Булагро Груп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул.Темида 4&markers=Стара Загора,ул.Темида 4

Булагро Груп

Има обявена позиция-Бизнес координатор.Някой има ли информация с кои Директори е свързана работата и защо се прави повторен подбор.

Хайде назовете причината за текучеството с истинското му име-Мария Славова.Всички го знаят.Няма смисъл от потбор-който и да е той рано или късно ще напусне.Така,че ако кандидатствате за работа в Булагро гледайте и питайте при кой директор сте.

А дали се приемат агрономи на работа без да е обявена позиция за това.Знам ,че имат и производство на селскостопанска продукция.Моля,споделете мнения

В Булагро машини и останалите фирми на Булагро се управлчват от Директори,които ще те подкрепят , ислушат и помогнат, ако искаш да работиш да успееш.Само за нищо на света не отивай при агрономите-там НЯМА да се справиш-Няма кой да те остави да го направиш и ще си изгубиш времето.Имам предвид Директорката.Що се отнася до клектива-отлични специалисти.

Аз пък се интересувам от работата в Булагро машини АД като цяло.Моля,споделете впечатленията си.

Някой ще ми каже ли защо толкова често правят подбор в тази фирма?Чува се ,че самата Директорка в отдел растителна защита ги принуждавала да напускат или ги гони за да живее с усещането за незаменимост.За екипа знам ,че е млад и са готини.Все пак ще се пробвам за позицията офис мениджър.

Работя в "Булагро" от миналата година.Подбор благодарение на ПЕРУНИКА ЯНКОВА -изключително секси,умна и готина мадама.Това е работата ,която всеки уважаващ себе си специалист би искал да работи,това е и адекватно трудово възнаграждение,това е един изключително УМЕН И КАДЪРЕН собственик,който инвестира в своя колектив...това е всичко ,което всеки би искал...всичко останало са грозни коментари и неосъществени амбиции...но така е като не си успял търсиш и под вола теле :)

Но психоложката Перуника Янкова,с която работи е много-готина!Супер секси парче!Невероятна и ти исмуква акъла!Въпреки,че явно тя ме отряза на подбора шапка и свалям!

подбора за персонал на фирмата се прави от човек с изявени отклонения и патологичен лъжец. на думи всичко е екстра заплата ,кариера...чакай и вярвай ако си нямаш работа.Колеги-няма такива всички са пуяци, а жените злобни клюкарки.