Техносистем България ООД /img/frontend/nomap.png"

Техносистем България ООД

neeeeeeeeeeeeeeee

Отношението към клиентите е отвратително. Всички са некомпетентни и нямат право да се обаждат на великите дизайнери. Вземат ли ти парите се спасявай както можеш....

първо за качеството въпреки суперлативите които ще чуете от собствениците качеството на работа е под средмото ниво а. ценитеса завишени спрямо качеството.
отношението към клиенти в началото е страхотно обсипват се със внимание и суперлативи до момента в който не подпишат договор и не им се вземе капаро. след това започват разправийте и истеричнити скандали от страна на майката на управител.
работната обстановка е просто овратителна. фирмата е семейна и единствените чужди хора са конструктура, продавачката и секретарките.
съответно станели проблем винаги го отнасяш ти. а собствениците се изкарват за най великите умни и безгешни, а полвината са без образование а другата полвина са мед сестри и лаборантки(което няма нищо общо с дейноста, която развиват)
парите- обещават много дефакто почваш на заплата която е доло горе добра за града като те усигоряват малко под това ковто вземаш и ти обещават повишаване, всъщност след няколко месеца почваш да вземаш колкото е по докомент и през месец те глобяват за нещата за които предимно са виновни те! работех там преди години но от наблюденията ми виждам че никой не искарва повече от година.
съвета ми е стойде далеч и като клиенти и като служители. а ако сте на зор за абота желая ви успех и здрави нерви !

искам да изкажа мнението си за тази фирма.
Като един от многото клиенти на тази фирма на ппръв поглед ми се наби на оочи високия професионализъм и концентрация във всеки един от служителите им.
Аз лично си закупих Game РС за 2800 лв.

Аз съм един от многото клиенти на фирмата и мога да кажа само дорби неща за тази сравнително малка като обем фирма , но с отлицна организация и отзивчивост от всички слежители. В прочем това се постига явно с добра мотивация. Явно имат големи заплати. Само мога да съжалявам , че не работя там.

няма организация

Като цяло на очи се набиват липсата на компетентност от страна на управителя и голяма част от служителите, не до там доброто отношение към клиентите и качеството на предоставените стоки и услуги.

Като цяло некоректно и несериозно отношение към клиента. Можем също да отбележим и високомерието и липсата на компетентност на управителя и някои от служителите. Липса на доверие между управителя и служителите на фирмата.

Могат да се кажат само суперлативи за тази фирма. Всичко останало е пълна лъжа и опит за изкривяване на истината. Благодарим Ви за прекрасната идея да споделим нашето мнение за тази прекрасна фирма и нейния управител.

Като цяло шефа няма никак добро отношение към работниците си!Обвинява всеки един в злоупотреби и кражби,Няма доверие на никого