CSB-System /img/frontend/nomap.png"
4 точки от 1 мнение

Firma CSB-System Bulgaria e dushterna firma na CSB-System Germany. Firmata predlaga edin mnogo dobur ERP-Software (Software za upravlenie na firmenite resursi).

Problematichnotijt moment e loshata organisacija, v momenta Firmata e v prozess na razvitie i razrastvane na bulgarskijat pazar, koeto ot edna strana dava mnogo dobri vuzmojnosti za karieren rastej, no ot druga strana sa wi neobhodimi nervi ot stomana, poradi ne dostatachnoto standartisirane na prozesite v samata firma.

Mnogo dobro vladeene na nemski ili pone na anglijski e zaduljitelno, za da mojete da se sravite s postavenite zadachi. Sushto taka ne se preporuchva da ste mnogo chuvstvitelni, tona s kojto nemskite shefove govorjat s bulgarskite satrudnizi otgovarja na spezializiraneto na firmata v software (predimno) za mesarskata industrija.