АТЕС ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен,ул. Стефан Караджа 42&markers=Сливен,ул. Стефан Караджа 42

АТЕС ЕООД

За работата, която се върши заплатата е смешна. Лятото се работи при 35-40 градуса температура.

моля да ми кажете каде се намира АТЕС-СЛИВЕН аз сам на 22 години и бих  искал да започна работа в тази фирма но нямам точния адрес или емайл за да кандидаствам за работа.Благодаря

Аз искам да почна работа в тази фирма но някои ще мойе ли да ми какжи как може да стане тожа каде трябва да проверя дали тарсят работници и какви докоменти трябва да се подготвят

Искам да попитам ръководството,защо не наема хора напуснали преди и искащи да се върнат?Ние сме обучени кадри...Имаме нужда от работа....

Работех в Атес и съм много доволна от колегите си ,отношението им към мен също беше добро не мога да се оплача в сравнение с Язаки разбирасе Атес е над него в всичко.Разбира се както всички бивши колеги казват тук не  е голяма заплатата но на друго място е по зле от както сме в тая финансова криза.Много искам да се върна обратно в фирмата защото съм безработна.Преди напуснах защото исках да кандидатствам но не ме приеха там където желаех и ако Атес продължава да търси работници нека някой тук ми обясни какви са условията мога ли да се върна в фирмата на какви смени сте аз съм от Сливен и ще ми е удобно да пътувам след като фирмата се е преместила!

Възхитен съм от трудолюбието и всеотдайността на работещите във тази фирма,Всички са много готини и работилите на VTF и тези от VTE ,материалчиците Исмаил,Стойчо,пълничкия на единичните маси,работещите на спойките и усуквачките,Особено съм впечатлен от професионализма на началничките Радост и Виолета,На всички тях желая крепко здраве и много щастие,БЛАГОДАРЯ ВИ

Всички сте готини ,но аз работех 2 години при Дучева и там ми е слабото място,сега работя в подобна фирма в Ямбол,но липсва задружноста и приятните емоции.Поздрави на началничките Галя Стоянова,Атанаска Тодорова,Шенаи Исмаилова,Миглена и Таня Дучева.Хаиде чао.

И от смяна та на Виолета сме готини хора

ХОРАТА ОТ ФИРМА АТЕС СА ГОТИНИ НО ОТ СМЯНАТА НА ТАНЯ ДУ4ЕВА

Абе бива работата тук!след като вдигнаха заплатите...