Алианц България / Allianz Bulgaria Holding /img/frontend/nomap.png"

Алианц България / Allianz Bulgaria Holding

След интервю и обещание за обратна връзка, въобще няма такава. Много не професионално.

Ей, добре че я взеха тая Елена - да отместят вниманието от проблемите в ликвидацията малко :))))))))) Разнообразие си трябва! Иначе тая е пълна шега и начина по който я наеха е още по смешен. То бива бива парашутизъм ама тая направо е от специалните парашутни части. Гръцка му работа!

хахахахахахахахаха

Закривай!!!!!!

Тая Елена дето ни е CPO, дето са я сложили тука - толкова е смотана че не е истина. Прав е тоя дето каза, че е някаква любовница на гърка.... Аз не мога да повярвам че това може да стане в Алианц.... иде ми да се обадя на вестниците и телевизията и да я видят всички. Вече наистина си го мисля! Сърцето ме боли като гледам какво се случва! Хора, помогнете да се спасим от парашутисти и семейните другари. Моля всички, нека да го популяризираме това назначение! Тука ги махат някакви за щяло и нещяло - тая лиценз не може да вземе дори!!! Нервите ми заминаха!!!

В обявите за работа знаете ли защо пише, че има плаващо работно време. Ами защото е потъваща фирма!

1 точка

За това, от което страдат сегашните ръководители на Автомобилно застраховане - си има точен термин (диагноза): Ефект на Дънинг-Крюгер.

Уверявам Ви, че (ако ги нямаше тези елементи) ЗАД Алианц България остава (можеше да бъде) Ваш коректен партньор.

Пичове Ето начин как да си докарате малко странични доходи
Плащат с биткоени
Аз си докарвам по 0.1BTC всеки месец

Само да добавя, че всички нормални хора си тръгнаха от тая компания. Други ги махнаха насилствено направо - да не говорим че нормалните хора дето дойдоха от втората вълна и тях почнахте да ги махате.... сего го махнахте и тоя дългия от продажбите, сигурно единствения нормален там дето беше и ги оставихте Тошко шмекера, Плякин, и тем подобни измислени герой дето са на хранилка от 10 години и кой знае кви бонуси и връщанки си правят .... абе няма какво да говорим и за новото Каско дето ни го нахакаха. Честито да ви е! Даже и Проценко (стария изпълнителен директор) си тръгна от това блато по собствено желание преди да е потънал кораба. А най-голямата наглост - СЛОЖИХА ЛЮБОВНИЦАТА на дъртия грък от Мюнхен (шефа за източна европа) да ни управлява тука продуктите.... неква пикла на 25 години - ЗАЕБИ!

Надявам се поне да я продадат по-бързо тая компания барабар с банки, лизинги и тм. преди да са измрели старите чичковци и ептем да падне премийния приход.

Уважаеми Г-н Маринов, Уважаема Г-жо Тенева,
По повод на негативните коментари, циркулиращи тук от известно вереме относно Вас и Вашето управление на отдел "Ликвидация на щети-МПС" в ЗАД "Алианц България", бих искал да поясня следното:
Изключително неприятно е да виждаш и четеш истината за себе си и да си безсилен, когато искаш да промениш нещо. Неприятно е също толкова, колкото ни кара(х)те да се обясняваме като ученички в среден курс защо правим по "триесе" задачи на ден (да не говорим, че трябва да правим и по четириесе - при заложен таргет от Вас осемдесе). Неприятно е също толкова, колкото да бъдеш "отрязан" от бонуса ("отрязан" частично или напълно), тъй като според Вашите субективни виждания, не сме се справяли добре.
Неудобните за Вас колеги или напуснаха или ги напуснахте!!! И след всчико това, съвестта ви сигурно е чиста.
Вероятно и тази година ще ни "отрежете" от бонусите, без да дадете (писмена) обратна връзка за това. Процесът по целеполагане е толкова измислен, колкото и доводите Ви да не удостоите служителите си с годишен бонус. Със сигурност от бонусите ни ще бъде направено "сторно", а други колеги може и да не получат. Само времето ще покаже.
Считате се за много велики, защото знаете, че извън Алианц, Вашите "компетенции" не струват.
Първо сме хора, после сме различни! Колелото на живота се върти. НЕ ГО ЗАБРАВЯЙТЕ!!!!
Моят апел към Вас, Г-н Маринов и Г-жо Тенева, е "подадате" оставка с достойнство. Защото шоуто трябва да продължи...

Това е една от най-ниско платените банки. Персонала в БЦ Пловдив Иван Вазов е подложен на унизително работна атмосфера. Водещите фигури като директор и мениджър са полезните марионетки на някой. Никога нямат адекватен отговор. Напускам и се интересувам от заплатата си и ми прехвърлят топката от един на друг докато накрая не ми хвърлиха прах в очите с поредния си убийствен коментар" не взимаш бонус, защото си в предизвестие". А това, че съм го изработила?. Хора за 580лв в 21в. Това е унижение- да си банков служител. Една хигиенисти в частна клиника взима чисти 700лв. Ехо я вземете и слезте на земята. В управлението заплатите почват от 2500лв чисти пари, а долу в фронт офисите, където хората се гърчат, за да съществува престижа на банката се награждават за положения труд с 580лв - 630лв Благодаря на Бог,че ми отвори врата да се махна от тази банка.

Хора, провалили се в личен, биват назначавани на отговорни ръководни постове. Със същия успех, водят Ликвидация на щети-МПС към сигурен провал. Преди да бъдат назначавани, тези хора трябв да минат интервю на най-високо ниво. А не бъдат пробутвани напред - с претекста, че са много велики.
Велислава Тенева и Марин Маринов в най-скоро време ще последват съдбата на хората, които уволниха досега. За което носят и персонална отговорност. Просто още не го знаят. Всичко се връща на този свят. ВСИЧКО!!!
Бих искал да им пожелая "дълъг и щастлив" семеен живот. Останалото са подробности...