АТЕС ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Сливен,ул. Стефан Караджа 42&markers=Сливен,ул. Стефан Караджа 42

АТЕС ЕООД

На вниманието на всички желаешти да започнат работа във вирма АТЕС да не правят тази грешка като мен аз лично много сагалявам.Това е мазможно най-долнопробната фирма която сащестива.Изискват от теб работа но в замяна никакви исловия на труд няма.Експлоатацията е пална.Заплаштането мизерно.ВНИМАНИЕ ЖЕЛАЕЩИ НЕ ПОДАВАЙТЕ ДОКУМЕНТИ В ТАЗИ ФИРМА.Аз лично скоро напускам.

Не мога да кажа,че всичко във фирмата е отлично,но със сигурност е най-стабилното място за работа в Сливен.Просто трябва да се работи и това е!Накрая си получаваш заплатата.Никой не е останал излъган.Че има много простотия-е вярно,но има и много качествени хора.Мнението ми е по-скоро положително.

Извинявам се много,ала първо се научете да пишете на БЪЛГАРСКИ, защото не  "сигорност", а СИГУРНОСТ, и второ, който не му харесва да не кандидаствува защото без работа няма да успееш - СОЦИАЛИЗМА СВЪРШИ за хората,които не са разбрали.

аз също работя от скоро в фирмата... положението е трагично работят само селяни от турските села горе в планината постоянно се вика сякаш сме животни началниците нямат и понятие как се раководи фирма наи малко пък как се работи с толкова много хора както казах постоянно се крещи искат да ти вземат страха и да им станеш роб не препорачвам фирмата на никой самият аз напускам скоро !!!!

Що за глупости са това.Ако някой си е мислел,че ще се получава заплата без да се работи е сгрешил фатално.Аз лично получих пояти 800 лева за предния месец

абе хора вие сте луди!Тази фирма е шибана,тя експлатира работници те си.та те от работа нямат време да си погледнат децата,камоли мъжете или жените.а заплаштането си е чиста подигравка,но е редовно.
не съм доволна от фирмата
                                                                        дивачката

Ами тази госпожа така добре описа фирмата все едно работят някакви абуригени но тя за каква се е взела че да дава оценки и какво е допринесла за фирмата аз знам с клюки и мързел има една поговорка кайто работи ще яде а който не ще пише лоши неща за Атес .. Но дейте така да се изказвате за работа която не вия харесала никой не ви взима на сила или ви освобождава .За хората които искат да започнат в Атес има работници които с на 7,8,9 години и едвали си викат курво и ли тн..в тази криза фирмата дава сигоност и редовно заплащане и над 290 лв както пише въпростната лейди ...Хванаме яд на тази специалистка и затова реших да драсна някой ред

Атес- отвратително място.
Работя във фирмата от скоро, но съм изумена.
 Заплащане -МИЗЕРНО. При нормално работно време, плюс две съботи в месеца -заплата 290 лв. Който иска по-висока заплата да забрави за почивни дни и да се приготви за 16 часа смени.
 Отношението към работниците - УНИЗИТЕЛНО. Едничкото сравнение което ми идва наум, а и то е слабо  "Разярен овчар вика по някоя вироглава овца"
 В производството ежеминутен проблем е липсата на материали - не че липсват , в склада са................. Проблем който превръща в абсурдна задачата ни да покажем пред бъдещия клиент как работим!!!! ....и ескалира във физическа саморазправа между работнички.......
Не си и помислям да поставя всички работещи там под общ знаменател.
Скандали и разправии ,реплики от сорта на " сложи си го в гъзъ", "тая курва мръсна" и т.н. .са нещо съвсем нормално в този колектив.. Смятам, че коментара е излишен.
Така видях "Атес" аз.

бих искала да работя в атес но незнам каде се намира аз сам от ямбол и работих две години в язаки но ме саратиха сега има голямо сакра6тение и доста хора останаха без работа знам за атес 4е било са6тото като язаки но какво е 6то  е някои да обясни как да отида там

Искам да разбера нещо за фирма атес понеже ще започвам работа там.Заплатите изплащат ли се навреме.Изобщо работата сигурна ли.Незнам нищо за фирмата- условията ми харесаха които предложиха.Очаквам вашите отговори-на тези които работят там и са запознати с усложията на работа в фирма"Атес".Благодаря предварително!