ЕТ Адвайз център - Мария Рачева /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Адвайз център - Мария Рачева

1 точка от 6 мнения

Надявам се, че Г-ца Рачева понастоящем е в затвора. Изпечен измамник. Още през 2002 г. ме нае и след това не ми плати нищо. Въпреки това е един необикновено противен човек.

Под всякаква критика е комуникацията на тази фирма в лицето на съответната госпожа Рачева. Аз бях клиент и никак не останах очарован. Познзвам и други психолози, а тази изобщо не знам каква е, но е такава е срам за професията й.

Много точно казано!
Не си губете времето там, само ще си скъсате нервите!

Дали ще може някой да даде ясен отговор на въпроса:Каква може да е цената на заблудения от едно "псевдо-градско първеню" като г-жа Рачева? До кога можещите и знаещите ще вярват,че експертите с фалшиви дипломи могат да управляват тяхната кариера. Г-жа Рачева действително се ползва с много лоша репутация не само в гр. Казанлък но и в целия регион.Мили хора бъдете бдителни й не се хващаите на нейните "напудрени до безбожност" любезни лъжи, от това загубилите ще сте вие.

Някой да е виждал дипломите и сертификатите й? Питайте в родният й град какво е сътворила и защо рядко се мярка там. Питайте нейните колежки в Казанлък и тогава се свързвайте с нея!

Адвайз Център - ЕТ Адвайз - Мария Рачева

Липсва всякакво заплащане за труда. Ако искате да ви замотават с договора и празни договорки, накрая ще си тръгнете без заплащане.

Тази фирма, състояща се само от един човек (не се знае къде е другият персонал) наема хора, по възможност наивни и доверчиви, не им плаща за работата която вършат, те напускат и пак наемат нови хора. Имайте предвид че е психолог и много умело може да ви манипулира и да изкривява нещата, борави умело с чувството за вина. Няма нищо регламентирано, като заплащане правила и т.н. Има изисквания, които се менят по нейно усмотрение и се разбира едва когато не ги спазите. Едно и също ще работите независимо от това както какъв(каква) ще ви назначи - подбор на персонал, разходки да плащате интернет, да сервирате, да чистите \"офиса\", организиране на обучения, да превеждате. Вашият труд не е признат от Мария Рачева и постоянно ще ви натяква, че всичко което правите никога не е достатъчно, че ви липсва всякаква заинтересованост към работата и че не ви пука за това какво се случва. Вие ще отговаряте и ще сте виновни за нейни пропуски, грешки и лоши преценки. Извърта всичко против вас манипулирайки ви с чувството за вина и не ви изслушва относно вашите мотиви.

- Офис: Малка стая с два много стари компютъра купени втора ръка.
- Договор: Мария Рачева и нейната счетоводителка ще ви убеждават че граждански договор е най-доброто за вас. Ако имате договор (само граждански), няма да сте наясно с много аспекти на този договор и не се учудвайте когато дойде време за плащане. В най-добрия случай ще получите 80% по-малко от колкото сте очаквали. ! Внимание ! Възможно е нищо да не получите.
- Местоположение: На бул. Витоша, това е готино
- Работно време: Нормално, възможно е да оставате след работно време за около два часа.
- Персонал: Тази фирма е само от един човек - Мария Рачева. Тя използва имена на бивши кадри за да изглежда все едно че има друг персонал освен нея.
- Имидж: Мария Рачева създава имидж, че помага на хора които нямат стаж, на студенти да се реализират, но това е маска. Всъщност тя наема такива за да може по-лесно да ги манипулира, с договора, със заплащането, да вършат повече работа и да ги изгони лесно. Това са хора, които не са опитни в трудово-договорните взаимоотношения.
- Работа: Динамична и разнообразна. Понеже няма да имате длъжностна характеристика (граждански договор) ще се налага да работите от всичко, например: офис асистент; подбор на персонал; организиране на обучения; сервиране; личен асистент; преводач и други според случая.
- Командировки: Командировките не се заплащат. Осигурено ви е спане и храна. Извънредния труд също не се заплаща.
- Заплащане: Ще се уговорите с нея за определено заплащане. Тя винаги измисля как да ви ореже от заплатата. Ще ви бъде обяснено че извънредния труд се заплаща допълнително, но това няма да ви донесе по-голям доход на края на месеца, поради не-спазени изисквания от ваша страна. Нейна печалба е орязване от заплатата ви. ! Внимание ! Възможно е голямо закъснение на заплащането ви (месец, два).
- Потенциал за развитие: Това не е възможно тъй като трудно ще се задържите дори два месеца на намалено заплащане или липса на такова.