Шумен Спринт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен, ул. Цар Освободител, 97, ет. 7&markers=Шумен, ул. Цар Освободител, 97, ет. 7

Шумен Спринт ООД

2 точки от 1 мнение

Два пъти през различни интервали попадам на една и съща обява за работа в jobs.bg. Според описанието на длъжността съм подходяща за работата, но преди да подам автобиография, където има много моя лична информация, реших да се обадя във фирмата, за да разбера за какви пари става дума. Обади се някаква жена, която се държа грубо и отказа да ми даде такава информация. След месец отново попаднах на същата обява и отново реших да се обадя, за да питам за каква заплата става дума. Същата жена ми вдигна телефона и
ми обясни по най-груб начин, че не мога да кандидатствам, тъй като съм жена, и ми затвори телефона. Обадих се отново, но вече никой не ми вдигна. В обявата не пишеше, че жени не могат да кандидатстват, а телефонът, на който звънях беше за денонощна поддръжка на абонати. Смятам, че тези хора просто събират лични данни на кандидатите и дискриминират жени. Тази жена, с която разговарях, беше лицето на фирмата и именно заради нея аз никога няма да използвам услугите на Спринт