БЪЛГАРИЯ 21 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БЪЛГАРИЯ 21 ЕООД

0 точки от 1 мнение

Реших да започна работа в сферата на недвижимите имоти и за съжаление попаднах на супер неподходящо място,защото на това място токава понятие като уважение на човека и неговия труд не съществува. Това , че намерих доста нови оферти на фирмата и сключих няколко сделки въобще не беше оценено.На т.нар. митинги управителката на фирмата си позволяваше да ни убижда и крещи, все едно си някакъв малоумник.Възможно ли е за няколко месеца да има текучество от около 100 души, а пък самата фирма да се състои от 5???За такива екстри като здравни и трудови осигуровки въобще не можеше да става дума.Препоръчвам на тези, които си търсят работа в сферата на недвижимите имоти да не започват работа там, защото просто ще си загубят времето и най- много просто да се обезсърчат в търсенето на работа,защото уж работодателите се оплакват от липса на кадри , а в същност благонадежни работодатели просто липсват, за съжаление.Не може да се изисква за повечето стойностни работни позиции стаж от сумати години като новозавършелите студенти нямат никакъв шанс, защото не са могли да придобият необходимия опит.Смятам, че това не много правилно.Трябва да се дава шанс на младите хора по някакъв начин, а не всички да забегват по чужбина като не им се предоставят възможности тук.