Интер – глас ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интер – глас ЕООД

Здравейте на всички.Нека да не се лъжем,а да кажем истината за тази фирма.Да започнем от това че наистина се даваха хубави пари,но през тези години които имаше много работа и се работеше на две смени и се правеха много квадрати.И то как се даваха всеки взимаше на различна дата и то се ходише при него и му се молиш да ти ги даде и ще кажиш, че му искаш ЗАЕМ.А за хората с които се работи има двама, трима които бяха ибрикчий за г. И......в.Но в тази криза не е така заплатите се намалиха както за чистачка на вход,съкрати много хора който му вършеха  работа и ги остави точно във най-трудния момент да се спасяват което небеше редно от негова страна.Хората в цеха във най студените дни работеха на 2 - 3 градоса защото климатиците ако се пуснат ще има голяма сметка накрая на месеца макар че се работи със стъкло и може да има голяма злополука за която г-н И........в не си прави сметката.Да не говорим че тоалетната беше закована с пирони защото светела лампата- лично от него.Как се крият инцеденти и как ги инструктира какво да кажат във болницата да не би да го проверят и т.н.

Дааа. В  тази  фирма  някога  наистина  работеха  професионалисти , и  заплащането  беше на ниво.  Обаче  вече  нещата  са други.  Със  заплати  като  на  чистачки МОЛ  , хората  останали  там  едва ли  се  чувстват европейци. Е, така  е -  криза. Тя фирмата,  нямаше да е  в  сегашното  състояние, ако  управителя  и,  не  беше  излетял  в  облаците и  си  помисли  че е   безсмъртен. Именно  с  поведението  си  изгуби  може би  80%  от  клиентите си .  А  с  работниците  се отнася  като с  роби. Все   е недоволен  от  изработеното , все  е малко или  бавно.  При  болнични,  ако можеш  да  стоиш  изправен  то  трябва   да си работа ,  защото  видиш  ли - Какво  ще правиш  у Вас ?  Тук  все  нещо  ще свършиш , а и времето  ще мине . Трудова злополука ? Оооо,  Не. Такива  неща  се  прикриват  редовно. При евентуални  проверки  се провежда инструктаж  какво да се казва  ако  случайно попитат. Да не  говорим  за  едностранните  договори които  всички  работещи трябваше  трябваше  да подпишат , в  които се   задължаваха  да  работят  във  фирмата докато се  пенсионират  или  ги  уволнят, иначе  ги  грозеше съд  с  изискуема   сума от  10 000лв. Хаха  .  И  постоянно  ти  говорят  за   някакви  закони  които обаче  са  само в  полза на  фирмата  - в частност управителя и.  Но то   кое ли  е  и наред   че... Имала  ISO . Голяма  работа е  това  ,  но  как  е издаден  сертификата , ще  оставя  сами да се сетите.  Във  всеки  случай , фирмата  просто  не  заслужава  такъв. Няма  да  се  спускам   в  подробности . Работници  се  пускат  в  неплатен  отпуск  поради липса на работа. Ок. Криза е . Работа няма .  Но  излезе  ли  работа    викат  само някои  от  тях. Или  : Да си  свърша  аз  моята  работа ,  пък  с  вас   да става   каквото  ще.  Обезщетения   при  съкращения ----- Не се и  надявайте.  Ще  се радвам   ако  оцелеят  в   кризата ,  в което  силно се съмнявам.

В тази фирма работят професионалисти!Залагат на качеството.Организацията в цеха е на ниво.Даже в кризата,съм чувал,че и заплащането е на ниво!Но нещо в офиса им куца....Имат един разсеян слуйител и една кака,дето за нищо не става!Добре,че шефа им е на място та замазва грешките им.Ей на това викам професионализъм!Късмет на хората,работещи там!Дано издъжат в кризата!

Всички,които работят в фирма Интер-глас могат да имат самочувствие,защото се чувстват в комфортна работна среда с европейско заплащане и се ползват с уважението на работодателя.Успех на фирмата !Добре,че сте се отървали от малки злобни душици с "високо"образование и "чисто" съдебно досие.Здраве и късмет на всички служители и на г-н Иванов!

Slez Gospodi i priberi veresiite si!! Az sam bifsh rabotnik v taq firma,no mislq,che nqma mqsto za loshi prikazki.Tam rabotqt svesni hora,i tryda im e ocenen.Qvno na Iliqn neshto ne mu e nared v glavata,za da pishe takiva neshta!Prostotiqta e po horata.Palen napred na firmata i popaten vqtar.

Илияне ???? ,не те познавам като бивш служител,защото такъв служител не е имало във фирмата.Аз съм във фирмата от 11 години и не те познавам,може да си бивш,но не с това име то е .........???Най-лесно е да се плюе по интернет,ако си бил служител във фирмата си напиши поне истенското име.Защо си бивш?
Заплащането е на ниво,уважението е на ниво,потенциала за развитие можеш да растеш,местоположението е перфектно.

Заплащането наистина е добро във фирмата, но само на някои от работещите. Особено ако си подмазвач, лицемер и доносчик ще ти плащат повече от работещите, дори и нищо да не вършиш по цял ден. Управителя на фирмата г-н И....нов е от хората които са непостоянни. Веднъж може да си най добрият за него , а в следващият момент си пълен некъдърник.В голям минус за самият него са Комплексите, които никога може би няма да го напуснат. Ако си купи нещо-то ще е най доброто, най голямото ,,просто най, най най. В главата му само мутри и ченгета.Явно в миналото си е мечтал да е като лошите момчета.Той е от хората на които всичко им се е случвало в живота. Понякога в стремежа си да изглежда интересен , говори такива глупости , че колегите със месеци го коментират и му се присмиват. Просто той е човека АЗ-/най големия, най великия, най компетентния, най,най,най.
Уважение м/у колегите е на ниво, с изключение на може би 2-3 човека , които никой във фирмата не уважава , но им се налага да работят с тях.
Привилегии ?????? Абсолютно никъкви. Излизането на полагаем платен отпуск от 10дни се счита за привилегия. Ако обаче си от хората които /Като се спъне шефа падам аз/ там нещата са други. Работата във фирмата ти е гарантирана , ако си мълчиш, не се обаждаш много , и ако си от Онея хора описани по горе.Потенциал за развитие-- никъкъв. Ако си работник- работник ще си останеш, ако си шофьор-шофьор си оставаш.Ако обаче дори и представа си си нямал преди да започнеш работа във фирмата , обаче постоянно четкаш шефа/ а той много обича това/ може и под управител да станеш. Работна среда ли ???? Много добра стига шефа да го няма. Не за друго, ами за това че като е там трябва всички да се съобразяват с настроението му. Способен е да дойде сутринта в 6.00часа , да се развика като падарин, и да ти развали настроението за целият ден.А това се случва много често.

malko sa firmite v BG koito da ti davat takava sigurnost,kakvato se useshta vav firma Inter Glass EOOD.Dobro otno6enie,dobro zapla6tane,evropeiski usloviq na trud,no nai-vajno sa kolegite.Profesionalisti do mozaka na kostite si!Otgovorni,dobri i to4ni!A za shefa-samo 2 dumi-Profesionalist,na parvo mqsto ,i Chovek s golqmo sarce.........Uspex!

Фирма-ме4талДобро заплащтане,добри колеги,професионалисти!За шефовете-нямам думи-перфектна организация!Успех на колегите!