Силвекс комерс ООД /img/frontend/nomap.png"

Силвекс комерс ООД

О, обещанията за увеличение на заплатата са големи в началото при назначаването на всеки служител и именно с това хващат наивниците на "въдицата". Наивник бях и аз, и всички останали, които минаха през фирмата и за съжаление всички останали, които ще преминат. А за експлоатацията на всички денонощно и най-вече за разтоварване на тирове е  нещо нормално в СИЛВЕКС КОМЕРС.
Големи използвачи са.

Бях там и се напатих. Използват те за всичко независимо в кой отдел за какво си назначен: разтоварваш тирове през цялото време на денонощието, мъкнеш, товариш, вършиш неспецифична за теб работа и на всичкото отгоре мизерни заплати с обещания за увеличение, което все не се осъществява.
Пичове, много си помислете преди да започнете там работа.

Работил съм в СИЛВЕКС КОМЕРС. И уверявам ви работата не е сигурна, заплатите са много, много малки, а осигуровките са минимални. За потенциал за развитие въобще не може да се говори. Като поработиш месец устанановяваш, че много неща ти не си разбрал. Видиш ли те всичко са ти обяснили, но ти не си разбрал... И най-абсурдното, в което те вкарват, е триъгълникът от шефове: 1. свекървата, която е управителка, 2. сина, който се интересува само от луксозни предмети и удоволствия, 3. снахата, която се опитва да се налага, когато свекървата я няма. Абсурдно, защото и тримата са шефове, но имат различни мнения. И все се чудиш към кого от тях да се обърнеш, когато трябва да питаш за нещо, и все се оказва, че си сгрешил, защото някой от другите шефове има друго мнение.
Да, вярно колегите са готини. Място за паркиране има, но какъв смисъл има след като не ходиш с желание на работа и се чувстваш измамен и използван.
Всеки сам да си решава.
А забравих да ви кажа, че положителните мнения в сайта ги пише снахата. Ама каквото и да напише, истината е една. Рано или късно истината излиза наяве.
Успех на всички!

Мили хора, много внимавайте когато започвате работа там. Договаряш се за едно заплащане, а после разбираш, че просто е станало "недоразумение", което ти обещават, че ще се изглади. И си оставаш само с празните обещания... и излъган. А под "печени" шефове влизат ли тайните конфликти между свекървата /управителката/ и снахата. А за сроковете на годност на продуктите...
Мога да пиша много, но не се заслужава даже да мисля за тях.
ДАЛЕЧ, МНОГО ДАЛЕЧ от Силвекс комерс

Фирмата е много добра, работата е сигурна. Заплатите се добри, а и осигуровките са реални. Потенциал за развитие има всеки, който се постарае и има желание за такова. Местоположението е малко далеч, но за сметка на това няма проблеми с паркирането. Колегите са страхотни.

Какво да ви кажа...
Големи обещания....После разбираш, че ти нещо не си разбрал.
Текучеството е голямо...Ползват ни като шофьори, товарачи, разтоварачи....момчета за всичко, даже без благодаря.

Заплащането е добро - стига да не се скатаваш. Ако си вършиш работата не остава незабелязано. Работната среда е сравнително добра. Често се пътува в комадировки. Екипа е млад и се работи добре. Пари - дават ако си ги заслужиш. Шефовете са "печени" и са склонни да ти влезнат в положението. Фирмата си заслужава да работиш в нея... стига да не назначат пак някоя като авторката на горния пост дето ни изгони.

лоша работна среда,добър колектив,местоположение лошо-гара искър,без възможности за развитие,13-14 часов труд за какво свободно време да се говори?заплата без коментар.Освободен от длъжност без предизвестие без изплатени компенсации.некоректни работодатели,не си копуваите продуктите на силвекс комерс оод.