Оазис - Мусо АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, ж.к.МЛАДОСТ 1 - супермаркет до бл. 43&markers=София, Младост, ж.к.МЛАДОСТ 1 - супермаркет до бл. 43

Оазис - Мусо АД

2 точки от 1 мнение

Тази фирма е пълна трагедия.
Лоша атмосфера на работа. Недобро отношение от страна на повечето ръководители, които буквално смятат, че са велики и винаги прави. Очакване за безвъзмездно даряване на извънреден труд от страна на служителя в големи размери, без заплащане (винаги не си си свършил работата). Поголовна въртележка на идващи / заминаващи си - явно е, че от това има полза и се прилага тактически.
В заключение, да опита този, който все още има силни нерви и не му пречи да го имат за низш. Това е най-важното. Знанията се добиват с времето там, на място. Не им трябват професори, а материал, който да се оформи. Аз не съжалявам, че бях там - , но не бих губил повече време.