Брайт-2000 ООД /img/frontend/nomap.png"

Брайт-2000 ООД

Бих искал да изкажа голямото уважение и признание към колегите и колектива на Брайт 2000. Това е една успешно развиваща се фирма.
Прекрасен колектив! Клиентите се консултират и обслужват коректно.
Удоволствие е да работиш в тази среда от културни и млади момчета и момичета.
Изненадан съм с каква безотговорност и некомпетентност някой случаен или умишлено посетил сайта се опитва да пише несмислени неща.
Кога ще се научим да  говорим и пишем истина, правилно , разбирайки.

хахах това с джентълмените и на мен ми е любимо..

искам да дам съвет на всички колеги занимаващи се със сухо строителство чувайки името на тази фирма да бягат с възможно по-висока скорост -тя е вече в черния списък на изпълнителите на смрредом с фирми като щром бауцентрум и други подобни много обичащи да си плащат докрай задълженията и ако по един или друг начин сте достигнали до подписване на договор с тях прачетете само за срока на изпълнение на договора как за тях той е в работни а за вас в календарни дни тоест според тях почивните дни всъщност са работни има и други неща така че четете
такива артисти в живота си няма да видите-много е готино да чуеш стария пръч да каже"добро утро джентълмени" -ха-ха-ха  болшой театър ряпа да яде не ви казах и за парите които имате да взимате-можеби да може бине но със сигурност щечакате много ха-ха-ха

Незнам как изобщо има някой които да им ходи на "интервютата" след такива коментари и мнения.

Бих коментирал собстжениците 2 дни,но с няколко думи...те незнаят какво точно искат от работниците и тези префантоски от страна на управителката са доста смешни.Вживяването и в ролята на "бизнес дама" е наистина банално.Та тя хал хабер си няма от това с което се занимава но изискванията са на нивото на най-скъпо платената работа.Нека назначат малко надзиратели та поне да не следи персонала си по камерите!!!!

Текучеството във фирмата е много голямо. На всеки няколко месеца напуска някой. Трудно се издържа безумното държание на ръководството спрямо работниците там.

ако може да си там по 24 и за без пари си идеалния служител или работник

Напълно вярно. Относно заплащането се оказва, че то е значително по-малко от обещаното на интервюто. За ръководството просто нямам думи. Нагли и безочливи, самозабравили се хора. Некоректни. Използват елементарни методи за манипулация.Служат си с лъжи. Във фирмата няма фиксирано работно време.Извънредния труд естествено не се заплаща.Съветвам всички които имат намерение в бъдеще да кандидатстват за работа там да вземат под внимание казаното до тук и сериозно да проучат фирмата.

Казаното по-горе е напълно вярно.

По-лошо отношение кя работниците едва ли има !
Управителите са върха на абсурда.
Заплащането е в рамките"да не умрат от глад".
Нулева фирменна стратегия.