С&Т България - S&T /img/frontend/nomap.png"

С&Т България - S&T

Аз определено получих кредит на доверие, като започнах работа след интервюто. Сега не ми остава нищо друго, освен да работя за постигане на резултат. Да, задачите са много и разнородни, но добре преценени за всеки. По това разбрах, че си имам работа с интелигенти хора. Защото така декомпозирани, тези задачки са част от една цяла и ясна стратегия – компанията да е успешна. Много ясно! Мениджърите не ми дишат във врата, второ доказателство, че са умни и знаят, че е контрапродуктивно да се притискат добросъвестни служители. За другите – не знам. Винаги, когато потърся, получавам комуникация и методическа подкрепа. Нито колегите, нито шефовете насърчават зловредни взаимоотношения в офиса. Не съм чул някой да се оплаква, че му е незачетено мнението или личното пространство. Заплащането е в размер и срок според договора. Има и социални придобивки. Не пропускайте да кандидатствате, ако се обяви подходяща за вас позиция.

относно компанията истината е следната-некоректна,поставя условия които не са обявени в обявата им за работа, като например уж стандартно работно време,пък в същото време излиза че има дежурства до 10 часа и също такива 24/7-крайно некоректно.Освен това подмамват хората с възможности за развитие,които на интервюто излиза че всъщност няма! Не си губете времето с тях! Естествено за пари и дума не става за въпрос, евентуално след 15-тото интервю биха ви казали(като повечето некоректни работодатели).
p.s.
Искат да ви възложат работа за 5 длъжности-стига да сте закъсал и се примирите с абсурдните им условия.

Клоун и палячо си играят на мениджъри, предстои Нобелова награда за постижения в икономиката

Работя в S&T България, не знам какви финансови затруднения е имала компанията преди, но те определено са останали в миналото. Фирмата е финансово стабилна. В момента S&T България се развива много добре, работната обстановка е благоприятна, колегите и мениджмънта са на ниво. Kоректен работодател. Компанията предоставя страхотни възможности за професионално развитие. Определено мога да кажа, че се чувствам добре и го препоръчвам като работно място за хора, които искат да работят в динамична обстановка, с добър екип и шефове, които се отнасят с уважение и разбиране към служителите си

Наскоро кандидатствах за работа в S&T за позицията TRANSPORT COORDINATOR.Получих обаждане по телефона и се уговорихме за ден и час за интервю.Когато пристигнах за интервюто,на вратата ме посрещна тяхна служителка с видимо досадно изражение на лицето,която дори не си направи труда да ме погледне,после измърмори нещо под носа си и в крайна сметка схванах,че трябва да я последвам в коридора до стаята в която ще се състои интервюто.Надявам се,че тази служителка не посреща клиенти и партньори на фирмата и я ползват само за въвеждане на кандидати за работа.Интервюто се състоя с единия от управителите,чиите ресор е финансовата част на фирмата.Направи ми много приятно впечатление,държа се внимателно и по време на интервюто ми зададе много смислени и конструктивни въпроси.Ясно ми разясни,че във фирмата са взели решение да съвместят няколко функции в длъжността за която кандидатствах и подробно ми разказа за всичките характеристики на длъжността.Към края на интервюто коментара му беше,че съм "много силен кандидат за тази позиция",което остави усещането в мен,че вероятно ще се видим и за второ интервю.Попита ме какво заплащане очаквам и аз му казах,че очаквам заплата около настоящата ми,а именно-около 1500 лева.От реакцията му  разбрах,че това му се стори много.Накрая ме увери,че независимо от решението им за моята кандидатура,във всички случаи ще бъда уведомен за резултата.След повече от един месец получих имейл с който ме уведомяват,че не съм одобрен за позията за която кандидатствах.Разбира се не се изненадах,още след като минаха десетина дни без никакво известие от тяхна страна разбрах,че ще търсят кандидат с "по-евтини" очаквания от моите.Честно казано съм учуден от това как оценяват труда на хората.В една и съща позиция съвместяват няколко различни длъжности и съответно увеличават ангажиментите и отговорностите,а искат да заплащат като за една длъжност.Вероятно това е било част от "оптимизирането на разходите за персонал",което са отчели като постижение пред австрийските си шефове.Не съжалявам,че не стигнах до следващо интервю.Икономистите разглеждат труда като стока и аз нямам намерение да продавам своята за никакви пари.

От месец компанията има нов инвеститор и нещата определено се развиват в положителна посока – финансова стабилност, реструктуриране, нови кадри с корпоративно мислене.
В България също имаше доста сътресения миналата година, но с новото ръководство нещата си идват на мястото. Компанията става по-динамична, с модерна визия и структура. Страхотно място за професионално развитие…Определено препоръчвам СиT като страхотно място за работа!

работя за тази фирма ,в момента не тайна за никой в нашия бранш че С§Т са много зле финансово благодарение на натрупани мениджърски грешки в миналото. Бих казал че до сега средно ниво мениджмънта беше крайно непрофесионален - съставен от хора които силно си вярваха и за съжаление единственото което правеха добре беше да лъжат клиентите ;(. В момента отново има смяна на мениджърския състав с кадри от Сименс,та да видим. Като знам и в Сименс какви са нищо чудн тенденцията да остане същатата.
Мнението ми за фирмата е крайно негативно ,не препоръчвам на никой да се захваща с тях

Работих по проект на С&Т и останах изключително доволен. Добър и квалифициран персонал, приятна атмосфера и добро отнушение. Работа имаше и точно за това се заплащаше подобаващо. Определено С&Т знае какво иска и какво да даде за да поддържа персонала си мотивиран и доволен. Гласувам с две ръце "ЗА"!!! Ще съжалява единствено този, който е свикнал да си бърка в носа по цял ден и да взима пари за това. За хора свикнали да работят и да получават одовлетворение от работата, това е фирмата, която ви предлага възможност за професионално развитие и успехи.
С носталгия и приятни спомени, успех!

Не съм работила във фирмата, но имах желание и то се засили още повече след начина, по който протекоха двете интервюта, на които ме поканиха. Просто нямах шанс или достатъчно опит, а може би и не бях достатъчно добра. Както и да е-не това е целта ми-ако може да бъде от полза мнението ми, бих искала да го споделя за тези, които за вбъдеще ще се колебаят дали да започнат работа там. Изключителен позитивизъм, уважение, интерес към теб самия, към личността ти, мотивацията и желанията, мога да пиша много още... Всъщност знаят кой е правилният подход да спечелят добрия служител и да го задържат и съм убедена, че фирмата си "струва". Няма да пиша повече да не зазвучи пресилено, само добри спомени ще запазя за себе си и пожелавам успех!

Това е най-отвратителното място на което съм работил ! Хората там са изостанали умствено а Шефовете ако могат да се нарекът така са пуснали корени там и няма мърдане.2/3 от фирмата имат родствени връзки или няква шуробаджанащина. Не бих препоръчал на никой да започва работа там.