Алианц България / Allianz Bulgaria Holding /img/frontend/nomap.png"

Алианц България / Allianz Bulgaria Holding

Здравейте, може ли някой да сподели приблизително колко е заплащането на позиция Експерт Взаимоотношения с клиенти. Има ли тримесечни бонуси , месечни и тн. Благодаря.

Здравейте, искам да кандидатствам за Личен асистент на директора. Някой знае ли каква е заплатата?? Мерсии

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Партньорството може да продължи само ако се върнеш приемчик в сервиза. Колежката ще разнася фактурите. С тия безобразия, в бранша вече няма шанс...

Здравейте, вече бивши колеги!
Искам да се извиня на всички от Управление Ликвидация на щети, които съм засегнал волно или неволно през тези няколко години, когато бях част от екипа ВИ. За съжаление едва сега започнах да осъзнавам, че ми бе даден един невероятен шанс да бъда един от ВАС, а аз го пропилях. Осъзнавам, че това беше върха в моята "кариера" и съвсем скоро ще бъда забравен от всички. А тези, които ще ме запомнят... няма да е с добро... Е, може би освен една колежка, макар и грозничка и с криви крачка... О спри, сърце... увлякох се
И не като оправдание: знайте, че изпълнявах чужди заръки. Но рано или късно ще дойде ред и на истинския виновник.

Оставам Ваш коректен партньор - ММ - Това аз съм го въвел в писмата на Алианц като постъпих ;)

Дами и Господа, г-н Маринов и Тенева не са част от екипа ни, заповядайте в Алианц, трябват ни хора да изчистят лайната и помията, дето сътвориха. Задължително е маски, ръкавици и лопата. Welcome

След интервю и обещание за обратна връзка, въобще няма такава. Много не професионално.

Ей, добре че я взеха тая Елена - да отместят вниманието от проблемите в ликвидацията малко :))))))))) Разнообразие си трябва! Иначе тая е пълна шега и начина по който я наеха е още по смешен. То бива бива парашутизъм ама тая направо е от специалните парашутни части. Гръцка му работа!

хахахахахахахахаха

Закривай!!!!!!

Тая Елена дето ни е CPO, дето са я сложили тука - толкова е смотана че не е истина. Прав е тоя дето каза, че е някаква любовница на гърка.... Аз не мога да повярвам че това може да стане в Алианц.... иде ми да се обадя на вестниците и телевизията и да я видят всички. Вече наистина си го мисля! Сърцето ме боли като гледам какво се случва! Хора, помогнете да се спасим от парашутисти и семейните другари. Моля всички, нека да го популяризираме това назначение! Тука ги махат някакви за щяло и нещяло - тая лиценз не може да вземе дори!!! Нервите ми заминаха!!!

В обявите за работа знаете ли защо пише, че има плаващо работно време. Ами защото е потъваща фирма!