НИКОМ - РУСЕ ООД /img/frontend/nomap.png"

НИКОМ - РУСЕ ООД

По-голямата част от екипа на Ником-Русе са служители със стаж над 10г.

Последната награда Ичибан за 2016г. на фирмата казва повече от достатъчно за работната среда и обстановка. Който знае какво е значението на тази награда разбира, че без постоянство и добри условия на труд, такава висока оценка не се получава !

Само да отбележа, че цифрите в предходното мнение трябва да са с положителен, а не с отрицателен знак. Сгрешил съм при публикуването на оценките.

Работя във фирмата от много години. Много мои колеги също са с голям стаж при нас. Имали сме момчета и момичета, които са поработвали някой и друг месец, но в последствие са се отказвали - нормално. Това се случва на много хора, на много места. За това обаче не може да се вини само фирмата. Що се отнася до заплащането бих искал да уточня, че няма работа на която да започнеш на максимални пари. Винаги се почва със стартова заплата, която с времето се увеличава. Нека колегите, които са оплюли фирмата да кажат колко месеца са работили при нас. Аз лично също съм започнал на дадена заплата и мога да кажа, че всяка година до сега се е увеличавала. Що се отнася до напрежението, бих искал да уточня, че където се работи с много хора е нормално да има и различни характери, както на колеги, така и на клиенти. Навсякъде при интервюта за нова работа един от основните въпроси е "Как работите под напрежение?".

Кажете нещо заа обслужването...Станаха 2 пъти Ичибан на Тойота в България...

Преместено от мнение за Ником Русе ООД от посетител с ник 666:
Когато човек чуе марката Тойота се сеща за класа,стил,превъзходство. Е,да,ама не и в Русе.Разликата между представата за марката Тойота и съществуващото положение в Ником Русе ООД е огромна.Заплащането е под всякаква критика,не говорим за търговците,а за останалия персонал; договорът за постъпване на длъжност е с 3 месеца (!!!) предизвестие за напускане.Явно на ръководството също му е ясно какви са условията и че персонала с радост ще напусне.Работата излиза далеч извън длъжностните характеристики; не че на други места не е така,но други работодатели биха предоставили премии на служителите си за извънредна работа (естествено).Напрежението на работното място присъства всеки ден,като работодателите допринасят за нервността на служителите с извънредни задачи и критика,която в никакъв случай не е градивна.Остава въпросът как е възможно фирма,която е представител на такава световно известна марка,да не може да си позволи да плаща над минималната заплата на служителите си?Наистина е както се казва в другото мнение - за жълти стотинки.На теория има потенциал за развитие,но само на думи,а не на дела.Мога да добавя и оше мнения,но всичко се изчерпва в едно-убедих се да не си купувам автомобил марка Тойота,защото се сешам за Ником Русе ООД.

Заплащането е смешно, като се има предвид какъв е стандарта на формата. Много се работи, уважение никакви, заплата - жълти стотинки. За Бога - не работете там!