Ню Вижън Бутик ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, Околовръстен път, хипермаркет Технополис""&markers=София,Район р-н Младост, Околовръстен път, хипермаркет Технополис""

Ню Вижън Бутик ЕООД

Аз смятам, че фирмата не е чак толкова лоша, колкото я описват. Да понякога се изисква много, но това е нормално в цяла Европа, само не и в БГ. В момента аз не работя т.е. в майчинство съм, но съм доволна не съм имала проблеми. Честно казано да в големите градове се изкарва повече но това си е нормално, докато в повинцията е малко по слабо, но пък и заплата е нормална за провинцията. вие си решавате дали да започнете работа в тази фирма, но на мен лично ми харесваше да познавам хора като Добринка :) и най-вече кото Иво Маринова. Жалко че напусна беше много добър шеф...........
p.s. Съветвам хората които са решили да изразят своето мнение по адрес на колегите и бившите си работодатели да бъдат достатъчно смели  поне да напишат името си.

Здравейте, за съм една бивш служител на фирмата. Когато аз работех там фирмата все още нямаше изградени стабилни позиции на българския пазар. Колектива беше относително добър. Започнахме работа трима студенти. Твърдото заплащане беше прекалено ниско, но ние рискувахме. Беше ни обещано през учебната година да работим три дни в седмицата- петък, събота и неделя. Но в последствие заложиха на неправилния човек за управител- Добринка. Тя бе прекалено амбициозна и не търпеше някой да изкарва повече от нея. тя влезе под кожата на Недялко (за който ние имахме високо мнение), и той ни постави изискване да работим минимум четири дни в седмицата. Разбирасе стнахме и си тръгнахме всички заедно. За фирмата настанаха трудни времена. Едва някой ден ще има по- добри демонстратори от нас. Сигурни сме, че някой ден , ако се срещнем ще си спомнят за добрите времена. Ако искате  стара мома да ви е шеф Това е мястото

всички в тази фирма са с промити мозаци,те нямат личен живот,само работа и работа..Иво ,като е толкова добре защо напусна?Защо не си признаете,че психическия тормоз от страна на Недялко ви идва в повече ,и това е причината да напускат повечето хора.И защо лицемерничите?

Така,първо искам да се обърна към недоблестния да си напише името,написал се Плевен:виж сега(говоря на ти понеже явно се познаваме)аз не се чудя как да вдигна имиджа на фирмата защото той е достатъчно висок и без някои да го вдига,фирмата е достатъчно коректна към всички свои служители и всички,които са работили там и не са "откраднали" или не са "злоупотребили" с доверието на ръководителите могат да го потвърдят!Всички те подържат трайни отношения със собствениците и ще им бъдат благодарни за цял живот за старта,които са им дали в живота!Това е една от фирмите за която може да се каже,че наистина си изкарваш заплатата,а не ти я дават даром(отнася се за повечето,де :) )Що се отнася до уважението и привилегиите,които съм имал и продължавам да имам благодарение на "Ню Вижън Бутик" няма какво да коментирам те са повече от тези,които бих намерил в която и да е друга фирма!Фирмена сигурност-за тези,които си вършат работата задължително ще я имат!Потенциал за развитие-може да съдите по мен за 4 години и 3 месеца от продава-демонстратор станах Регионален-мениджър!Местоположение-перфектно!Колеги-несравними!Работна среда-каквато си я направиш :) И остана само да кажа Благодаря на Албена и Недялко за всичко,което са направили за мен ! И успех на всички,които ще започнат работа в тази голяма и коректна фирма!

Фирмата е страхотна , няма такива работодатели. Аз лично съм много доволен от началниците , въпреки мойто спречкване с Недялко. Това са хората които ми дадоха старт в живота и винаги ще ги помня докато съм жив. Пари се изкарват и то доста добри само трябва да имаш богат речник , да си самоуверен и най вече самочуствие!
Имаш ли ги тези качества имаш и добро заплащане ( казвам го от личен опит ). А и другото важно нещо е да имаш желание за работа. В тази фирма намерих и жената с която и до ден нешен съм с нея. Страхотни колеги и наачалници!!! Хиляди благодарности от мен и жена ми към тази фирма.

