НеоАрт - студио за дизайн Илюзия /img/frontend/nomap.png"

НеоАрт - студио за дизайн Илюзия

към нео арт са и фирмите аи принт и клор гардан с един сопственик ниски заплати там не си човек а част от интерьор там оцеляват само жертвите

с най ниски заплати в този бранш много извънреден труд който не се заплаща с две думи бягай далече

Вие сте банда боклуци и трябва да бъдете линчувани публично

20 Шефа, никакво уважение, никакво обучение, хора пълни с комплекси, лицемери, пълен хаос, прехвърляне на отговорности, никакво разбиране, никаква помощ при прехвърляне на задачи. Който иска да бъде мачкан, подиграван,душевно кошче за комплекси - това е мястото.
Хора от 30г. отговарящи за поръчки да не знаят основни неща!!!!!!Тръгнали да се правят на големи !!!! Пародия за фирма!!!!

ей майка ви мръсни копеленца, брат му жена му зет му цялата фирма сте долни копелета насрани

Здравейте,някой да има по-скорошни отзиви? Работна среда,заплата,сигурност?

Доста некадърно управление. В управлението са шефа, жена му, брат му, зет му и още една камара роднини. Някои от тях си вършат работата съвестно.
Типично за българския частен сектор заплатите на всеки се пазят в най-строга тайна. Никакви опити няма да се задържат лоялните служители с дълъг стаж във фирмата и затова има текучество. Назначават персонал без опит, за да му плащат малко, като през дългото време на обучение старите кадри вършат и неговата работа. Непрекъснати удръжки за щяло и нещяло, бонуси – никакви! Ако пък недай си боже сте жена и решите да имате дете, просто не ви завиждам. Интригите са движещ елемент, като се използват за дезинформация и манипулиране. Братчето на шефчето е плейбоя на фирмата. Персонала е разноцветен и повечето са готини, но има и лекета, като навсякъде. Старите кадри са много добри професионалисти и понякога им се чудя за какво точно висят там.
Ако не бяха някои ограничения вече да съм подпалил, но скоро и това ще стане.

Мизерна фирма. шефове селяндури, които си мислят че най- много те работят във фирмата. Ниско заплащане....

заплащането в печатницата е отлично предвид средното в полиграфията и преките конкуренти.
Машините са най-доброто на пазара и се работи с лекота,доколкото това изобщо може да се каже за работа :)
Осигуровките както във всички частни фирми,как да е иначе???
Свободното време е повече от достатъчно и за разлика пак от някой преки конкуренти,всъщност повечето,няма глоби,празниците се почиват,плаща се инзвънредния труд и болничните.
Колегите са 90% яки типове,но при този пазар на работна ръка и това е супер резултат ;)
Забележки търпи работната среда откъм условия на труд,светлина,вентилация,прах,мръсна тоалетна,лятото жега, все такива неща присъщи на бранша и предвид плюсовете не са толкова трудни за преглъщане.
Развитие? Печатницата стартира преди 5 години и сега е водещо име в полиграфията в БГ и синоним на качество и коректност,което ме кара да се гордея когато казвам,че работя там,какво повече ...

Фирмата се казва НеоАрт, студио за дизайн Илюзия, печатницата е НеоПринт. Всичко е едно цяло.