Пикадили /img/frontend/nomap.png"

Изчистете логото си ,за нашата политика,пълна лъжа и измама.няма обучение,има нетолерантно отношение към работниците,особено от по видокостоящия персонал/зам.управители и управители/.Не се знае с конкурс по тъоота ли се назначават и никаква отговорност отностно етика.Трябва да изкарват опреснителни курсова на тема как да се държат с персонала си.Самозабравят се от гордост и натегачество,че са избрани на тези постове.Представат се лъжливи данни за оплаквания от клиенти към работниците и се опитват да ги притискат индиректно да напускат,защото не им е угодно да работят с тях ,а искат те да напуснат сами и слагат новоназначени МЛАДИ хора.Негласова ВЪзрастова дискреминация.Това е упадък и геноцид
.Къде е етичното отношение и дипломацията към човека и работника-пълна гавра.....мога да дам не един пример....но всеки го е страх да не би да си загуби работното място и да бъде манипулиран.А за работната среда и условията на работа сс трагедия.../счупени гардероби и най много по два три ,едни стаички големи колкото тоалетни,помещение(гардеробната) без врата,Трагедия.Да не говорим и за самите магазини един човек върши по 5неща докато работи на касата ,тича да подрежда,шишета, бурканчета,кутии,или започва да мете или мие доксто хората пазаруват,за да се гълта прахоляка и да полепва по стоката,или се мият равтовете особено в събота и неделя с мръдни парцали(по възможност ефин разкъссн на повече парчета,),бедна е фирмата за консумативи за почистване,,,щом няма и чистачи и тскива наети фирми за основно попистване.Това според вас какво е
?
Е защо да има ,като може един човек да го напраеи ...като многоръката шива и разбира се да се спести време и пари за заплати и персонал.А за кражбите да не говорим....Поради недостиг на персонал в магазините остават особено вечер по двама или трима човека(зависи от големината на магазина....касиер и зам упраеител за всичко и цялата работА.Охрана също няма....разчита се на лични мусколи или сот ако успееш да го извикаш/да п
ази господ хората/.Касите не са обезопасени откъм кражби...Нямат и чинийки,къде да се извършва разплащането/е има шепи и нокти/А за облеклото кой с каквото има(присподобено),че ако имаш повече от една блузка или тениска...за цялата година ,ще забогатееш.Да сте живи и здрави,ама така не се работи...и това не е политика на лоялност към служителите,особено към редовите работници,дето се гърбят и са лицето на фирмата ВИ.Мога да сигнализирам за много неща/и нередности/.Народе,докога ще позволяваш да те манипулират,да те е страх да си кажеш гладно мнението,за да не изгубиш работатс си и да бъдеш третиран като евтина работна ръка и до кога ще има негладна Възрастова дискреминация и подлост.Ужасен ..възмутен човек съм от всичко това.ДОКОГА!

Огромно текучество персонал!!!!!
СЛУЖИТЕЛИ ЗА СУПЕРМАРКЕТА В СОФИЯ РИНГ МОЛ
04.03.15
СЛУЖИТЕЛИ СУПЕРМАРКЕТ
Варна

Огромно текучество персонал, заплатата е ниска, работите като зда 10 човека, които ги няма, постоянно все някои напуска. Грубо отношение, по празниците работа от сутрин до вечер, накрая ви прецакват с празниците и двойно платените дни..заплата 460 лв и търча сам из цял магазин - зареждане на цял магазин, стоене на каса и приемане на стока..управителката е мързелива яде в офиса и прави заявки..и за това се нарича управителка...като обикновен служител аз отварям с ключове магазина, аз го затварям, броя каса и приключвам каса. Тотално зле!!!!!!! Малък магазин до метрото сме, лудница яко...много работа, гърч, нерви за без пари!!!!!!

Новите собственици не си плащат дълговете -за наеми, за консумативи, за стоки и т.н. Балонът ще се спука скоро с гръм и трясък!

Боли ме уя за Пикадили, всичките там са некадърници !!

Коки ти няма ли каде другаде да гледаш та им гледаш в ръцете.Ако все още не си намерил/а къде да съсредоточиш вниманието си,то тогава имам предложеное за теб.Ще ти покажа нещо доста по интересно..Като се запревземате така все едно вие с ваще ръце ... също си бършете усраните задници.

От години съм клиент на Пикадили СЦ. Отвращавам се при вида на ръцете на касиерките ви. Малко поддръжка на маникюра им няма да е зле. Няма друга верига, където касиерките да са с такива отвратителни ръце.

Скоро започвам работа към Пикадили Парк Варна като Складов работник. Споделете ако сте работили на този обект и имате някакви впечатления от управител ,персонал ,стига ли персонала,задържат ли след работа и т.н. Благодаря ви!

прекрасен  магазин  персоналат  е  много  лубезен  и учтив  от  скоро  съм  клиент  на магазина  но  съм  вазхитен добре  подреден и  много  чист  успех  и занапред

Клиент  съм  на  магазина  от  скоро  но   мога  да  кажа  че  персоналът  е  много  учтив  и  любезен  магазинът  е  добре  подреден  и  има  всичко  поздравления