БДО АКЕРО ООД / BDO AKERO Ltd. /img/frontend/nomap.png"

БДО АКЕРО ООД / BDO AKERO Ltd.

Огромно разочарование!!!

Здравейте. Мен също ме вълнува въпроса относно заплащането и осигуряването. Ако някой може да каже какви са средните и минималните заплати за одитния отдел ще е чудесно. Също не ми се занимава както каза колежката с 800 лв заплата и осигуровки на праг. Просто не бих приела оферта под 1200 лв и това.

Някой може ли да каже актуални РЗ за счетоводството и младши одитор? Просто не ми се губи времето с предложения от сорта на 700 и осигуровки на минимална. Това са предложения за студентчета без стаж и се надявам да не ги пробутват и те на хора с опит в счетоводството!

Здравей, Карина,
на каква позиция кандидатстваш в БДО?

бегай от там

Bihte li mi dali informaciq za tazi firma.Kakav profesionalen start bih mogla da polu4a tam?Struva li si da kandidatsvam vaob6te?

Цветелина Бисерова - престани да плюваш БДО и служителите й.
Това, че не успя да се впишеш в обстановката си е лично и само твой проблем. Търси причината в себе си, а не плюй организацията и хората, които работят в нея. Толкова си жалка с тези изказвания, че всички ти се подиграват като ги четат. Отврат!!!!
БДО си е много добра фирма. Заплатите са супер, работата е интересна, хората са много готини, клиентите са едни от най-големите, и развиващи се фирми в БГ, а и е страхотен старт за бъдеща реализация. Така че Цветелинче, sorry мой човек, но ти просто не ставаш за БДО - чукай си счетоводството и клюкарствай за дребното си съществувание :)

По форумите има много написани истини.Ситуацията в тази фирма е толково зле, че ми се догажда само като си спомня за нея.Имам огромното желание да ви разкажа всички гадости за нея, но няма да ми стигне мястото , а и както казах писала съм по форуми.Не се лъжете да ходите там за 3 месеца напуснаха 10 човека от 16.Некомпетентност, непрофесионализъм, лизачи на задници са най-разпространения кръг от колеги, за шефките се отнася същото, малки заплати,организацията е пародията на века, едната шефка назначи отново свой служител, който е с разклатени нерви и е алкохолик, същия за месеци работа 90% са му болнични , заради алкохолизъм , то и с него и без него все тая, защото не върши никаква работа, това е фирма, в която ако си некадърен селяндур ще имаш възможността да се правиш на одитор без хабер да знаеш какво е счетоводство, каму ли закони, там има едно ... ..., което най-добре се вписва в описаната картина и тя няма да напусне фирмата, защото е .... като черга, та както разбрахте фирмената сигурност е налице няма кой да ви изхвърли ако сте некомпетентен.....................

bez