ПОК ДСК - Родина АД /img/frontend/nomap.png"

ПОК ДСК - Родина АД

В момента съм студентка трети курс и от сега си мисля къде бих искала да направя стаж през лятото. Решила съм, че ще бъде в сектор финанси, защото това уча, но се чудя кое е по-подходящо - банка, застрахователна компания или пенсионна такава. Има ли хора, които са били на стаж в някоя от трите и могат да ме посъветват?

Всъщност компанията е доста успешна през последните години.  Формиран е един добър и амбициозен екип на всички нива.  Да, определено не изглежда подходящо място за хора без особено желание за работа, свикнали да бягат от отговорност в очакване да мине поредния присъствен за тях, работен ден, които при всяка възможност се скатават или пък системно закъсняват. Към такива кандидати, определено съветът е да бягат далече, както е написал бивш служител на компанията в предходен пост.

Хахахаха, разсмяхте ме и аз искам да знам онова недоразумение Ралчев още ли е в елитния екип на ДСК Родина?!?!?!??

Ако онова чудо Владимир Ралчев е още в Родина, БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!!!

работя вече 3 години,изключително некоректен работодател,само искат от теб,а когато дойде ред те да дават,винаги се намира причина и оправдание за да не ти дадат,заплащане под всякаква критика ,спрямо това което искат от теб,изисквания огромни,натиск и напрежение безбожно,бонуси .... пълен мираж,отношение към служителя абсолютно никакво и напълно просташко.Абе УЖАС НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ПОК ДСК РОДИНА АД!!!!!

Искам да попитам какви са условията на работа в ДСК Родина? Сега търсат регионален представител, но забелязах, че преди 8 месеца са търсили отново, а най-странното е, че преди 16 месеца отново са търсили служител на тази позиция. И се чудех дали не е някаква тяхна политика, работиш 8 месеца и си вън? Много благодаря, ако някой ми даде по-актуална информация за тази компания, тъй като тук вече са доста стари коментарите. А, ако се намери и някой бивш служител ще е още по-добре.

Kaндидатствах за работа при Вас.Но .......и до ден днешен нямам отговор, това са 3 месеца...............То има забавяне ,ама такова..........
Нямам думи.А дали знае шефа за какво става дума-нежелание на работещите  в тази компания да работят.

и аз исках да попитам за условията за работа -това текучесвто е странно ,парите ли са малко или изискванията големи има нещо .....моля дайде мнение

Здравейте има свободна позиция за Дирекция "Маркетинг и продажби" бих искала да попитам в какво точно се изразява работата и дали работното време е 8 часа защото от там следва и дали осигуровките са на пълен работен ден.В обявата нямаше мн. информация.Благодаря предварително на тези които ми отговорят.

В какво се състои работата на регионален представител продажби ?