АРТЗОНА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АРТЗОНА ЕООД

Фирмата май я закриха
Няма кои да работи. Всички са скатавки и мислят само за час маг
и как да пият бира

Като бивш клиент на фирмата,мога да кажа само че служителите и работещите момчета са чудесни хора и професионалисти,но шефовете,не стават!!!Бях свидетел на една сцена,която ми развали настроението и мнението за подобен род собственици!!!Самозабравили се прости хора,без нужната подготовка за такава дейност!!!Защото никак не е просто да си началник!!!Хората се обучават за това в университета!!!!За отношението към работниците,фирмена дейност и политика....и т.н.Да не говорим за така наречената им шефка.....Лошо е човек да се самозабрави!!!

Не съм бил служител (и по-добре), но за съжаление бях клиент. По препоръка на мой приятел се свързах с фирмата за изработка на светеща реклама. След обичайните няколко дни за уточняване на проекта и след един месец чакане за резултат накрая получих някакви грозни и промити реклами, които не ставаха за нищо, отгоре на това на част от тях размерът категорично не отговаряше на уговорения такъв. След няколко опита на фирмата да ме убеди, че вината е в мен си ги подмениха за тяхна сметка. Не бих им доверил и копче да направят повече, абсолютен непрофесионализъм, поне по моя проект. Давам отрицателна оценка, за "Работна среда", защото и при няколкото ми ходения там така и не смогнаха да осигурят дизайнер, с който да се работи.

... Управлява тази фирма,иначе има много готини и кадърни хора и стига да не са под негово ръководство и на останалата сган която си мисли че са някъкви шефове там, могат да направят чудеса. Венаги съм поддържал максимата, дай на селянина малко власт и му гледай сеира, това ми е мнението за тази фирма. Може бе ако имаше и капка самочувствие и не всяваше страх в служителите си (дори и в най - приближените си, които си подмокрят панталоните в момента в който им скръцнат със зъби)хората щяха да си вършат по спокойно работата, а не с такова напрежение и погнуса. Самият факт че хората притиснати от ситуацията, ходят "уж" на фирмени партита и на следващата сутрин коментират, какъв селски мухльо е шефа им, говори много. Такива "семейни" фирмички нямат голямо бъдище в 21 век, век в който принудата и страха не са водещи в отношенията, работник - работодател, а УВАЖЕНИЕТО!!! - дума която е не позната нито на собственика на тази фирма, нито на жена му!!!!!!!!!! Като заключение, не бих препоръчал на никой да се присъединява към "сплотения" им екип.

Екипът на Артзона е страхотен - предимно млади и умни хора! И за щастие, агенцията не допуска некоректни и некомпетентни служители за повече от месец. Всъщност, сайта на Артзона показва професионализма на целия екип.

Тая фирма е много яка.Хора,които идват и си отиват след два месеца
Тя разполага с ГОЛЕМИ специялисти бе!!!

Mnogo pretencii bez pokritie - ima ogromen neipolzvan potencial, no lipsva viskakva organizacia. Ima samo opit za takava, koeto razbira se reflektira nai-ve4e varhu slujitelite. Zaplashtaneto e pod vsiakakva kritika, ne e aktualizirano ve4e 2 godini. A nai-smeshno i jalko e jelanieto na sobstvenicite da se predstavit za priateli s rabiteshtite vav firmata. Samo 4e kogato stane vapros za pari... tova momentalno iz4ezva. A da ne govorim za teku4etsvoto - moje bi tova e firmata s nai-goliam broi nazna4eni hora za godina, koito sled msec dva si tragvat.
Ina4e vsi4ko izglejda mnogo "profesionalno" i na nivo.