Крамер ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Крамер ЕООД

Кандидатствах във сладкарницата ,която е до Медицинския универсетет. Плащат ли редовно?Кавдидатствах за позицията Барман.. ..

Хадих на интервю за Барманка....допаднаха ми условията.....Искам мнине бавят ли се заплати нещо?Обекта за който кандидатствам е  срадкарницата до Медицинския университет...

Напълно подкрепям мненията на хората, които са се изказали по отношение на цени  на предлаганите продукти и ще допълня за качеството, че тези промоции когато ги прави фирмата са защотот продуктите вече са за бракуване, но не ги бракува защото са разход за фирмата. По принцип персонала има право да си ги купува на по-ниска цена, но вече и персонала няма излишни средства да си купува бракувана стока. А за коректността към работещите- тя липсва и поне съм сигурен, че не са лоялни защото при тях всичко се върши със задна дата и когато от фирмата не са доволни от някой служител, то той бива привикван в офиса и посрещнат с готова попълнена молба за освобождаване без право на възражение защото в противен случай работещия рискува да ис загуби заплата и половина. Липсва административна и производствена прозрачност на фирмата, затова към момента се откриват НОВИ обекти с друго наименование различно от КРАМЕР и фирма "КРАМЕР" ЕООД се преименува в други ЕООД-та. Такива работодатели и проверяващи не ги плашат защото си имат двойно счетоводство и пред проверяващите са винаги изрядни и коректни. Ако някой е посочил положителни отзиви, то той е някой колега, който все още работи там или е някой от управителите, за добро или лошо това е фирмата с голям брой управители спрямо нискостоящи работници!

Тортите обикновено са хубави, но цената не отговаря на грамажа. Не може 160 гр. торта да струва 4 и кусур лева. Та това са едва 3 хапки! 2 торти и 2 напитки за 2-ма човека излизат над 12 лева. Да не говорим, че цените в Гранд мол са с поне 40-50 ст. надценка от другата сладкарница. Това не са малко пари още повече когато с всяко следващо посещение установявам, че цените са се вдигнали с 20-30 ст. За тези цени грамажите трябва да са най-малко двойни или да се направи компромис с надценката от 1,50 - 2 лева. Много често се случва половината от артикулите да липсват още в следобедно време и се получава неприятната ситуация - това имате ли го? - сега ще проверя............. не, нямаме го.

С нищо не стимулират персонала.Ако им дадат заплатата е чудо,което още не  се е случило.Време е инспекцията по труда, ГИТ-София и МТСП да проверят фирмата!!!!

Имат страхотна сладкарница. Отношението към персонала е много човешко,графика и заплащането са съобразени с нуждите на работещите във фирмата. Ръководството стимулира с повишение на заплатата всеки , показал желание за работа и постоянство.