се ядосвам с малко некомпетентни колеги от щандовете но това е в кръга на нормалното. Ако всичко това което са писали тук, предполагам вече бивши колеги, значи и аз сега щях да съм на друго работно място, но не, въпреки че не съм роднина на шефовете, аз все още работя за тях и съм супер доволен от работата и от отношението към мен, мани ги тия, тава са некви пущиняци, само си чешат пръстите и си убиват времето, нямат си друга работа. Готин за теб имам две предположения - Маринов или Денчев.

Много ми намирисва от предишните мнения, че това са мнения на "бивши" колеги, които са били некоректни към фирмата- или са хванати в кражба, или са били инкубатор на интриги - а това естествено не се търпи във фирмата. Аз работя от 5 години и ако беше така нямаше да се задържа. Трудолюбивите и амбициозните се развиват, но тези които мързелуват и тарикатеят - естествено са вън. В управленския персонал има много хора, но само един е роднина, но и той е започнал от най-ниското. Всеки, който покаже потенциал е на по-високо ниво рано или късно. Шефовете са супер коректни млади хора, държат се с нас като с приятели. Това за глобите -никога не са глобявали без причина, а и до глоба се стига чак след като не си вземеш поука от поредица повтарящи се грешки. Но и българина от друго не разбира. Работи се на график, а и на никого не му е отказано да почива когато си поиска. Парите са много добри, едва ли някой някъде може да докара на ден над 100 лв, а тук е възможно и повече. Заплатата ми се движи между 1000-1500лв.

Забравих да кажа за свободното време - понеже си на % и гледаш да изкараш повече пари, работиш повече...
А и заради текучеството или някои болен или "Детето ми е болно и няма кой да го гледа.." - кой, кой - пак ти!

Във тази фирма няма развитие, защото на тях им трябват само консултант-продавачи.
Заплащането - ако си добър търговец можеш да изкараш много пари защото си на процент, нямам забележки.
Най-хубавото е, че докато работих там придобих много добри търговски и презентаторски умения които много ми помогнаха в следващата ми работа.
Местоположение-според мен много добро,срещаш много хора които могат да бъдат твои потенциални бъдещи работодатели (те реално виждат как ти работиш и си правят преценка).

Заплащането в тази фирма е на % и според човека.Не е от значение дали си упорит и искаш да се развиеш, а дали си техен човек.А при добър късмет и липса на ръководно лице може и да те назначат за такова.Това обаче не е привилегия и няма нищо общо с "голямата игра" спомената в първия коментар.Освен това те глобяват за щяло и нещяло.Тотална липса на уважение.Фирмена сигурност???Ако си роднина.....Във втория коментар има малка не точност - работните дни са 18 само ако случайно има достатъчно персонал,а през последните 10 месеца го няма,така че работните дни за месеца са м/у 24-26.Колеги - готини (има и клюки, но те понякога тръгват от "горе").Работна среда - постоянен стрес.

Фирмата не е престижна.Ръководният орган е на слабо управленческо ниво.Работниците не се усигоряват реално.Работното време е 11 часа на ден,18 дни в месеца,което е равно на 198 часа в месеца.Иэванреден труд не се эаплаща,а в 21-ви век компютрите са табу.Жалкото е,че манипулират млади и неопитни хора,които се притесняват да си търсят правата.

Заплащането е на % ,така че може и да е добре може и да не е , но по-скоро не е добре..относително.Нормално..за мен лично беше много добро.Нямаш особени привилегии..Работиш при нормални условия ( когато има персонал ) нормално.Има текучество така че добри постове се осбобождават с малко шанс си вътре в голямата игра за там няма абонати.Щандовете са в ТЕХНОПОЛИС добро място е.Колегите са млади и готини без забележки е..зависи.. Зимата ти е топло , лятото хладно условията са добри :)