Вискомп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Христо Ботев 92 "B"&markers=Пловдив,бул. Христо Ботев 92 "B"

Вискомп ЕООД

Много ги криете тия средни заплати! Ще рече човек, че се срамувате от тях...
Аз като чух за тези 400 лв. за току що завършил направо ми дожаля...
При условие, че от други фирми предлагат около 2000 нето начална заплата, как очаквате въобще да кандидатства някой при вас.

Аз се надявах на неофициална информация от някой служител за границите на заплащане. Ако исках конкретна оферта от фирмата, щях да им пиша на тях :)

За близо 3 години, никой не ми е гледал в монитора, без мое позволение.За закъсненията - ако са големи и чести, нормално е да са проблем, аз лично поради транспортни прични в последните ми месеци закъснявах ежедневно с 10~15мин. - няма проблеми.Най-големия плюс, който мога да отблежа са колегите - не попаднах на лоши хора, напротив, с доста хора имаме приятелски и чудесни взаимотношения.Определено ако сега навлизате в материята или не сте толкова опитни - това е мястото.Отношението Работодател - служител е добро, врата на прекия началник и шефа са винаги отворени.Като цяло - щастлив съм, че имах шанса да работя тук ! :)

За току-що завършили нямаме конкретно възнаграждение :) То зависи не от това дали сте завършили или не, а от това имате ли опит в програмирането и колко :) Не можем да се ангажираме с конкретни цифри без да сме разговаряли с кандидата и без да сме провели тестуване и практическа задачка. Моля, за повече информация, изпратете имейл на [email protected]

Някой може ли да каже как са заплатите за току-що завършили?
Имах контакт само с една пловдивска фирма досега и там ми предложиха доста по-малко пари отколкото софийските. В тази фирма как е положението?

Стажантите работят по реални проекти като се обучават на технологиите, които не познават. Помагат в различни проучвания. Освен това трябва да се докажат като програмисти, а именно да отговорят на предоставените им предизвикателства. Стажантската програма е с продължителност 6 месеца. За повече информация, моля направете запитване на emailа за контакт на нашия сайт.

Здравейте на всички. Като един от заинтересованите в търсенето на интересна работа току-що завършили бакалаври, искам да попитам каква е процедурата при започването на стажанстска програма - има ли обучителен проект и какво включва той, колко дълго след това започват реалните задачи и как се движат нещата като цяло. Благодаря Ви предваритлно за отзивчивостта, и всичко добро!

Много обичам анонимните ни доброжелатели! Винаги има с какво ново нещо да ме изненадат! За съжаление, не мога да благодаря за съветите на хора, които не виждам!

Здравейте.

Искам да отговоря на по-долното мнение. Това, че някой иска да напусне или е напуснал фирмата, не означава, че това е лошо място за работа. Всеки има своят шанс и решението си е негово. Никой никога/поне за последните 9 месеца/ не е правил забележка на някой за закъснения от 1-2 минути. Нито пък го има шпионското надничане в компютрите. Все пак сме оупън спейс офис и е нормално всеки да има 'достъп' до монитора на другия.

Фирмата предлага страхотни условия за развитие. Постоянно ни глезят. Подходяща е както за начинаещи, така и за напреднали служители. И все пак - всеки сам си решава.
Приятен ден!

Имам чувството, че всички тези коментари са писани от един и същи човек. Като е толкова добра фирмата, защо напускате "бивши служители"?
А какво ще кажете за скандалите при закъснение от минутка-две?
А това, че не осигурявате служителите си на пълна работна заплата? М?
А постоянното надзъртане в мониторите?