Меджик Солюшънс ООД / Magic Solutions /img/frontend/nomap.png"

Меджик Солюшънс ООД / Magic Solutions

Фирмата вече са казва Индустрия Технолъджи ООД. Иначе са си същите мутри. Всички там са връзкари. Проектите си ги печелят само с връзки и познанства. Толкова са си изкривили мисленето от непотизъм, че не искат да те приемат сериозно, ако не кажеш кой те праща при тях и какви са ти връзките.

прясна информация има ли за тази фирма?

заплащане - зависи от това кой, колко и как иска
уважение - лицемерие
привилегии - само за връзкарите
фирмена сигурност - само за връзкарите
ангажираност - към алкохола
потенциал за развитие - не много голям
местоположение - добро
колеги - интриги и връзки
работна среда - много напрегната

Аз само съм била на интервю там за Хелп Деск Мениджър и всичко беше наред, докато мацката (много мила, нямам идея как се казва) не доведе умопомрачително простия шеф, който не спря да говори глупости през цялото време и даже имаше наглостта да ми обяснява: "Ем да, те всички като тебе си заебават образованието по диплома и тръгват да бачкат нещо друго за повече кинти. Те бедните психолози.." Ей за малко да го наритам тоя, кълна се. Не знам за вас, но аз за такъв шеф не бих работила ;)

За потенциал за развитие има 2 отговора. Ако е за мъж твърдо няма такива изгледи, за жена и то ако е грозна студентка готова на по извратени удоволствия перспективите са много добри. Като цяло много измислена фирмичка, в която всичко се крепи на лъжи и далавери.

Все пак трябва да се вземе предвид, че съм доста субективен в оценката си. Хубаво ще е да се съберат още мнения. Поне на мен ще ми е доста интересно.