ПОК ДСК - Родина АД /img/frontend/nomap.png"

ПОК ДСК - Родина АД

Е, вече го няма Димитров, принудиха и Надя да се махне. А сега да видим кой ще Ви пречи да се развивате и да Ви уважават?! Не Ви ли е ясно, уважаеми "бивши" и "настоящи" служители, че "Кучето скача според тоягата"?! Айде, дерзайте, ако можете! УСПЕХИИИИ!

А за шефа мога да кажа, че е много готин като човек и като ръководител. Забелязала съм, че показва уважение към всички колеги и същевременно е на позиция. Мисля, че е намерил точното отношение към хората. А Надя просто е много взискателна, но това е нормално за човек на нейната позиция.

На мен работната среда ми харесва. На повечето колеги може да се разчита. Работим в екип, а това според мен е много важно за този тип работа. Има план, но къде няма?! Ако човек си върши работата - ще го оценят.
А проблеми има навсякъде.

Не знам какво да кажа. Фирмено обучение - никакво. Добре, че има 1-2 отзивчиви колеги, които ме въвеждат в занаята. Постоянно те плашат, че няма да видиш бонуса си, който честно си заработил, търсят повод да се скарат с теб. ЦУ нямат и най-малка представа как се работи с хора. За ФСО какво да кажа?!?!?!?! Всеки ден нов служител. Отново грешка. Трябваше всичките да ги изфъшкат накуп. Защото ако си нов служител и чуеш колежката си, една вчерашна пикла, дето е осрала пейзажа, как крещи на регионален представител - какво друго ти остава освен и ти да вземеш челен съветски опит от нея. Абе има РП има проблем, няма РП - няма проблем, ама няма и бонус за ЦУ, е не съм сигурен.

В тази компания служителя не е човек - липсва елементарно уважение от страна на ръководството. Те са велики всемогъщи, всезнаещи - особено Наденка. Другите просто не са хора. Ама да са живи и здрави - подобно отношение не е вечно.

Заплащането не е достатъчно на фона задълженията на регионален представител. Искат от един човек да се справя със задачи от различно естество- планове, продажби, мрежа, обслужване на клиенти, документация...Искат да имат най-голям пазарен дял, с по един човек в регион!!!И от централата само чакат да открият някой пропуск и да се правят на важни- ами елате вие да продавате и ние ще ви търсим надостатъците!!!Проявяват неуважение към положения труд.
Надя и Димитров да погледнат сериозно на тези мнения, защото всички са важни и в постепенно ще изгубят ценните хора, които в момента дават всичко за компанията!!!

Не са лоялни нито скъм служители , нито към клиенти! Жестоко текучество на кадрите - преди да започните поразпитайте колко човека преди вас са работили на това място и за колко време. Изцеждат контактите ви и повече не сте им нужни.

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ! Безкрайни интриги, огромен натиск от страна на централата към хората от регионите, грозни и некоректни взаимоотношения. Подлъгват хората със сладки приказки но истината е друга. Някой ден балона ДСК Родина ще се спука!

Работя в тази фирма вече няколко години и ми харесва. Наистина получаваш колкото си заработиш, ако те мързи просто нямаш шанс.

Няма нищо хубаво да работиш в в тази фирма. Заплатата е въобще не е за коментиране - 500 бруто пари ли са ??? никакви социални придобивки, пътуваш със собствен автомобил!!! На обещания са щедри, но едно е да обещаваш , а друго да даваш. Не са лоялни нито скъм служители , нито към клиенти. Не желая повече да коментирам, но си позволявам да дам следният съвет : НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!