Само ще Ви кажа,че за мързеливия и некадърния хубава работа или фирма няма,не се чудете каква глупост да напишете.Естествено ,че като работиш ще получаваш и съответно като мързелуваш няма да получиш.Забравих имайте доблестта да си споменете ИМЕНАТА,не се страхувайте!!!

Тц, тц, тц, тц. Лошо колеги, лошо. С малко късмет заплащането става, ноооооо... Уважение ама друг път! Привилегията е само една - да бачкаш като луд (както казваше дядо ми навремето - за лудо работи, за лудо не стой :))Абе няма си никва сигурност. В смисъл то фирмата няма да потъне ама вие със сигурност - или ще загубите изцяло свободата си..., или "шефа" ще се опита да ви смачка емоционално и психически, щото виждаш ли "българина да работи му трябва тояга". Потдадете ли се веднъж - завинаги ще е така. Изживява се като велик манипулатор (и често успява в интерес на истината). Свободното време е тооооооолкова малко, че ако трябва да напиша "малко" с дребен шрифт и три дни да се зверите в монитора няма да видите нищо! Потенциала за развитие във фирмата е буквално нулев, но за сметка на това придобиваш доста знания и умения на лично ниво. Четох тука за некви ръководни постове, лица и нам си к'во още. ХАХАХАХАХА. Направо ше падна. Ръководните звания се раздават на основата на лични симпатии и изкривени некви си преценки, но честно казано изобщо не са за завиждане колегите, които ги заемат, 'щото функциите им са по- скоро само на думи - носят огромни отговорности, а в същото време ник'ва реална власт. Абе направо казано те са си изкупителните жертви. Хората, които "да го отнасят"! Колегите определено са страхотни и ако спрат да тровят въздуха "от горе", "долу" ще са си перфектно. А работната среда е някаде между "уважението" и "колегите"

каква е поуката че бившите колеги които са работили там не са доволни заплащането би устройвало хората който са си от софия ами останалите който искат да се грижат за себе си сами и сами да постигнат всичко нявма как да стане защото дори да даваш всичко от себе си пак нямаш сигурен доход което при условие че плащаш наем и сметки е недопустимо а и освен това да учиш-няма начин!И така всеки се стреми да даде най-доброто от себе си но в повечето случаи не се оценява обаче всяка една грешка волна или не волна се заплаща пресолено.И на края защо като фирмата се пише толкова сериозна не ми изплати докрай това което ми се дължи мен не ме интересува аз съм казала да си ги държат но те няма да им донесат щастие!На всеки който работи там пожелавам всичко най....

Плевен фирмата винаги ще има имидж пред клиентите, но.... що се отнася до хората, които работят или са работили там - никога не биха си помислили дори да се видят с шефовете камоли да се връщат на работа там. Изключение е само Денчев, ама неми са говори за него. До къде е стигнала фирмата, щом денчев (доколкото разбрах) е станал управител... Боже, колко мъка има на този свят! Заплащане на процент с много ниско основно - 1500?? Около нова година може! Само Денчев с безкрайните си лъжи ги докарваше докато бях там, но после колко сме се червили и срамували от неговите изцепки само ние си знаем. Уважението от страна на шефовете е според моментното им настроение. Привилегията ти е само една - да се скъсваш от работа по 12 часа на ден и ако случайно денят ти, по една или друга причина, е неуспешен ...! Каква сигурност? Е без работа няма да останеш, но несе знае. " Които, когато иска почива" - пълна глупост! Ако персонала е по 20 души (за София) не ти мърадат 24 - 28 работни дни по 12 часа на ден. Може да се развиваш, но само личностно, а не като част от просперираща фирма. От продавач демонстратор може да се издигнеш най- много до "управител", но само като звание, защото процентното съотношението "отговорности-работна заплата" при управителите е 100:0.5 :). ( Готин неса имали причини да ме лъжат в това отношение - особенно последните трима, които напуснаха). Местоположението на щандовете е избрано добре. Колегите (с малки изключения) са на ниво. За сметка на това работната среда е ужасна - много стрес и изкуственно създавано напрежение от "горните етажи на власта", както се казва.

На мен ми прилича на Маринов , тъй като не вярвам Денчев да се занимава с такива работи. Докато виж Маринов се чуди ква простотия да измисли за да дигне имиджа на фирмата , който на всички е ясно колко се е сринал след като толкова хора масово напускат!