Пикадили /img/frontend/nomap.png"

Ми ако взимаш заплата 250 лв както бях аз, 22 лв за карта са ти като манна небесна. :D

Михо, приятел какви глупости пишеш " Положително нещо е,че магазина поема транспорта ти ( като карта за градския транспорт например )." Хубаво е да уточниш че предлагат карта за градски, но само за една линия..и тази карта е 22 лв на месец, смятайте каква привилегия ви дава пикадили..или бонус 7лв за нова година ахахахахах смяяяххх

Преди години бях редовен клиент в Пикадили - Мол София *Ал. Стамболийски* .
Стоял съм на щандове по 40-50 минути докато си избера какво да ям, винаги са ме изчаквали, даже сме си говорили с персонала и НИКОЙ не ми е правил проблем! Готовата храна във витрините ВИНАГИ е била чудесна! Персонала беше много приятелски настроен и много бързо се сприятелихме!

Нооооооооооооооо... Наскоро бях в България и реших да мина и да опитам пак чудесните неща, които предлагат. На витрините вече нямаше 7-8 жени, както преди, а бяха само 2, надвечер, когато магазина беше ПЪЛЕН. От витрината със захарните изделия ми дадоха натрошена торта - на зърна направо!
На касата видях единствената жена, която я знам от преди - заговорихме се и тя каза, че всички други са напуснали, защото са съкратили много персонал и работата им идва в повече, а заплащането - все едно и също.

Много съм разочарован, че са развалили приятния магазин, който е запечатан в спомените ми.

В Пикадили, а и във всички подобни магазини е пълно със селски комплексари, сложени за управители, мениджъри и т.н. Така,че тук не очаквайте по-различно отношение, от който и да е подобен магазин. Е, имате шанс някой ден вие да станете управител и да мачкате хлебарките под вас, но ще ви трябват доста нерви,за да стигнете до там.Положително нещо е,че магазина поема транспорта ти ( като карта за градския транспорт например ). Заплатите са малки, естествено, но и това не е нещо различно от другите магаини. Както някой отдолу спомена, понякога те пращат да помагаш за отваряне на нов магазин и прекарваш там по 15-16 часа в хамалщина.

Вече никои не иска да работи в Пикадили и да слуша лъжи от човешки ресурси. Зареждате цял магазин, прием на стока пак от вас. На 12 часа никаква почивка, че и оставаш по още 1 ч отгоре заради многото работа. Когато споделиш с човешки ресурси, че не ползваш почивка чуваш думите "ми напусни, колко много хора чакат на твоето място". Скъпи приятели, за 420 лв обслужващ магазин сами си преценете. В малкия дейли магазин трябва да сменяте и касиерката на каса, управителите са с униформи нищо не правят и въздишат колко им е тежко. Ако дадена стока изтече си я купувате, нали се сещате колко са скъпи нещата в пикадили и какви пари ще вземете ако плащате брак? Успех на всички балъци, от село съм дошъл, но домати с колците няма да ям в София! Не може до тоалетна да отидеш, ядеш по 10 минути и им работиш по 13-14 часа. Склада е малък трябва стоката да се разчисти до следващия ден, а тя е толкова много..по 50 фирми всекидневно карат стока...и ако не ти достигнат часове няма 2 на 2 има 3 на 1 ахахахах за 400лв мерсиии

Пиша Ви това писмо оставайки анонимен, за да си запазя работата, която ми е необходима. Та закакво иде реч- работя в Пикадили Ян Палах, и искам да се оплача от управителката на магазина. Откакто тази жена зае този пост превръща живота на всички служители в ад. Тя постоянно крещи и обижда. Чувал съм изрази като малоумна ли си и така нататък....веднъж дори беше разплакала едно от новите момичета и не стига това ама вика не ти ща крокодилските сълзи....
Всичките ми колеги са много готини и може да се каже, че сме едно семейство , но в нейно присъствие всички сме унижавани и на мен ми писна да търпя капризите на тази стара мома.
Няма семейство няма деца, а и работата не си върши елате и вижте що за цирк превърна тя този магазин,играейки го звероукротителка.
Надявам се всички да съберат смелост след този коментар и да не търпят подобно отношение, защото преди всичко ние сме хора и никой камо ли някакво подобие на героинята на Мерил Стрийп от " Дяволът носи прада" няма право да уронва достойнството ни за да избие собствените си комплекси.

Една моя позната е много доволна от Пикадили ,Като по4на в магазина си нае собствен апартамет и плаща 2 кредита ,работи в магазина Гео Милев.Кака Лили е много доволна работи само по 8 4аса и на 8 4ас се е вкашти.Каза 4е може даси по4ива когато си иска.Тя най-работливата касерка Лили Димитрова.ЗА6 мсеца са оправи.Откакто дойде от смолен е много доволна.

Има две интервюта - едно в централата и едно в магазина, за който сте избран, за да се доуточнят условията с управителя на конкретния магазин.
Това не е съобщено в обявата за работа. Някои хора (кандидати за работа) нямат привилегията да си губят времето, както някои от HR отдела на пикадили. Успех на кандидатстващите.

В Пикадили - Сердика център персонала е ужасен! Повече там няма да пазарувам. Има една касиерка,която е много надменна,намръщена и винаги гледа все едно някой и е влязъл в къщата,също така никога не връща на клиентите жълтите стотинки от рестото,дори и белите понякога.Лично на мен това ми се е случвало всеки път,когато съм плащал на нейната каса.По принцип не съм конфликтен човек,но последния път попитах защо рестото ми е по-малко с 50 стотинки и тази въпросната касиерка - Наталия Сотирова,ми обясни,че нямала стотинки и затова не ми е върнала.Смятам,че това е изключително некоректно към клиентите.Аз работя в този мол и ходя магазина да си вземам обяд в почивката,но обслужването е под всякаква критика. На топлата витрина трябва да се чака по 1 час някой да ти обърне внимание,защото дори и да те видят че чакаш,просто те подминават,а когато някой реши да те обслужи,си изкарва отвратителното настроение върху теб. Също така и цените в магазина не отговарят на тези,които излизат на касите. Ужасен магазин и постоянно има опашки,защото касиерките са бавни и въобще не знаят за какво става въпрос. На информация пък са сложили някакви чудовища,които да те е страх да ги попиташ нещо и все не им работи принтера или компютъра,или пък са в обедна почивка.Ако случайно пък те обслужи някой там,трябва да чакаш минимум 20 минути,защото не знаят как се работи с изи пей.... нямам думи. Изобщо няма да слизам в този магазин вече.

Когато отвратените си отиват , остават отвратителните ;)