О!Шипка https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Шипка 11&markers=София,ул. Шипка 11

МИЛКО РУШАНОВ ЕТ и О!Шипка са едни и същи мизерници
от много години през 2 дни пускат обяви за работа и все не намират работници

В О!Шипка ще вземеш такава заплата каква си заслужил. Ако те мързи и не ти се работи не си за там. Има много потенциал във фирмата има и много хора които са се издигнали там. Гледам по надолу коментарите и се чудя защо никои не спомена, че дават редовно заплатите без закъснение ? Винаги на дата заплатите се дават без грам закъснение. Може да е късно вечерта ама е на дата, а не като други фирми където може и да не видиш пари ;)

1 точка

хахаххах думи неам за таиа долна крчма и за вси4ко там . не6тата са като в другите пропаднали крчми относно труд пари и тн. НЕМА ФИЛМ
специални ПОздрави за леля Цвети , като отидете 6е я видите и ако останете 6е сте под неина опека ххаххахахахах

Здравейте, работих там няколко месеца и аз видях нещата така: заплащането зависи изцяло от това какви маси ще ти позволят да обслужваш, но най-оборотните се дават на сервитырките, които успяват да се подмажат на шефа най-добре. От гледна точка на труд си е абсолютна експлоатация, 12ч смени са някаква мечта в сравнение с това, което аз изкарах там - 15-1ш часа е нещо нормално. Имаше и една някаква 8 часа смяна, която не се случва много често. С колектива не си паснахме особено, смятам, че тези няколко месеца изкарани там значително ми намалиха коефициента на интелигентност. Имаше 3 теми за разговор: поръчки, чалга и секс. Най-бруталното от всичко беше, че шефа ми ми се бъркаше в личния живот и си позволяваше да ми звъни в свободното ми време и да ме разпитва дали случайно не съм на кафе с колегите. Смятам, че е абсолютно недопустимо шефа от работата ти да се опитва да контролира личния ти живот. Той страшно много държеше да не се социализирам с никой от екипа, което направи работата ми значително по-трудна. Общо взето, ако сте решили да работите за тях, знайте, че трябва да сте там поне 1 година за да ви позволят да започнете да печелите някакви пари, иначе аз се издържах от бакшиши главно, парите, които те ми платиха не оправдаваха по никакъв начин това на което ме подложиха: експлоатацията, унижението и всички осанали негативи! П.С.: Извинявам се за правописни грешки в текста, но нямам кирилица на компютъра и се налойи да ползвам някакъв сайт с кирилизатор... работя по въпроса :P

Бях там за около седмица ... чудя се как можах да изкарам толкова време. Работи се за по 12 часа. Види ли се, че се справяш, може и да те скъсат от работа. За плащането - незнам как седят нещата, но имах удоволствието да опозная екипа им. Печени хора са, с чувство за хумор, някакви много приветливи..., но във всяко стадо си има мърша, както и в това. И то не друго а самите управители. ПФ!!! Като си помисля и ме обзема смях ... може ли един управител да пише с един пръст, и да търси по половин час буквите по клавиатурата. Може ли един управител да не знае как се прикача файл и се изпраща? Може ли един управител да не знае какви вина се предлагат??? Може ли един управител да заприхождава стока без наличните бележки там дето са??? УЖАС ... пълна бъркотия!!! Отделно се наслушах и на кавги, на викания и какви ли още не просташки историйки. То разбирам случва се веднъж, два пъти, но всеки ден .... Колкото до това, че графиците ги променят когато им е кеф и то без знанието и мнението на останалите .... ВЯРНО Е!!! Вие си преценявайте ... това е което аз видях за тази седмица в която бях там!

Готвач съм за една година имам увеличение на заплатата три пъти. Има възможност за развитие, стига да си добър в работата си. Работил съм на много места и тук отношението е човешко.

Изкарах си цялото следване в О!Шипка. Супер е! Много съм доволна от отношението на шефа и се изкарват много добри пари. Няма друго такова място! Колегите са страхотни.

О!Шипка.
Осигуряват на минимална.Глоби се налагат често особенно ако седмицата е слаба.
Има нещо нередно там.С колегите в кухнята се знаем и постоянно избиваме продукти,а ревизиите постоянно излизат вътре и ни удържат от заплатата(което е меко казано незаконно).От бара се оплакват за същото.Работния график се прави понякога без да знаеш че ще има промяна в уговорените дни и не питат дали си свободен- университета ми е по важен.Ако не се явиш на работа има глоба(което отново е незаконно).Радвам се че успях да напусна и ми отрязаха само малка част от заплатата.Хигиената е повече от зле.След като работих там не мисля че повече бих могъл да ям в ресторант!
Да работиш там е подигравка със себеуважението си.

аз само да кажа че няма други като тях да не си ценят персонала. Не се по се подлъгвайте за тях незаменими няма и правят каквото си искат. Ценят те когато си им нужен иначе се оправяй както можеш.

Zaplashtane dobro no ako po sluchainost uspeesh da pokriesh kriteriite, uvajenie o da no samo kogato imat polza ot teb inache zabravi, a za potenciala za razvitie ako ste kato kaka ..... i minete prez vsichki kato neia moje i da se razviete no struva li si e vuprosa drugia nachin niakoi da stoi zad gurbut Vi i taka praviat si kakvoto si iskat mojeshtite biagat ot tam zashtoto unijenieto si e unijenie A Vie gospojice zashto ne si ostanahte pri tiah kato sa tolko perfektni a zaminahte v stranstvo- mnogo interesno