R&T /img/frontend/nomap.png"

Бедна фирма.

Потвърждавам.Назначение на минимална работна заплата и оттам ти работи а ние каквото ти дадем.Отначало има някаква устна уговорка относно заплащането, но като стане време за заплати бъдете готови за изненади.Дадената дума за началниците е табу.Пригответе се за 60-66 часова работна седмица, но дори и тогава не хранете големи надежди относно уговорките които сте имали първоначално. Има свестни колеги но има и такива ,които заработват единствено с доносничене, интриги и прочие(широбаджанаците на двамата началника)

Имах възможността да работя 6 месеца в тази фирма и да прекратя трудовите си правоотношения с тях. Заплащането е смешно. Основната заплата на заварчиците е минимална, а останалото са бонуси и допълнителни възнаграждения, които се получават, ако си заслужил само и ако са доволни от теб. Ако ядосаш шефа, оставаш с минимална заплата.

Сега работя в печатница и вземам в пъти по-висока заплата като ножар на хартия, отколкото като заварчик в тази фирма. На който му се работя за такива смешни пари, нека си заварява на тези отрови и на този студ, аз не се връщам повече при тях. В печатницата дето работя в момента поне има парно за разлика от заваръчните цехове на тази фира.

Това да не е „ЕР ЕРНД ТИ“ ЕООД? Работил съм там като заварчик за 700 лева брутна заплата. Останал съм с лоши впечатления. Условията на труд са под всякаква критика. Направо да се изнасят в Китай да произвеждат котли и бойлери. Не може да има такова унижение за българските работници. Австрийците ни взеха за китайци.

Повечето българи знаят как да оплюват,но не знаят да работят.Казвам това от лична преценка.Не може да работиш една седмица,а останалите 3 да чакаш да стане 17-часа и да си отидеш.даже парите на някои хора които взимат по 400 лв са им много,селяни нещастни.

Ако може да се счита първото мнение за достоверно, то наистина комуникацията със служителите куца много. Само моля да не се напъват разни освободени служители да казват - дал съм всичко от себе си, работих възможно най-качествено. |Това е доста условно и лично. А и знаем за положителната характеристика на този, дето много се старал, страхотни усилия положил, но с недомлъвки се казва - той толкова си може. Иначе похвала, че осветихте тази фирма.

To4no taka se kazva firmata R&T gr.Ruse. Sobstvenost na Rudolf
Podlipski.

Добявяйки тази фирма само с инициалите R&T не става ясно за коя точно фирма става въпрос. Моля, дайте по-точно наименование!

Rabotih izvestno vreme v tazi firma,kato ne sam rabotil nikoga tolkova ka4estvenno i efektivno v jivota si.Dadoh vsi6ko ot sebe si. Osvobodi li4no 6efa na firmata s motiva,4e ne moje da me natovari s dostata4no rabota.Ami,za6to me nazna4i togava,kato ne sam mu neobhodim.Ina4e zaplatite sa malki-na opredeleni po-blizki hora se davat po-dobri pari.Obstanovkata e tqgostna i mnozinz se ma4at da se dokarvat pred 6efovete, i donosni4i zad garba na kolegite si.Stra6na mizeriq, otroven dim i miris na boq v ceha.Postoqnno teku4estvo.Osigurovki na minimalnata zaplata.Zaplatata v plik4e i ne se komentira koi kakvo e vzel.Tragnah si obiden i ogor4en ot na4ina po koito me osvobodiha,no s ogromno oblek4enie.