хотел Империал /img/frontend/nomap.png"

хотел Империал

1 точка от 1 мнение

Здравейте кандидат-служители на хотел Империал Пловдив,хотела на кмета на град Пловдив-Иван Тотев(той е брат на посочения за собственик Георги Тотев,всъщност истинския шеф на хотела е майката на двамата споменати по-горе Роза Тотева).Трябва да знаете,че ще се наложи да подпишете договор,според който работите на 8-часов работен ден,макар че ще работите по 12-13-14-15ч. и т.н.според това колко хора има в хотела.Шефове да искаш-на един служител,се падат поне по двама шефа!Осигуряват ви на минималната работна заплата,без значение на каква позиция сте.Няма да навлизам в повече подробности,само държа да спомена,че когато им се прииска промяна,шефовете ви освобождават без предупреждение,по силовия метод-или напускаш, по най-неизгодния за служителя член 325,или те заплашват с дисциплинарно уволнение.Успех на всички и по възможност избягвайте точно този работодател,да не съжалявате като мен след време за изгубените дни.