Булагро Груп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул.Темида 4&markers=Стара Загора,ул.Темида 4

Булагро Груп

ЯЗдравейте , колеги и ....довиждане !
Реших да използвам този малко нестандартен начин за сбогуване по две причини :
1.Така ще мога да кажа на всеки от вас нещата , които искам без да се налага да се събирате в залата , както когато започнах преди 8 месеца.
2. Това , което ще прочетете, може да е полезно за хората , които все още не са започнали работа при вас , но смятат да го направят .
И така , понеже видях в искрено учудване в очите на някои от вас , когато вчера се разделяхме , ще кажа следното :
Причината да не сме вече заедно е доста често срещана в днешните бурни и динамични времена. А именно , че житейските обстоятелства често ни отклоняват от нашите първоначални намерения ...
Ако обстоятелствата около мен позволяваха аз с удоволствие бих продължил да работя за компания като Булагро и за нейния лоцман , разбира се !
И за да няма никакви недоразумения и неясноти ще кажа, че със всеки един от вас - хората от Екипа , се разделам с искрено приятелско чувство. Защото през тези осем месеца аз не се конфронтирах с никой от Вас , макар и понякога да сме имали спорове.
Ясно ми е също че не бях възприеман еднозначно от всички , но това също е нещо нормално .
С приятелско чувство и с уважение се разделям и с господин Бунарджиев , за което наистина се радвам.Надявам се през следващите месеци той все по-ясно и осезаемо да започне да усеща последствията от потенциала на новите хора , за чието идване съдействах и аз.Разбира се и тези , които работят по-отдавна , също имат своите ценни качества и опит , което ги прави значими като професионалисти .
. Като цяло в по-голямата си част вие сте позитивни хора с желание за професионално развитие .А това до голяма степен е залога , който определя успеха на една компания.
Искам да поднеса искрените си извинения и да помоля за прошка онези от вас , които волно или неволно съм оскърбил.Искам и знам , че когато се срещнем по улиците на нашия град ще се поздравим като добри познати .На зложелателите ми ще кажа , че е добре вече да насочат усилията си в една по=позитивна посока за благото на Компанията и на всички в нея .
Искам от този форум да благодаря на няколко човека , с които имахме по-близко професионално взаимодействие.
На Митко Димитров – за постоянният му позитивизъм , за умението да работи с хората около себе си и бързо да разбира и решава проблемите.Лесно е да работиш с хора като него.
На Митко Желязков – за аналитичността му и за интересното пътуване из България по време на единствената ми командировка .На всяка цена ще посетя със семейството си забележителните места , които той ми показа .
На Станчо , Марияна , и Петя от склада – за това , че ми се довериха за пореден път и напуснаха сигурната си предишна работа , на която можеха да останат още много дълго време .
На Валери , Румяна и Гергана за свежата и енергична струя ,
която вляха в Компанията .
На Петя Стоева за доброто посрещане в първите ми седмици .
Благодаря и на всички останали за съвместната ни работа и няма да е лицемерие ако кажа че за мен тя беше удоволствие .
Здраве , дълъг живот и щастие желая на всички !
Успех !

Привет на всички някой може ли да сподели защо е това текучество на персонал.И по-точно към регионалните представители? Нещо във фирмата ли куца или просто регионалните не могат да се докажат.Предварително благодаря.

1. На оптимистите - не си правете илюзии, че ф-та е "Рай" и всичко върви по мед и масло.
2. На писимистите - посочете ф-ма от бранша с подобни размери, възможности и условия на труд.
- каквото ти е небходимо за работа ти се осигурява
- парите ти са редовни и за стандарта на държавата не малко
3. За подбора без коментар - "Много баби хилаво дете"
В желанието си в подбора за най-добрият кадър минават месеци и някой забравят, че идеялни хора няма и възможностите на човек не се оценят с банални въпроси и снимане с камера, а в реална работна обстановка. Ако при всички подбори избираха човек на първо интервю и му даваха изпитателен срок месец или по малко щеше да е по лесно, ама кой съм аз че да казвам - нали има "амнайси" психолога "агенция за подбор на персонал" HR -та и още незнам си к'во. Ами нормално е да не се харесаш поне на един, а липсата на човек на даден работно място рефлектира в/у колектива и крайният резултат в работата, но това хората които имат избирателни ф-ий не ги интерисува
А който иска да кандидатсва: пускайте си документите и да не ви пука. Докато не се впуснете по течението кой и квото да ви говори е излишно.
Успех на кандидатите, а на колегите - стига четкаджийски мнения тука директори не четат.

Здравейте ! Благодаря за добрите думи по мой адрес! Благодаря и за лошите !Човек трябва да приема и негативните оценки за себе си и да се замисля върху тях.Ще подкрепя мнението на кандидатката с негативната оценка по мой адрес за това , че целта на този сайт е преди всичко да даде информация за реалностите в нашата компания от гледна точка на условия за работа , заплащане , психоклимат, възможности за професионално развитие , нива на профеонализъм и мениджмънт както и перспективите пред Холдинга като цяло.Поемането в посоката на споделяне на симпатии или антипатии към конкретни личности би принизило облика на сайта и не би обслужило неговото предназначение .Що се отнася до въпросите относно подбора за Главен сервизен инженер , подробен профил на позицията е представен в нашата обява в jobs.bg.
Всички , които отговарят на предварителните изисквания посочени в обявата , ще бъдат поканени за участие.Засега все още само се набират документи , а следващата седмица ще започне етапа на интервюиране и проучване на кандидатите. Пожелавам им успех !

Привет на всички, някой може ли да сподели нещо за позицията главен сервизен инженер. Нещо горе-долу като очакване за идеалния кандидат или поне може ли да се надява човек, че ще бъде поканен на итервю, ако покрива с повече посочените в обявата изисквания и критерии. И като продължителност колко се проточва във времето един такъв подбор. Благодаря ви предварително.

Здравей Елена,

Аз също кандидатствах за позицията Бизнес Координатор, но бях на интервю и при двамата - HR и Митков,което предполага, че фирмата осъществяваща подбора е Милдей. Искам само да споделя, че съм изненадана от изключително ласкавото ти мнение за НR на компанията,моето мнение е противоположно на твоето що се отнася до поведение, водене на интервю и отношението към кандидатите, но за да не се превръща сайта в личен блог на същата личност,нека се пишат мнения за компанията, а не за конкретен човек :)
Пожелавам късмет на всички кандидати за работа.

Аз пък бях на индивидуално иннтервю с техния ЧР и ще ви кажа , че бях силно изненадана отт професионалния подход на този човек. Не съм очаквала че в нашия град има специалисти от този бранш на такова високо ниво.Такива съм срещала само в Европа при 12 годишния ми престой там.Наистина не подозирах че в България може да срещна такъв.Няма надутост , надменност , отегчение...
Вместо това видях професионалист , който успя да ме разнищи в всякакъв аспект - професионален , личностов , психологически . Чрез него успях наистина да схвана какво е Булагро , какво се очаква от новопостъпилия и какви биха били евентуалните трудности в началото...Такъв задълбочен разбор на моята личност не бях си правила дори самата аз , а човекът ме "прочете “ за броени минути ...бях потресена ! Наистина ! С такъв човек могат да постигнат още много...ако разбира се има и други на неговото ниво.Благодарна съм му , защото благодарение на него разбрах повече за себе си и бях предпазена от грешка и бъдещи разочарования ...
Човека беше откровен и ми каза нещата за мен и работата едно към едно ...Просто разбрах че този вид работа ( БИЗНЕС КООРДИНАТОР )няма да импонира на вътрешната ми същност. Но ако се появи възможност за търговска позиция ще дам всичко от себе си за да вляза в тази компания и да работя в едни близки до западните стандарти .

И затова, че си имат собствен ЧР, на интервю преди 10-ина дни господинът от Милдей обяснява повече от час на десетината кандидати, едновременно събрани, неща, които всеки се предполага, че е прочел в сайта на фирмата преди да кандидатства там. За присъствието, или по-точно отсъствието на ЧР по време на интервюто съм без думи.

За подбора вече си имат собствен HR, така че няма смисъл да спрягате Милдей.

Работя в една от фирмите от 5 години, достатъчно време,за да си изградя мнение за обстановката,колегите и сигурността на компаниите. Затова желанието ми е първо да уточня, че в края на 2007-2008 беше нает голям брой служители, поради необходимост от страна на развиващият се пазар.
Беше правен подбор от Милдей за позиция под мое ръководство.Подборът се провали и обявата беше публикувана още два пъти, не защото нещо във фирмата куца или колектива не е на ниво, а защото нивото на кандидатите е ниско,а очакванията и самочувствието им са нереалистично завишени.
Това визира тези,които обвиняват определен служител за провала си и говори за тяхната пълна липса на ориентация в съвременната корпоративна и бизнес култура.
Относно дружествата мога да заявя,че те са стабилни в условията на фин. криза, обстановката за работа е благоприятна,заплащането е добро и всеки добър кандидат би се справил.Може би ще има първоначлно проблем при адаптацията си в колектива, но това е предизвикателство, с което той сам трябва да се справи.